Gandrīz 454 km/h – 14 miljonus vērtais Bugatti W16 Mistral uzstāda pasaules ātruma rekordu - iAuto

Gandrīz 454 km/h – 14 miljonus vērtais Bugatti W16 Mistral uzstāda pasaules ātruma rekordu 7

 

Foto: Bugatti

iAuto | 15.novembris 2024 10:55

Bugatti W16 Mistral uzstādījis jaunu pasaules ātruma rekordu automobiļiem ar atvērtā tipa jumtu. Tagad tas ir 453,91 km/h.

Papenburgas ovālajā testu trasē Vācijā pārspēts iepriekš ar Veyron 16,4 Grand Sport Vitesse uzstādītais ātruma rekords, kas šāda tipa automobiļiem bija fiksējis maksimālo iespēju robežas pie atzīmes 408,84 km/h.

Pagājušajā nedēļā pēc rūpīgas sagatavošanās, ar sacīkšu braucēju Endiju Vollesu pie stūres, tika sasniegti 453,91 km/h – ievērojami uzlabojot iepriekšējo rekordu.

Interesanti, ka aptuveni 14 miljonus eiro vērto spēkratu rekorda sasniegšanai bija piegādājis tās īpašnieks – kāds turīgs indietis, kuram  jau pieder unikālajā Singh kolekcijā apvienotie Veyron 16.4 Super Sport, Veyron 16.4 Grand Sport Vitesse World Record Edition un Chiron Super Sport 300+. Visi nosauktie Bugatti ir uzstādījuši pasaules rekordus un tagad tiem pievienojas arī W16 Mistral World Record Car.

 

 
7 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
David9900 15.novembris 2024 19:19
4 0 Atbildēt

Vareja bez vejstikla ka mclaren elva

Gribetu roku izbazt ara pie 454 kmh laikam butu ka pret sienu ielikt

?? 15.novembris 2024 19:29
3 0 Atbildēt

Visi Bugatti jaciņās. Nez cik maksā?, es savu tāda dizaina jaciņu par 15 eiro nopirku - laikam Polijā ražota, jeb no turienes ievesta bija.

Gju 16.novembris 2024 9:45
2 0 Atbildēt

Bļin kartupeli sāk pūt pagrabā.....

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

EK atsakās no plāna no 2035. gada aizliegt jaunus auto ar iekšdedzes dzinējiem 7

Pakļaujoties autoražotāju spiedienam, Eiropas Komisija (EK) otrdien atteicās no plāna no 2035. gada Eiropas Savienībā (ES) aizliegt jaunus automobiļus ar iekšdedzes dzinējiem. Lasīt vairāk

 

Avārijā uz Rēzeknes šosejas gājusi bojā nepilngadīga jauniete 2

Trešdien avārijā uz Rēzeknes šosejas gājusi bojā nepilngadīga jauniete, aģentūru LETA informēja Valsts policijā. Lasīt vairāk

 

Starptautiskā operācijā aptur Ukrainā bāzētu telefonkrāpnieku tīklu; par izkrāpto pirka luksusa auto (+ VIDEO) 2

Valsts policija (VP) kopā ar kolēģiem no citām valstīm decembrī apturējusi organizētas noziedzības tīklu, kas uzturēja krāpnieku zvanu centrus Ukrainas pilsētās Dņipro, Kijivā un Ivanofrankovskā, aģentūru LETA informēja VP. Lasīt vairāk

 

Notverts Krievijas kara noziegumu slavinātājs, kurš uz auto uzlīmēja simbolu “Z” burta formā (+ VIDEO) 5

Notverts kāds Krievijas kara noziegumu slavinātājs, kurš aplīmējis auto ar simbolu “Z” burta formā. Vainīgo izdevies atklāt, lielā mērā pateicoties apzinīgam pilsonim, kurš par notikušo ne tikai nekavējoties ziņoja policijai, bet arī palīdzēja sagādāt pierādījumus. Taču liels bija viņa izbrīns, kad pēc lietas izskatīšanas vaicājot, kādu sodu Krievijas agresijas atbalstītājs saņēmis, policija atteicās to izpaust. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti