Aukstuma vilnis Tekasu (ASV) jau atstājis, rīt sola +20 grādus, bet vēl trešdien, 17.februārī, autobraucējus Ostinā nebija par ko apskaust.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Aukstuma vilnis Tekasu (ASV) jau atstājis, rīt sola +20 grādus, bet vēl trešdien, 17.februārī, autobraucējus Ostinā nebija par ko apskaust.

Man patīk tie dunduki, kas paliek stāvēt pie sava auto un tad histēriski bļauj ka kāds vēl slīd virsū viņiem! Pašsaglabāšanās instinkta vispār nav!
Atlaist bremzi, iebraukt zālājā un nobremzēt. Bet to jau tikai ziemeļnieki var izdomāt, ne dienvidnieki, kam slidens ir 1x paaudzes laikā
Spriežot pēc iesūtītajiem attēliem, kas Igaunijā un Latvijā uzņemti 4.05 maijā, degvielas cenas abās valstīs ir gandrīz vai izlīdzinājušās un 95. benzīnu izdevīgāk pat būtu iegādāties pie mums. Lasīt vairāk
Volkswagen nācis klajā ar vēl vienu jaunumu - JETTA X Concept, kas pasvītro cenu ziņā pieejamās markas nozīmi Ķīnas tirgū un iezīmē tuvāko nākotni, kas paredz četrus jaunus modeļus ar JETTA zīmolu. Lasīt vairāk
Nacionālie bruņotie spēki informē, ka iespējamais apdraudējums Latvijas gaisa telpā ir beidzies. Lasīt vairāk
ASV prezidents Donalds Tramps piektdien paziņojis, ka no nākamās nedēļas paaugstinās tarifu no Eiropas Savienības (ES) importētajiem vieglajiem un kravas automobiļiem līdz 25%. Lasīt vairāk
Tur gan jau pazib pēdējie maķīša momenti galvā.... Jo aptaukojušam(šoreiz -šai) ir atliek tikai kviekt kā sivēnam... Jo pēdejais 'sports' bija pamatskolas stundās.... brīnums ka nedabūja sirds trieku, savādāk vēl merša vaditajs būtu iesūdzets tiesā... par nekontrolētu nobaidēšanu līdz nāvei.