Visi komentāri - Jaunās paaudzes Acura MDX prototips Ņujorkā

Jaunās paaudzes Acura MDX prototips Ņujorkā 4

 
29.marts 2006 9:25

12.aprīlī Ņujorkas autošovā norisināsies oficiālā otrās paaudze apvidus auto Acura MDX prototipa prezentācija. Pagaidām šis jaunums atrodas konceptuāla izstrādājuma statusā, tomēr pēc dažiem mēnešiem šis pats auto nonāks sērijveida ražošanā.

Spriežot pēc aptuvenām skicēm, ko šīs nedēļas sākumā izplatīja Acura pārstāvji, jaunais MDX tiks pie pilnīgi jauna un diezgan oriģināla virsbūves dizaina. Galvenokārt uzmanību auto tēlā piesaistīs neparastā virsbūves aizmugures statnes forma, oriģinālā radiatora reste, kā arī gaismas diožu optika.



Zināms arī, ka apvidus auto būvēts uz jaunas platformas un, pēc visa spriežot, tiks pie pilnpiedziņas sistēmas Super Handling All-Wheel Drive (SH-AWD) no Acura RL. Analoģiska transmisija tiek izmantota modelim Honda Legend.

Konceptuālā auto Acura MDX prezentācija tiek plānota uz markas Acura 20 gadu jubileju. Oficiāls kompānijas Honda luksusa atzara dzimšanas datums ir 1986.gada 27.marts.

Tādējādi 2006.gadā Acura modeļu klāstā ietilps jau arī apvidus auto – lielākais jaunās paaudzes MDX un kompaktais RDX, kas debitēja gada sākumā Detroitā.
 
Visi komentāri
 
196519. viesis 29.marts 2006 10:17
0 0 Atbildēt

Bilde laba :)

196531. viesis 29.marts 2006 10:41
0 0 Atbildēt

Mazda 3

196532. viesis 29.marts 2006 10:43
0 0 Atbildēt

a kas mums te Latvijā sakars ar acura ?

196677. viesis 30.marts 2006 10:18
0 0 Atbildēt

no skices triju meeneshu laikaa nonaaks razhoshanaa?

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Nepilni 73 000 eiro – 390 Zs jaudīgais Formentor VZ5 4000 vienībās 6

Eiropas tirgū pasūtīšanai kļuvis pieejams jaudīgs un ekskluzīvs Cupra modelis - Formentor VZ5, kas tiks saražots vien 4000 eksemplāru skaitā. Lasīt vairāk

 

EK atsakās no plāna no 2035. gada aizliegt jaunus auto ar iekšdedzes dzinējiem 25

Pakļaujoties autoražotāju spiedienam, Eiropas Komisija (EK) otrdien atteicās no plāna no 2035. gada Eiropas Savienībā (ES) aizliegt jaunus automobiļus ar iekšdedzes dzinējiem. Lasīt vairāk

 

TIEŠRAIDE no "Latvijas Gada auto 2026" apbalvošanas ceremoniju šovakar 19.00 1

Šovakar, 18.decembrī, svinīgajā apbalvošanas ceremonijā kļūs zināms, kurš auto izcīnīs prestižo titulu "Latvijas Gada auto 2026", kā arī laureātus papildus nominācijās. Lasīt vairāk

 

No 21 090 eiro - Renault Twingo E-Tech Electric pieejams pasūtīšanai (+ FOTO) 2

Francijas autobūves uzņēmums Renault atsevišķās Eiropas uzsācis pasūtījumu pieņemšanu no klientiem, kas vēlētos iegādāties elektriskās piedziņas Twingo E-Tech Electric. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti