Latvijas ceļu stāvoklis 26.novembrī 2

 
26.novembris 2010 10:38

VAS "Latvijas Valsts ceļi" informē, ka meteoroloģiskā situācija Latgalē un Vidzemē ir stabilizējusies, atsevišķos posmos no Ogres līdz Aizkrauklei un Apes apkārtnē braukšana ir apgrūtināta.

Savukārt pārējā daļā ceļu uzturēšanas darbi ir pabeigti, brauktuves ir notīrītas no sniega, un apstrādātas ar pretslīdes materiāliem. Kurzemē brauktuves ir sniegotas, veidojas apledojums, tāpēc atkārtoti tiek tīrītas no sniega un apstrādātas ar pretslīdes materiāliem. Vietējos ceļus klāj piebraukta sniega kārta.

Kurzemē un valsts centrālajā daļā vietām nokrišņi sniega un lietus veidā. Gaisa temperatūra -10º....-3ºC.

Saskaņā ar meteoroloģisko prognozi arī dienā turpinās nedaudz snigt un gaisa temperatūra -2º ... -9º, tāpēc neskatoties uz veicamajiem ceļu uzturēšanas darbiem, atsevišķos ceļu posmos var ilgstoši saglabāties satiksmes apgrūtinājumi.

Lūdzam autovadītājus būt īpaši uzmanīgiem, izvēlēties laika un ceļa apstākļiem atbilstošu braukšanas režīmu un ieplānot braucienam papildus laiku.

Atgādinām, ka ziemas uzturēšanas servisa līmenis dažādas nozīmes autoceļiem ir atšķirīgs. Valsts autoceļu tīkla maršruti sadalīti piecās uzturēšanas klasēs. Uzzināt Jūs interesējošā autoceļa ziemas uzturēšanas klasi varat VAS „Latvijas Valsts ceļi” mājas lapā vai zvanot pa tālruni 65025555 Satiksmes informācijas centram.

Plašāku informāciju par braukšanas apstākļiem un satiksmes ierobežojumiem var iegūt www.lvceli.lv un www.celugids.lv web lapās, kā arī zvanot pa informatīvo tālruni 65025555.
 

 
Visi komentāri
 
280372. viesis 28.novembris 2010 0:35
0 0 Atbildēt

Ko var muldēt,

pa radio piektdien zvana un sūdzas, ka ceļi slikti...

pieredze rādija, ko citu!

Braucēji visu braukšanu sačakarē ar savu debīlo braukšanu...

Tik rupji pārkāpjot noteikumus...

No kreisā malējā griež pa labi,

brrauc pa kreiso joslu lēni - nevis kā noteikumi saka braukt pa labo malējo!

Mikriņš griež pa kreisi un apstājas uz brauktuves šķērsām

U,t,t

Sajūta tiešam tāda, ka 70 % brauc bez vadītāja apliecības

Ceļš kā tāds ideāls ar vidējām ziemas riepa'm nekas neslīd un atļautos ātrumus tur ideāli...

instruktors

280378. viesis 28.novembris 2010 21:00
0 0 Atbildēt

visādi instruktori ar saviem mācībniekiem atļautos 30 tur ideāli un nemaz nečakarē braukšanu

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

CSDD atbild iAuto par roku krustošanu CSDD eksāmenā un dzīvē; kā ir pareizi? (+ VIDEO) 6

Atbildot uz iAuto jautājumiem, sākotnēji jānorāda, ka CSDD eksāmenā netiek vērtēts viens "formāli pareizs" roku novietojums uz stūres vai viena stūrēšanas tehnika. Lasīt vairāk

 

Ķīnā aizdegusies elektrisko BYD testa automobiļu noliktava (+ VIDEO) 20

Otrdienas rītā Šeņdžeņas rūpnieciskajā parkā izcēlies liels ugunsgrēks – bija aizdegusies daudzstāvu autostāvvieta, kurā uzglabājās testos izmantotie elektroautomobiļi Lasīt vairāk

 

Valdība atbalsta solidaritātes maksājuma ieviešanu degvielas tirgotājiem 17

Valdība otrdien atbalstīja Ekonomikas ministrijas (EM) rosinājumu degvielas tirgotājiem piemērot solidaritātes maksājumu, ja to faktiskā mazumtirdzniecības cena pārsniegs objektīvi aprēķināto orientējošo mazumtirdzniecības cenu par vairāk nekā 3%. Lasīt vairāk

 

Pirmie pasaulē: Volvo sāk 29 un 39 tonnu elektrisko pašizgāzēju ražošanu 7

Smagiem darbiem un bezceļiem paredzētais Volvo A30 bez papildu uzlādes spēs strādāt vairāk par četrām stundām. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti