Jauns Honda Civic hečbeks rudenī (+ foto) - iAuto

Jauns Honda Civic hečbeks rudenī (+ foto)

 

Foto: Publicitātes foto

iAuto | 9.augusts 2013 12:46

Japānas autobūves kompānija Honda paziņojusi, ka modernizējusi vienu no saviem svarīgākajiem modeļiem – kompaktās klases Civic hečbeku, solot, ka rezultātu interesenti varēs novērtēt jau septembrī, kad durvis vērs Frankfurtes autoizstāde.

Nekādas sīkākas detaļas netiek atklātas, kompānijas preses dienests vien uzsver, ka modernizācijas rezultātā Civic iegūs izteiksmīgāku eksterjera un interjera noformējumu, kas palīdzēs tam kļūt sportiskākam un pievilcīgākam pircēju acīs.

Uz Frankfurti Honda vedīs arī superauto NSX prototipu un Civic universāla sērijveida modeli. Pēdējais no tiem prototipa versijā debitēja šā gada Ženēvas autoizstādē.

Universāls tiks aprīkots ar adaptīvajiem amortizatoriem, kam būs trīs darba režīmi: Comfort, Normal un Dynamic. Adaptīvā piekare tiks uzstādīta vienīgi aizmugurē, taču ražotājs uzskata, ka tas būs pietiekami, lai nodrošinātu komfortu un drošu pārvietošanos ikvienā situācijā, neskatoties uz ceļa seguma stāvokli un automašīnas kravas telpas noslogojumu. Tādejādi Civic kļūs par pirmo markas modeli, kas izmantos adaptīvos amortizatorus aizmugurē.

Foto: Publicitātes foto

Vēlāk piedāvājums tiks papildināts ar sportisko modifikāciju Type S, kas iegūs zemāku piekari, platāku riteņu bāzi un citu aerodinamisko elementu komplektu.

Latvijā pašlaik nopērkamā Civic hečbeka cenu ziņā izdevīgākā versija ar 1,4 litru benzīna motoru un sešu pakāpju manuālo pārnesumkārbu iegūstama par 11 050 latiem.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

2025. gada jaunu auto pārdošanas rezultāti: Toyota, Volkswagen, Hyundai/Kia

Japānas autobūves koncerns Toyota apliecina savu līdera statusu pasaules autoražošanas tirgū, arī pēc 2025. gada rezultātiem apsteidzot Volkswagen grupu. Lasīt vairāk

 

Premjere vēlas noskaidrot atbildīgos par nepabeigto "Rail Baltica" balstu Daugavā 9

Kādam noteikti būtu jāuzņemas atbildība par dzelzceļa projekta "Rail Baltica" nepabeigto tilta balstu Daugavā, izriet no Ministru prezidentes Evikas Siliņas trešdien žurnālistiem uzsvēra Ministru prezidente Evika Siliņa (JV). Lasīt vairāk

 

Leapmotor B10 tagad arī kā Range Extender modelis (+ FOTO)

Ķīnas autoražotājs Leapmotor Eiropas tirgū līdztekus nesen ieviestajam pilnībā elektriskajam B10 tagad piedāvās arī modeli ar Range Extender tehnoloģiju, kas palielinās tā sniedzamību. Lasīt vairāk

 

Bentley pa 20k! VW beigu sākums? Latvijas Gada Auto - Cupra! Auto podkāsts "Maucam" EP5 (+ VIDEO) 1

Auto podkāsts MAUCAM – podkāsta vadītāji Artūrs Virbulis un Toms Timoško kopā ar Latvijas Gada Auto vadītāju un iAuto.lv redaktoru Māri Ozoliņu apspriež auto jaunumus, auto industriju, auto tirgu, autosportu un auto pasākumus. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti