Latvijas Valsts Ceļi valdes loceklis Mārtiņš Lazdovskis pastāsta par ieceri Ķekavas apvedceļa būvniecību realizēt pēc privātās partnerības principa.
Latvijas Valsts Ceļi valdes loceklis Mārtiņš Lazdovskis pastāsta par ieceri Ķekavas apvedceļa būvniecību realizēt pēc privātās partnerības principa.
Atkal uzjundījušas runas par to, ka Porshe elektriskā flagmaņa dienas ir skaitītas. Par to runāts ne reizi vien, tomēr ražotājs šo informāciju pagaidām nav oficiāli apstiprinājis. Lasīt vairāk
Audi Union C-Type – vienvietīga sacīkšu automašīna Lasīt vairāk
Divi dārgo Mercedes-AMG automobiļu īpašnieki negribot tikuši pie apdeguma AMG uzraksta formā. Lasīt vairāk
Smaga avārija šorīt paralizēja satiksmi uz autoceļa Ventspils - Grobiņa pie Jūrkalnes. Vieglās un kravas automašīnas sadursmē bojā gājuši divi cilvēki. Vērtējot situāciju notikuma vietā, eksperti lēš, ka vieglās automašīnas ātrums varētu būt bijis ap 200 kilometriem stundā. Lasīt vairāk
Policijas ekipāža ar bākugunīm pie sarkanās gaismas saduras ar trolejbusu, tas taranē BMW un Renault (+ VIDEO)
18
Degvielas cenas Latvijā: litrā nav starp augstākajām ES, bet pret ienākumu līmeni - dārga (+ VIDEO)
5