Prot parkoties sāniski - Ķīnas auto Denza Z9 GT ar neparastu spēju (+ VIDEO) - iAuto

Prot parkoties sāniski - Ķīnas auto Denza Z9 GT ar neparastu spēju (+ VIDEO) 9

 
iAuto | 8.februāris 2025 13:20

Ķīnas elektroauto Denza Z9 GT ir apveltīts ar spēju, kas ļauj tam ātri un efektīvi iespraukties pat ļoti šaurā stāvvietā.

BYD apakšzīmola Denza ražotais Z9 GT ir komplektēts ar trim elektromotoriem, kas nodrošina gandrīz 1000 zirgspēku jaudu, bet 100 kWh baterija ļaus ceļot līdz 630 km (CTLC cikls).

Pilnībā elektriskais pilnpiedziņas transportlīdzeklis apvieno progresīvu tehniku, piemēram, ir aprīkots ar BYD 9000 viedās kabīnes mikroshēmu, kas izstrādāta kopā ar TSMC, un var atbalstīt līdz pat 11 savienotiem ekrāniem, Z9 GT salonā ir 13,2 collu vadītāja displejs, 17,3 collu informācijas un izklaides sistēma un 13,2 collu pasažieru ekrāni. Tam ir arī 50 collu paplašinātās realitātes displejs (HUD), kā arī spēja automātiski ieņemt vietu stāvvietā, ieslīdot tajā sāniski.

Denza Z9 GT pārdošana Ķīnā sākās septembrī un jau 2025. gada janvārī tas kļuva par ātrāko NEV (jaunās enerģijas) luksusa automobili, kas sasniedza 10 000 reģistrāciju.

Piebildīsim, ka Denza Z9 GT plānots arī Eiropas tirgum, kur tas konkurēs ar Porsche un BMW. Denza Z9 GT cena Ķīnā sākas no atzīmes 354 800 juaņu, kas ir aptuveni 47 100 eiro.

 

 
9 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
Čižiks 8.februāris 2025 19:54
5 0 Atbildēt

Es ar savu veco bezpilota auto tajā kabatā jau būtu ieparkojies divreiz...

?? 8.februāris 2025 15:50
3 0 Atbildēt

Cik reizes šādu manevru iztur, nebūs kā ar Māruoes Ora, kas iebrauca bedrē un bija jānoraksta?

Hmm 8.februāris 2025 14:38
1 0 Atbildēt

esi drošs?, manuprāt, skaitlis 6 vai 666, kas mums nes nelaimi, ķīnieši uztver pilnīgi pretēji.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Sadursme ar motorolleru (+ VIDEO) 2

Autovadītājs raksta, ka sadursme ar motorolleru izrādījusies nepatīkamāka nekā sākumā domājis: bojāts bamperis un reste, arī starpdzesētājs (dzesēšanas šķidruma noplūde) un gaisa ieplūdes atvere. Lasīt vairāk

 

180 km/h: atkal "BMW", atkal steidzas - Policija aptur ātruma pārkāpēju (+ VIDEO) 13

Vakar, 18. martā, ap pulksten 21.30 Valsts policijas Rīgas Ziemeļu pārvaldes darbinieki, braucot uz izsaukumu, fiksēja kādu automašīnu “BMW”, kuras vadītājs apdzīvotā vietā, Rīgā, Gustava Zemgala gatvē, virzienā no Brīvības ielas puses brauca ar 180 km/h. Lasīt vairāk

 

Pie lidostas Rīga turpinās vērienīga gaisa pārvada būvniecība dzelzceļa sliežu pievadceļiem – pāļi (+ VIDEO) 22

iAuto.lv sižetā Rail Baltic būvniecības darbi pie Rīgas lidostas. Darbs notiek, lai gan projektam ir milzu problēmas ar finansējumu. iAuto.lv apsola uzfilmēt pirmo vilcienu, kas pa šīm sliedēm iebrauks stacijā. Kā jūs domājiet, kad tas varētu notikt? Lasīt vairāk

 

Toyota forums Briselē atklāj japāņu elektromobilitātes nodomus (+ VIDEO) 4

Toyota Kenshiki forums Briselē notiek jau vairākus gadus, jo turpat atrodas arī Toyota Motor Europe galvenā mītne. Šī gada foruma jaunums numur viens ir Toyota C-HR+. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti