Griežoties pa kreisi, automašīnas vadītājs aizšķērso ceļu motociklistam. Policija atzīst, ka vainīgs ir autovadītājs, bet motociklistu nogādā slimnīcā ar aizdomām par kaulu lūzumu.
Griežoties pa kreisi, automašīnas vadītājs aizšķērso ceļu motociklistam. Policija atzīst, ka vainīgs ir autovadītājs, bet motociklistu nogādā slimnīcā ar aizdomām par kaulu lūzumu.
Bet bijis tikai sods
Kā parasti, izlīda no aizsega. Tas ir kreiso pagriezienu mīnuss. Vai nu likvidēt pagriezienu, vai bloķēt pretējo joslu pagrieziena veikšanai, vai slimnīca. Ak jā, protams, var vēl apli izbūvēt.
Aplis tur būtu 👌
Es tomēr ieteiktu visiem iepazīties ar CSN 18. punktu Gājējiem!
Uz Auto braucējiem attiecas tas pats! Neredzi, neskrien! Starp abiem braucējiem ir šķērslis!
CSL 19. pants! CSN 70. punkts! Pirms nogriezšanās pa kreisi, kreisais malējais stāvoklis joslā! Un ne jau pēdējā brīdī! Savlaicīgi, pa līniju! Ar ieslēgtu, savlaicīgu, virzienu!
Pie mums brauc uz mata tāpat. Un Ūpis tā māca!
Sorbex neesi mēģinājis?
Jap, tā ir stabdarta lietas, kuras normāli instruktori māca, figviņzin kur tas pazūd!?
Es teiktu, vad aoliecība obligāti būtu jāpārliek ik pēc vismaz 3 gadiem, tas situāciju krasi labotu.
Ūpis mācīja taisīt kreiso uz Brīvības ielas, kad tas bija vēl atļauts (secīgi pāri 3(!) joslām) un Ūpis mācīja pareizi uztaisīt kreiso pagriezienu no KRUSTPILS ielas uz Maskavas ielu, tad kad tur vēl nebija luksafora!
Vernonveidīgie tur regulāri sitās un krašojās un stāstīja policistiem kaut kādas mistiskās vīnes konvencijas pēc kurām taisnība ir tam kuram lielāks braucamais!
Ja tā aina būtu no cita skata punkta, tad iespējams vainīgs būtu pats motocikla vadītājs!
Josla, kurā stāv vieglie, domāta tikai kreisam pagriezienam! Tālāko ceru ka sapratāt. Un Josla, kuru jāšķērso, ir pārskatāma.
Motocikls brauc pa joslu kur ir bultiņa taisni vai pa labi!
... un tālāk ko??
Es esmu kiborgs, man pohuj, es tik maucu, tas, ka krustojums pilns ar mašīnām mani nesatrauc, gāzi atlaiž tikai mīkstie, es tak neesmu mīkstais, man ir taisnība, tāpēc par drošību nedomāju, policija sodīs visus pidarus, kas man patraucēs!
Apmēram tā arī notiek! Un pēc tam invalīdu ratiņi...
Toties šmurguļpediņam ir galvenais dirst, dirst un vēl reiz dirst!
Pohuj par ko, bet par katru cenu vajag iedirst, jo citu neko jau nejēdz.
Prieks iepazīties, man prieks, ka esi pietiekami paškritisks un drosmīgs, lai atzītos!
Motociklits
15.augusts 2023 15:20
Prieks iepazīties, man prieks, ka esi pietiekami paškritisks un drosmīgs, lai atzītos!
=============
Šmurguļpediņam ir galvenais dirst, dirst un vēl reiz dirst!
Pohuj par ko, bet par katru cenu vajag iedirst, jo citu neko jau nejēdz.
Poļiem vajag kampaņu - Skaties Divreiz!
Tikmēr iAuto norisinās kampaņa Iedirs Divreiz. Divreiz!
Tev vajag, tu arī skaties! Nevienam nav jāmaisās pa ceļu, kad beha lido!
Un ja bmw mocis brauc? Tas ir ātrāks par jebkuru jebkad uzražotu bmw automašīnu!
Čehijas autobūves uzņēmums Škoda var priecāties par jaunu ierakstu savā attīstības vēsturē – uzņēmuma rūpnīcā Kvasinā izlaists miljonais Škoda Karoq. Lasīt vairāk
Saskaņā ar īpašnieku informāciju, ķīniešu luksusa MPV Xpeng X9 nespēj izturēt karstumu, kā rezultātā automašīna sagāžas uz sāniem vai pat pilnībā pieplok zemei. Lasīt vairāk
Igaunijas rallija SS10. ātrumposmā skatītājiem bija iespēja vērot iespaidīgus lēcienus, ko izpildīja rallija ekipāžas. Lasīt vairāk
Vācu uzņēmums prezentējis jauno pilnībā elektrisko CLA 45 4MATIC+, kas būs pieejams sedana un Shooting Brake virsbūves versijās. Lasīt vairāk




Šitādiem aklajiem idiotiem uzreiz atņemt tiesības, BEZ iespējas tās atgūt!!!
Tad varbūt citi būs spējīgi saskatīt kas darās savā degungalā!
Abi divi vieglo auto vadītāji būtu sodāmi! Par CSN nepildīšanu.