Soms ar "Tesla" elektromobili 3 gados nobraucis 400 000 km 26

 

Foto: Publicitātes foto

iAuto | 30.augusts 2017 11:58

Elektromobiļu izturība un ilgmūžība joprojām tiek apšaubīta, taču Ari Niisosesta – taksometra vadītājs no Somijas pierādījis pretējo, ar savu "Tesla Model S" elektriskās piedziņas sedanu triju gadu laikā nobraucot jau vairāk nekā 400 000 kilometru.

Automašīnas īpašnieks apgalvo, ka tehniskas problēmas visā ekspluatācijas laikā viņu praktiski nav skārušas, bet vienīgais nopietnākais remonts bijis saistīts ar akumulatoru bloku (iemesls netiek norādīts).

Analītiķi aprēķinājuši, ka Niisosesta sava automobiļa akumulatoru baterijas uzlādējis aptuveni 1000 reizes, kas pēc Lapperantas Tehnoloģiskās universitātes profesora Juha Pirhonena vērtējuma, nebūt nav daudz, ņemot vērā, ka mūsdienu tehnoloģijas spēj izturēt vismaz 15 000 atkārtotu uzlāžu ciklus, bet elektromotori var kalpot pat līdz 10 miljoniem kilometru.

Atgādināsim, ka Eiropā "Tesla Model S" maksā, sākot no 66 700 eiro. Tā ir modifikācija, kas aprīkota ar 75 kWh akumulatoriem un bez atkārtotas uzlādes var nobraukt aptuveni 490 km, savukārt visdārgākā versija (no 127 700 eiro) ar pilnībā uzlādētiem akumulatoriem var veikt pat līdz 600 km.

Akumulatoru blokam "Tesla" dod astoņu gadu garantiju bez kilometru ierobežojuma.  

 

 

 
26 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
dsa 30.augusts 2017 13:57
14 11 Atbildēt

"tehniskas problēmas visā ekspluatācijas laikā viņu praktiski nav skārušas, bet vienīgais nopietnākais remonts bijis saistīts ar akumulatoru bloku (iemesls netiek norādīts)"

Plika diršana! Teksti kā tipiskam Rumbulas perekupam, kurš uzkāpis uz pamatīga grābekļa.

viencexperc 30.augusts 2017 17:26
14 0 Atbildēt

Tas jums ne BMW vai AUDI, kuriem degoša lampiņa "check engine" ir norma.

Rojs 30.augusts 2017 14:37
10 2 Atbildēt

tehniskas problēmas visā ekspluatācijas laikā viņu praktiski nav skārušas, bet vienīgais nopietnākais remonts būs saistīts ar ģimeni. 400 000 trijos gados..

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

1156 Zs un uzlāde 5 minūtēs: Ķīnas zīmols Denza startē Eiropas tirgū ar diviem modeļiem

Ķīnas autobūves koncerna BYD luksusa zīmols Denza jau līdz šī gada beigām būs pārstāvēts vismaz 30 Eiropas valstīs. Lasīt vairāk

 

Latvijas lielākajās DUS kopš akcīzes samazinājuma dīzeļdegvielas vidējā cena pieaugusi par pieciem centiem 1

Latvijas lielākajās degvielas uzpildes stacijās (DUS) kopš akcīzes nodokļa samazinājuma, kas stājās spēkā 1. aprīlī, dīzeļdegvielas vidējā cena ir pieaugusi par pieciem centiem, liecina aģentūras LETA apkoptie dati. Lasīt vairāk

 

Satiksme Hormuza šaurumā nav atjaunota (+ VIDEO) 5

ASV prezidents Donalds Tramps pēc pamiera panākšanas ar Irānu uzsvēra, ka tā esot pilnīga ASV uzvara. Savukārt Teherāna vienošanos raksturoja kā savu panākumu un paziņoja, ka sarunas ar Vašingtonu par pilnīgu kara izbeigšanu sāksies jau šonedēļ. Lasīt vairāk

 

Uzlādējamais hibrīds Zeekr 8X debitēs aprīļa vidū

Ķīnas autoražotājs Zeekr gatavojas 17. aprīlī oficiāli prezentēt jauno plug-in hibrīda SUV – Zeekr 8X. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti