Ārkārtas bremzēšanas sekas (+ VIDEO) - iAuto

Ārkārtas bremzēšanas sekas (+ VIDEO) 31

 
iAuto | 17.aprīlis 2021 18:13

Lūk, kas notika, kad kravas auto šoferis strauji nospieda bremzes, lai izvairītos no uzbraukšanas trīsriteņu transportlīdzeklim.

Redzams, ka divas 8 m garās 50 cm diametra caurules pilnībā izpostījušas kabīni un tikai veiksme paglābusi šoferi no nāves. Tiek ziņots, ka glābējiem nācās izmantot speciālus instrumentus, lai atbrīvotu iespiesto kāju, taču visumā var teikt, ka smagā stūrētājs ir "dzimis laimes krekliņā". 

 
31 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
ZZZZ 18.aprīlis 2021 9:08
11 4 Atbildēt

Vācijā uz bāņa ilgi nācās gaidīt kamēr likvidēja smagas avārijas sekas. Kravas auto bija nogriezta kabīne pilnīgi nost. Nezinu vai bremzēja un atdūrās, vai ieskrēja priekšā braucošajā amata brālī, bet piekabē iekrautās metāla profilētās loksnes visu nonesa nost.

Un visiem, kam pakaļas deg, iesaku neievērot distanci ap kravas auto, pie pirmās izdevības apdzenat, tad iespraucaties viņa izvēlētajā, atstātajā intervālā...Rezultātā kraviniekam sistemātiski jāsamazina ātrums lai paliktu drošā attālumā no apdzinēja...Un jūs nezinat, kas tur viņam zem tenta iekrauts, Vai silumizolācijas plāksnes, alus kastes, metāla konstrukcijas, ekskavātors utt. Viss viens, galvenais močīt, jo vieglā auto bremzēšānas spēks ir atšķirīgs.

Nja 18.aprīlis 2021 18:21
10 5 Atbildēt

Ja krava bremzējot aizšļūc uz priekšu, tā nav nostiprināta pareizi! Un punkts, te nav vietas kur diskutēt ko un kā vajag darīt!

Ķīna 17.aprīlis 2021 19:08
8 2 Atbildēt

Tas šķībacainais vsp nedrīkstēja vest tādas caurules ar šitādu autiņu,skopais maksā divreiz.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

88 gados nebijis notikums: Volkswagen slēdz Drēzdenes rūpnīcu 19

Vācijas autobūves uzņēmums Volkswagen šonedēļ pārtrauks darbu vienā no savām rūpnīcām. Lasīt vairāk

 

TV Auto ziņas dosies ziemas labdarības reisā (+ VIDEO)

TV Autoziņu ziemas testos esam devušies gan ar pikapiem, gan elektromobiļiem, taču mikroautobusu un minivenu reiss gan notiks pirmo reizi. Lasīt vairāk

 

Iekšdedzes dzinēji dzīvos arī pēc 2035. gada - Brisele apsver aizlieguma atcelšanu 31

Eiropas Komisija varētu atcelt likumu, kas paredzēja jaunu automašīnu ar benzīna un dīzeļa dzinējiem aizliegumu no 2035. gada. Lasīt vairāk

 

Lai samazinātu elektrības rēķinus patērētājiem, EK plāno sākt centralizētāku elektrotīklu plānošanu (+ VIDEO)

Cik mēs nākotnē maksāsim par elektrību? Kāpēc tā vienā valstī ir dārgāka nekā pie kaimiņiem? Uz šiem jautājumiem cer atbildēt jaunais Eiropas Komisijas plāns – uzsākt centralizētāku elektrotīklu plānošanu, lai paātrinātu dažādu savienojumu izveidi, kas samazinātu elektrības rēķinus patērētājiem. Ko tas nozīmē un kas jauns gaidāms Baltijas valstīs? Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti