Video autors skaidro, ka bailīga autovadītāja palūgusi izbraukt viņas automašīnu no stāvvietas. "Palīgs," diemžēl atradies (skatīt no 1:30) ...
un šeit komentāros ieteiktais video no Francijas:
Video autors skaidro, ka bailīga autovadītāja palūgusi izbraukt viņas automašīnu no stāvvietas. "Palīgs," diemžēl atradies (skatīt no 1:30) ...
un šeit komentāros ieteiktais video no Francijas:

Diezgan dīvaini, ka filmētājs šķiet to jau bija paredzējis
>guncis: ta kāds te sakars ar Krieviju, šitādi "virtozauri" arī
Āfrikā var patrāpīties. :-( Bet nu kopumā gadījums absolūti
stulbs ... Par dīvainumu - iespējams, ka sieviete bija no tā paša dzīvokļa, no kura filmētājs, un viņš filmēja (iespējams),
kā sieva (nav obligāti) tiks laukā no iepriekš pa logu ievērtētās
pagrūtās situācijas, kaut manā izpratnē nekā grūta tur nebija.
Pats esmu daudzkārt palīdzējis tikt laukā no sarežģītām
stāvvietām i dāmām, i vīriem, bet nu kaut skrambu viņu auto nekad neesmu sagādājis ... :-)

100% savu auto bija nolicis cieši, cieši priekšā! Bet daudzi braucēji nemaz nesaprot, ka auto vadās ar priekšu!
Auto kā reiz vadās ar pakaļējo asi un nevadot pakaļu no šaurām vietām neizbraukt. Te nu tev atkal Vernon būs ko šumēties, jo CSN nav noteikts cik tuvu drīkst likt auto. Teorētiski var izbraukt no jebkuras vietas kas ir kaut nedaudz platāka par auto garumu, bet ar vairākiem piegājieniem. Tā kā nav noteikts, ka no stāvvietas jāspēj izbraukt ar vienu piegājienu, tad principā juridiski neviens nevar tikt iesprostots.

Auto vadās ar priekšējo asi!!! Ne teorētiski ne praktiski nevar izbraukt ārā no stāvvietas autobusu, ja tas ir nolikts stāvēšanai blakus tilta balstam, kurš ir 1 metru aiz pakaļējā tilta un aizmugurē tam cieši novietots vieglais un ne viens vien. Tādu skatu es redzēju Parīzē La Defens zem estakādes stāvvietā! Lai izbrauktu bija jāatkāpjas 3 metri, bet nebija kur! Ja esi bijis Parīzē, tad vieglos novieto tā, ka starp tiem pat sērkociņu kastīti neieliksi!!!
Šo auto bija jāiztūrē arā ar "priekšējiem ratiem" un ar priekšu, ne viss tā kā šeit notika.
Kā jau teicu tu gribi izbraukt ar vienu piegājienu atkāpjoties un tad izgriežot no stāvvietas. Tas ir vienkāršākais, bet ne vienīgais veids. Kā reiz CSN nenosaka ko nozīmē traucēt citiem, tas jau ir stipri subjektīvi. Redz tev pat šķiet, ka 3 metri ir par maz vietas.
Lūk kā var iebraukt arī šaurākās vietās: youtu.be/1igp4mn5Ez8

Autobuss nav vieglais! Francijā, Parīzē pastumdīt autiņus ir normāla parādība, vieglajiem. Pie mums tā būtu katastrofa!
Šāda braukšanas prasme jāattīsta katram pašam!

VISTA!!!! Ja nemāk braukt pati, tad nav ko vispār braukt! Tā tai vecenei vajag!

labi jau ka tu maki visu darit!perfektais - gan jau apenes izmazgat nemaki pats.
Testi notika Bulgārijas Razlivas pilsētas apkārtnē kalnainā apvidū, kur pilnībā varēja izbaudīt jaunās Toyota Hilux gaitas īpašības. Lasīt vairāk
Fiziski aktīvos un tālākos pārgājienos katram gramam mugursomā ir nozīme. Standarta lietas, kā labi apavi, jaka un ūdens pudele, ir skaidras ikvienam, taču ir specifisks, kompakts aprīkojums (ultralight un viedie risinājumi), kas reāli izglābj situāciju, kad jāmēro lieli attālumi fiziski smagos vai bīstamos apstākļos. Lasīt vairāk
Ievērības cienīgs ķēriens Valsts robežsardzei. Augšdaugavas novadā vakar diennakts laikā izdevies aizturēt piecas personas, kuras nodrošināja nelegāli robežu šķērsojušo cilvēku pārvadāšanu. Tik daudz pārvadātāju parasti izdodas notvert nedēļas laikā. Lasīt vairāk
“Ne tikai mums, bet visā nozarē tjoprojām rūkst kvalificētu elektriķu, servisa pieņēmēju un arī mehāniķu, atzīst Mārtiņš Logins, Autoeksperts servisa vadītājs.To pieprasa arī uzņēmuma jaunā filiāle pie lidostas Rīga. Lasīt vairāk
izklausās,ka atkal Krievija uzdarbojas.:D