Tukumā aizvadīta "Tehniskās apskates nakts"; antirekordu uzstāda "BMW" ar 20 defektiem (+ foto) 9

 

Foto: Publicitātes foto

21.augusts 2017 10:13

Sestdien, 19.augustā, pirmoreiz Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) Tukuma tehniskās apskates stacijā notika "Tehniskās apskates nakts" pasākums, kurā bezmaksas auto diagnostika tika veikta 192 automobiļiem.

CSDD pasākumā "Tehniskās apskates nakts" jau sesto gadu autovadītājiem tiek piedāvāts bez maksas pārbaudīt sava auto tehnisko stāvokli, kā arī pievērst uzmanību tā nozīmei ceļu satiksmē ikdienā.

"Tehniskās apskates nakts" vecākais auto bija 1975.gada ZAZ, savukārt jaunākais auto – 2016.gadā ražots Nissan. Tukumā top 3 populārākās auto markas bija Audi (42), Volkswagen (30) un Opel (25). Pasākuma vidējais auto vecums - 17 gadi.

Speciālisti atklāja lielākus vai mazākus bojājumus 73% transportlīdzekļu, kas potenciāli atstāj negatīvu ietekmi uz satiksmes drošību. Visbiežāk bojājumi bija saistīti ar bremžu un balstiekārtas sistēmām, kā arī neatbilstošām gaismām. Automobiļu tehniskais stāvoklis nav atkarīgs tikai no vecuma, bet arī no vadītāja attieksmes un lietošanas apstākļiem, piemēram, 1993.gada izlaiduma BMW markas auto tika konstatēti 20 būtiski bojājumi (vērtējums "2").

Nākamais "Tehniskās apskates nakts" pasākums notiks 26.augustā Rīgā, kur iepriekšējā pierakstīšanās uz auto diagnostiku netiek plānota.

Šī gada "Tehniskās apskates nakts" pasākumi noslēgsies 2.septembrī jaunajā Siguldas tehniskās apskates stacijā.

 
9 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
Yes 21.augusts 2017 10:41
25 1 Atbildēt

Tātad ZAZ labāks par BMW?

Jopciks 21.augusts 2017 13:05
12 1 Atbildēt

Tev neliekas, ka tā ir realitāte? - nu dzīvo laukos cilvēki nabadzīgi un brauc ar tādām mašīnām! - tikai prezidenti to neredz un turpina dzīvot citā pasaulē (lasi rakstu par prezidenta limuzīnu)

Eriks 21.augusts 2017 12:28
6 2 Atbildēt

Tas ir taa nolais auto liidz tadiem defektiem , varbuut tiko nopirka no taa saucamaa pensionaara un skati izies bez problemaam

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

49% - elektroautomobiļu reģistrācijām ES straujš kāpums 8

Martā Eiropas Savienībā tika reģistrēti 234 532 jauni elektroauto, kas ir par 48,9 % vairāk nekā attiecīgajā mēnesī pērn. Arī visā pirmajā ceturksnī bateriju elektroauto uzrādīja ievērojamu pieaugumu – aptuveni katrs piektais jaunais auto ES bija elektrisks. Lasīt vairāk

 

Jaunums Ķīnas tirgum: Audi iepazīstina ar AUDI E7X (+ FOTO) 8

Vācijas autobūves uzņēmums Audi prezentējis Ķīnas tirgum izveidotā zīmola AUDI otro modeli – elektrisko apvidus auto E7X. Lasīt vairāk

 

Ar 40 miljonu atbalsta programmu mudinās izvēlēties elektroauto (+ VIDEO) 8

Arvien vairāk cilvēku pārsēsties uz elektroautomobiļiem un citiem videi draudzīgiem auto plānots mudināt ar īpašu atbalsta programmu 40 miljonu eiro vērtībā. Par to valdība lēma šonedēļ. Lasīt vairāk

 

Kas un kā drīkst braukt pa Ātrgaitas ceļu 18

Mums Latvijā ir pašiem savs Ātrgaitas ceļš! Tiesa, Ķekavas ātrais apvedceļš Viduslatvijas zemienes Tīreļu līdzenumu noklāj knapi 10 kilometrus garu ceļa posmu, toties tas ir ātrs un ļoti ilgi gaidīts. Sauksim to par Ķekavas Ātrgaidas (ĀtrG) ceļu, ko veido divu vārdu “ātrs” un “ilgi gaidīts” salikums! Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti