Suzuki Baleno Latīņamerikas versija iegūst „0” drošības testos (+ VIDEO) 5

 
iAuto | 3.novembris 2021 13:32

Indijā ražotā kompaktā hečbeka Suzuki Baleno versija Dienvidamerikas tirgum izcēlusies negatīvā nozīmē Latin NCAP testos paliekot uz apaļas nulles.

Bija jau pierasts, ka mūsdienās ražotā tehnika drošības testus nokārto „uz pieci”, vai tikai nedaudz atpaliekot no labākā rezultāta. Taču, izrādās, var būt arī savādāk, turklāt modeļa atzīmes atkarīgas no pasaules daļas, kam tas paredzēts.

Tā Indijā ražotais Suzuki Baleno, ko plāno eksportēt uz Dienvidameriku, neatkarīgās organizācijas Latin NCAP testos ieguvis apaļu nulli no maksimāli iespējamām četrām zvaigznēm.

Tik bēdīgs vērtējums skaidrojams ar kompaktā hečbeka pamata versijas aprīkojumu, kas aprīkots ar diviem priekšējiem gaisa drošības spilveniem, sānu trieciena gadījumā atstājot vadītāju un pasažieri praktiski bez aizsardzības. Baleno standarta aprīkojums neparedz dinamisko stabilizācijas sistēmu, turklāt bērnu sēdeklīšu stiprinājumu konstrukcija ir tik neveiksmīga, ka avārijas gadījumā vismazākie pasažieri var iedzīvoties nopietnās traumās.

Suzuki Baleno nebija vienīgā kompaktā automašīna, kas saņēma zemu Latin NCAP ekspertu novērtējumu – sevišķi daudz labāk neveicās arī Toyota Yaris, kas ieguva tikai vienu zvaigzni līdzīgu tehnisko trūkumu dēļ.

Interesanti, ka EuroNCAP pārbaudēs Suzuki Baleno ieguva četras zvaigznes no piecām, uzrādot ne būt ne sliktu rezultātu.

 
5 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
ezis71 3.novembris 2021 18:50
2 0 Atbildēt

Apaļa nulle tikai dēļ spilveniem?nopietni?

Hihi 3.novembris 2021 13:39
1 0 Atbildēt

Suzuki Poleno

Asaris 3.novembris 2021 19:15
1 0 Atbildēt

0 punktu vaitad nav zirgu karietei?

 
Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti1111

Kā uzstādot saules paneļus man meistari sačakarēja griestus? (+ VIDEO) 37

Video redzamā mājiņai ir standarta moduļu māja bez siltinājuma un tā tiek izmantota tikai vasarā. Lasīt vairāk

 

Vidzemē applūst ceļi (+ VIDEO) 1

Strauju sniega kušanu un ūdens līmeņa celšanos Vidzemes upēs veicinājusi pēdējo dienu siltā gaisa temperatūra kopā ar lietu. Īpaši sarežģīta situācija izveidojusies Cēsu novadā, kur applūduši vairāki ceļa posmi. Lasīt vairāk

 

Ceļu satiksmes drošības padomes domnīcā pārrunāti risinājumi dzērājšoferu uzvedības labošanai 7

Ceļu satiksmes drošības padomes (CSDP) domnīcā ceturtdien, 23.martā, pārrunāti risinājumi dzērājšoferu uzvedības labošanai, aģentūru LETA informēja Satiksmes ministrijas pārstāvji. Lasīt vairāk

 

Krievi nosauc galvenos Ķīnas automobiļu mīnusus un plusus 13

Krieviju milzu tempos piepilda jaunas automarkas no Ķīnas. Liekas, varētu tikai priecāties, jo nebūs vairs jāpārvietojas ar nedraudzīgo rietumu valstu autobūves produktiem, taču izrādās, ne viss ir tik rožaini. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti