Avārijā Olaines novadā gājis bojā cilvēks - iAuto

Avārijā Olaines novadā gājis bojā cilvēks 3

 

Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 3.maijs 2024 8:36

Pagājušajā diennaktī avārijā Olaines novada Grēnēs gājis bojā cilvēks, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijā.

Grēnēs ceturtdien notika automašīnu "VW Caravelle" un "Renault Captur" sadursme. 

Ceļu satiksmes negadījumā cieta trīs personas un viena gāja bojā. Valsts policija izmeklē negadījuma apstākļus.

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 140 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas 15 personas un viena gājusi bojā. 

Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 658 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 269 par ātruma pārsniegšanu un divi par agresīvu braukšanu. 

Savukārt par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā uzsākts viens administratīvā pārkāpuma process un četri kriminālprocesi.

diennaktī avārijā Olaines novada Grēnēs gājis bojā cilvēks, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijā.

 
3 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
nomiks 4.maijs 2024 11:02
1 0 Atbildēt

Tur ir krustojums, kir galvenais ceļš ir ar 90 grādu pagriezienā (Rīga - Maxima noliktavas).  Visticamāk, viens (spriežot pēc video, VW Caravelle) braualca pa galveno ceļu, bef Renailt Capture vai ju jo Olaines uz Grēnēm vai otrādi. Un nedeva ceļu.

No šī kāzusa var paņemt trīs pamācības: 1) jāseko līdzi ceļa zīmēm, 2) jāizvēlas atbilstošs (atļauts) ātrums un 3) jālieto drošības jostas. Tad zilais maiss nebūs nepieciešams.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

88 gados nebijis notikums: Volkswagen slēdz Drēzdenes rūpnīcu 19

Vācijas autobūves uzņēmums Volkswagen šonedēļ pārtrauks darbu vienā no savām rūpnīcām. Lasīt vairāk

 

TV Auto ziņas dosies ziemas labdarības reisā (+ VIDEO)

TV Autoziņu ziemas testos esam devušies gan ar pikapiem, gan elektromobiļiem, taču mikroautobusu un minivenu reiss gan notiks pirmo reizi. Lasīt vairāk

 

Iekšdedzes dzinēji dzīvos arī pēc 2035. gada - Brisele apsver aizlieguma atcelšanu 31

Eiropas Komisija varētu atcelt likumu, kas paredzēja jaunu automašīnu ar benzīna un dīzeļa dzinējiem aizliegumu no 2035. gada. Lasīt vairāk

 

Lai samazinātu elektrības rēķinus patērētājiem, EK plāno sākt centralizētāku elektrotīklu plānošanu (+ VIDEO)

Cik mēs nākotnē maksāsim par elektrību? Kāpēc tā vienā valstī ir dārgāka nekā pie kaimiņiem? Uz šiem jautājumiem cer atbildēt jaunais Eiropas Komisijas plāns – uzsākt centralizētāku elektrotīklu plānošanu, lai paātrinātu dažādu savienojumu izveidi, kas samazinātu elektrības rēķinus patērētājiem. Ko tas nozīmē un kas jauns gaidāms Baltijas valstīs? Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti