Divu automašīnu sadursmē Raņķu pagastā četri bojāgājušie 17

 

Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 4.novembris 2023 11:51

Piektdien divu automašīnu sadursmē Raņķu pagastā gājuši bojā četri cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

Piektdien plkst.21.11 Kuldīgas novadā, Raņķu pagastā, uz autoceļa Kuldīga - Skrunda - Embūte notika sadursme starp diviem "Audi" markas spēkratiem.

Ceļu satiksmes negadījumā no gūtajām traumām notikuma vietā gāja bojā četras personas - abu transportlīdzekļu vadītāji un divi pasažieri. Par notikušo sākts kriminālprocess, un policija noskaidro notikušā apstākļus.

Kopumā aizvadītajā diennaktī Latvijā reģistrēti 139 ceļu satiksmes negadījumi, turklāt 14 no tiem bijuši cietušie. Dažādas traumas avārijās guvuši kopumā 19 cilvēki. Cietuši tostarp divi gājēji, viens velosipēdists un četri elektroskrejriteņu vadītāji.
 

 
17 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
650 4.novembris 2023 14:26
7 0 Atbildēt

Āmen..

Bet ,spieržot pēc tā, cik "operatīvi" no ē-vides ir nozuduši vienīgie daži notikuma vietas attēli, tā dēvētā "Sabiedrība" diezin vai kaut ko uzzinās/Par!

To nāvesceļu tajā tur R-pagastā gadu desmitiem nav "izdevies" sakārtot kādā tādā daudzmaz dzīvībai nebīstamā veidolā.Vismaz pieejamie gugelmapsa rīki tur nekādu "civilizācijas" pēdu nospiedumu neuzrāda, ja vien kādi brīnumi nav notikuši tieši šajā itin veiksmīgajā 23šajā.Kā tur bija pagājušajā gadu simtenī, tā ir arī šajā.

Notikuma vietas foto liecināja/Par! TO, ka "adbildīgajiem specoĀlistiem" tur joprojām nebij "izdevies" ne uzkrāsot kādu atstarojošu līniju, nedz arī ieskrūvēt (priekš regulātajiem ikvakara Lohiem) kādu orientējoši/spīdošo ceļmalas stabiņu.Nee.Priekš kam.Kā pēc.

Un šis NAV gluži pirmais gadījums, kad konkrēti uz šī te (ar visiem Drošības atribūtiem bagātīgi  "aprīkotā") nāvesceļa notiek katastrofas ar līdzīgiem iznākumiem. 

Vienīgi ka valdoši/vadošo SpecoĀlistu vadībā priekš Lohiem ir programmiski izstrādāts (iespējams,pasaulē vis vis modernākais) konkrētās vietas identifikācijas paveids- uz autoceļa Kuldīga-Skrunda-Embūte..Turpat netālu no Embūtes,uz autoceļa Ventspils-Grobiņa-Nītaure.

Hmm 4.novembris 2023 15:59
7 1 Atbildēt

man neizkrīt no prāta nesen Timrota teiktais - dzīvo cilvēks, cīnās ar problēmām un tad vienā brīdī iegriež savu mašīnu pretējā joslā... Bet mēs te spriežam slikti ceļi, policija, vecas mašīnas...

LMT 4.novembris 2023 11:57
6 2 Atbildēt

Atkal BMW!

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Kas padara “Latvijas Gada auto 2026” - “Cupra Terramar” par pieprasītu izvēli Latvijas auto tirgū? (+ VIDEO) 2

"Terramar" ir pārdotākais "Cupra" zīmola modelis un šī gada pirmajos mēnešos ar 78 pārdotiem automobiļiem ir apsteidzis tādus bestsellerus kā "Volkswagen Tayron" un "Toyota RAV4". Lasīt vairāk

 

Ražots Ķīnā: Ford piesaka pilnībā elektrisko Transit City (+ FOTO)

Ford ir paziņojis par jauno elektrisko Transit City modeli, kas tiek piedāvāts kā izmaksu ziņā izdevīgs transportlīdzeklis pilsētas vajadzībām. Lasīt vairāk

 

Ceļu satiksmes drošības jomā saskata vietu vērā ņemamiem uzlabojumiem 15

Lai arī Latvijā ir vērojams par braukšanu reibumā noķerto autovadītāju skaita samazinājums, kopumā situācija ir vērtējama kā stagnācija, šāds viedoklis ceturtdien izskanēja Ceļu satiksmes drošības padomes sēdē. Lasīt vairāk

 

“Virši” vadītājam ir skaidrojums, kādēļ degvielas cenu kāpums Latvijā nerimst 35

Par to viņš Gundaram Rēderam klāstīja 24. marta sarunā LTV raidījumā “Viens pret vienu.” Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti