Sestdien uz Ventspils šosejas ceļu satiksmes negadījumā gājis bojā autovadītājs 5

Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 20.decembris 2020 16:52

Sestdien Babītes novada Salas pagastā ceļu satiksmes negadījumā gājis bojā kāds autovadītājs, aģentūru LETA informēja Valsts policijā (VP).

Negadījums noticis ap plkst.20 uz Ventspils šosejas, kad automašīna "Mazda" nobrauca no ceļa un ieskrēja kokā. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā šoferis no gūtajām traumām mira notikuma vietā.

Aizvadītajā diennaktī kopumā reģistrēti 72 ceļu satiksmes negadījumi, kur cietušas deviņas personas un viens cilvēks miris.

Vairums jeb 31 no visiem ceļu satiksmes negadījumiem reģistrēts Rīgas reģionā, tikmēr 12 avārijas notikušas Latgalē, 11 - Vidzemē, desmit - Kurzemē, astoņas - Zemgalē. Visvairāk jeb pieci ceļu satiksmes negadījumos cietušie reģistrēti Latgalē, vēl trīs - Rīgas reģionā, bet viens - Vidzemē.
 

Populārākie komentāri

5 Lasīt visus komentārus →
5 2 Atbildēt

Šitas nav jāliek pie ceļu negadījumiem, tā pašnāvība

2 0 Atbildēt

Tas uz darba samaksu iespaidu neatstāj!

1 0 Atbildēt

Rezultāts taču ir! Aizvadītā diennaktī tikai 72 gadījumi 140 vietā!

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Iesūdz tiesā – Mercedes-AMG salonā var apdedzināties 1

Divi dārgo Mercedes-AMG automobiļu īpašnieki negribot tikuši pie apdeguma AMG uzraksta formā. Lasīt vairāk

Sabiedroto iznīcinātāji Rugāju pagastā notrieca Latvijas gaisa telpā ielidojušu dronu

Šorīt agri no rīta Krievijas elektromagnētiskās karadarbības dēļ Latvijas gaisa telpā bija ielidojis ārvalstu lidrobots. Gaisa apdraudējums bija spēkā pusstundu, jo īsi pēc ziņas par Latvijas gaisa telpā fiksēto objektu, sabiedroto iznīcinātāji dronu notrieca Balvu novadā netālu no Rugāju pagasta, Boževas ezera apkārtnē. Lasīt vairāk

Minivens vai grand limuzīns? Pirmais brauciens ar jauno Mercedes VLE (+ VIDEO) 2

Pārmaiņu vēji pūš arī plašajā Mercedes - Benz pasaulē. TV Autoziņas dodas uz Bilbao, lai iepazītos ar jaunāko elektrisko luksusa minivenu. Dažās komplektācijās VLE pilnā masa pat pārsniegs 3,5 tonnas, kamdēļ tā vadīšanai būs nepieciešama C1 kategorijas vadītāja apliecība. Lasīt vairāk

Pārāk spožas gaismas: Tesla ASV atsauks vairāk nekā 20 000 elektroauto 12

Tesla ASV jāatsauc 20 349 elektroauto, kam būs jāsaved kārtībā lukturi, lai tie atbilstu normatīvos noteiktajām prasībām. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti