Pieaugot divriteņu transportlīdzekļu popularitātei velobraucēju sadursmes arī savā starpā vairs nav nekāds retums.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Pieaugot divriteņu transportlīdzekļu popularitātei velobraucēju sadursmes arī savā starpā vairs nav nekāds retums.

Drīz arī pie mums tas pats būs, it sevišķi ar elektriskajiem skrejriteņiem...
Samsung Galaxy S26 Ultra ir Samsung 2026. gada flagmanis, kas koncentrējas uz veiktspējas, kameru un mākslīgā intelekta funkciju uzlabojumiem, nevis radikālām dizaina izmaiņām. iAuto.lv apskata tā funkcijas un salīdzina ar vecāko modeli S25 Ultra. Lasīt vairāk
Dienvidkorejas autoražotājs prezentējis astotās paaudzes Elantra (Avante), kas izceļas ar pilnīgi jaunu, kantainu dizainu "Art of Steel" stilā, kas ne vienam vien atgādina Lamborghini Urus. Lasīt vairāk
Vācu auto entuziasts Peters Kirhhofs jau reiz ierakstīja savu vārdu vēsturē, kad ar Škoda Fabia 1.9 TDI sasniedza viena miljona kilometru robežu. Tagad viņš paveicis to pašu vēlreiz – šoreiz ar Mini Cooper D. Lasīt vairāk
Šogad Līgo dienā un Jāņu dienā Valsts policija (VP) pieķērusi vairāk dzērājšoferu nekā divos iepriekšējos gados, izriet no VP Reaģēšanas pārvaldes priekšnieka Jura Jančevska stāstītā intervijā Latvijas Televīzijas (LTV) raidījumam "Rīta panorāma". Lasīt vairāk
Uz mūsu gājveloceliņiem arī bieži vien riteņbraucēji vico tieši pa vidu. Un tā abos virzienos. Ieraugot viens otru, tā vietā lai paņemtu pa labi, abi cenšas uzminēt pa kuru pusi brauks otrs. Tāpēc es nepaguris atkārtoju - pirms kāpt uz velo, vajag apjēgt vismaz joslu principu un pēc tam jau pārējos. Braukt pa vidu nav droši pat pa meža stigu! Brīvdienās braucu pa bij. dzelzceļu un vietā kur nekad nav bijuši cilvēki, pretī brauca velobraucējs. Turpceļā es pavācos atpakaļ uz labo pusi, atpakaļceļā satiku to pašu keksu un tad jau viņš paņēma pa labi. Turklāt džekam bija lampa, laicīgi pamanīju neskatoties uz ēnaino vietu. Un šitie pilsētas sporcmeņi uz kalnu ričukiem, kas nereti vēl braucot klausās mūziku, tupo nesaprot kas apkārt darās. Ar abām rokām par to, lai viņus ķertu un turpat policijas nojumē noklausās 45min. teoriju un iziet īsu praktisko braukšanu 20min. Protams, tas ir maz, bet vismaz iepravīt smadzenes cilvēkiem, likt saprast ka braukt ar velo pa koplietošanas ceļiem un veloceļiem nav nekāda pautu virpināšana.