Auto marķēšana... 50

 

Foto: iAuto.lv

xxl speciāli iAuto.lv | 5.novembris 2002 13:35

Lasītājs: Stāsts par to cik nopietnas ir auto aizsardzības ierīces - signalizācijas, imobilaizeri, automarķēšana utt. Nu tad tā - pirms dažiem gadiem tika iegādāts auto - VW Caravelle. Kā jau pieņemts, tika uzstādīta signalizācija un tā tika nomarķēta. Jāpiebilst, ka tas tiek veikts nevis kādā "kaktu servisā", bet gan visiem zināmajā Autonamā.

Auto apkopes tika veiktas vienīgi un tikai "Auto Rīga" servisā. Kādu dienu, atverot motora pārsegu, ieraugu vadu, kurš pirms tam nav redzēts... sāku pētīt - nu tas ir signalizācijas vads, bet jau pārkniebts /atvienots/ viss it kā darbojas, bet motora pārsegu var atvērt bez jebkāda trokšņa.

Lieki ir jautāt, kurš to ir izdarījis. Labi tas nu tā, bet līdz laikam... kad ieejot veikalā un paskatoties pa logu redzu, ka autiņam durvis jau vaļā un viens "mudaks" grasās kāpt iekšā, metos ārā pie sava autiņa un zaglis aizlaižas. Nodomāju, ka nav uz labu, un tā arī ir - autiņš tiek mēģināts paņemt ar otro reizi - arī šoreiz neveiksmīgi. Tā kā pa nakti auto tiek turēts garāžā, domāju, ka vismaz tur tas būs drošībā, bet maldos.

Ejot no rīta pēc autiņa redzu, ka garāžas durvis vaļā un garāža tukša -- nu johaidi, nu ir d###ā. Protams, izsaucu policiju un izdaru visu pārējo. Sāku pētīt garāžas durvis - nostrādāts tiešām ļoti labi, pat nevar īsti pateikt, ka vārti atvērti bez atslēgas, arī elektrība garāžai ir atslēgta. Dzīvoklim telefona vads pārgriezts.

Autiņā atradās arī mani personīgie dokumenti - tie izņemti smuki un nolikti uz plaukta. Strādājuši profesionāļi. Cerēju, ka automarķējums palīdzēs atrast auto, bet velti. Pagājuši jau apmēram trīs gadi un bez rezultātiem. 

Jautājums - vai ir jēga maksāt naudu par it kā drošību, bet pretī nesaņemt neko. 

iAuto lasītājs xxl P.S. iAuto nenes atbildību par lasītāju minētajiem faktiem...

 
50 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
47913. viesis 7.novembris 2002 14:09
1 0 Atbildēt

Sekretkai vajag speciālu slēdzi - kad dod autiņu servīcijā, tad sekretku atslēdz, lai darbojas itkā sekretka nemaz nebūtu

47998. viesis 8.novembris 2002 8:45
1 0 Atbildēt

Tas raksts ir manējais.

Autiņam tiko bija beigusies apdrošināšana - tas arī varētu būt iemesls kādēļ aizdzina.

Te vēl viens lasītājs minēja par Auto Rīga līdzīgu gadījumu - tā nevar būt nejaušība.

48014. viesis 8.novembris 2002 9:52
1 0 Atbildēt

nu,taa nav pirmaa reize ar autonams,ja nemaldos...savaa laikaa listee liidziigi gadiijumi tika dzirdeeti,ja nemaldos,tieshi ar autonamu sakaraa...

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Tikai Austrijai – Volkswagen Golf Falco Edition (+ FOTO) 2

Volkswagen Austrijā izlaidis divus īpašus “Golf Falco Edition” modeļus, godinot leģendāro mūziķi Falco un turpinot zīmola tradīciju apvienot auto ar mūziku. Šie modeļi pieejami tikai Austrijas tirgū, uzsverot vietējās kultūras nozīmi. Lasīt vairāk

 

Lētākais Cupra elektroauto Raval. Kas jauns Cupra ēdienkartē ? (+ VIDEO) 1

Izstādē Auto 2026, kas no 24. līdz 26. aprīlim norisināsies Ķīpsalā, ar visiem pārstāvētajiem zīmoliem un plašu stendu piedalīsies arī Cupra pārstāvis Autobrava Motors. Lasīt vairāk

 

Pārkāpums? - EK brīdina Spāniju un Poliju par PVN samazināšanu degvielai 5

Spānija un Polija, iespējams, ir pārkāpušas Eiropas Savienības (ES) noteikumus, samazinot pievienotās vērtības nodokli (PVN) degvielai, lai mazinātu karadarbības Tuvajos Austrumos radīto ekonomisko ietekmi, trešdien paziņoja Eiropas Komisija (EK) Lasīt vairāk

 

Elektroautobusu iegāde Dienvidkurzemē neattaisno cerības (+ VIDEO) 9

Dienvidkurzemes novadā divi pašvaldības iegādātie elektroautobusi skolēnu pārvadāšanai jau kopš to ekspluatācijas sākumā regulāri jāremontē un bieži tie ir dīkstāvē. Iztērētie Eiropas fonda un arī pašvaldības līdzekļi nav attaisnojušies un nav arī veicinājuši klimata mērķu sasniegšanu, lēš vietvarā. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti