"J.D. Power" reitingā ASV par sliktāko auto zīmolu atzīts "Volkswagen", kurš labākais? - iAuto

"J.D. Power" reitingā ASV par sliktāko auto zīmolu atzīts "Volkswagen", kurš labākais? 16

 

Ilustratīvs attēls Foto: Volkswagen

iAuto.lv | 23.februāris 2026 4:51

J.D. Power jaunākajā ASV auto uzticamības reitingā par Volkswagen automobiļiem saņemts visvairāk sūdzību.

Pētījuma ietvaros tika aptaujāti tūkstošiem trīs gadus vecu automašīnu īpašnieku, kuri ziņoja par problēmām un defektiem, ar ko saskārušies ekspluatācijas laikā. Rezultāti tika apkopoti PP100 indeksā – tas parāda, cik daudz sūdzību reģistrēts uz 100 automobiļiem. Jo augstāks rādītājs, jo zemāka uzticamība.

Volkswagen ar 301 sūdzību ierindojās pēdējā vietā, uzrādot lielāko problēmu skaitu savā segmentā. Daudz negatīvu atsauksmju arī par Volvo (296), Land Rover (274), Jeep (267) un Audi (244), savukārt no labās  puses sevi pierādīja Lexus (151), Buick (160) un Mini (168), kas 2026. gada reitingā ieņem pirmās trīs vietas.

TOP-10 uzticamākie auto zīmoli (saskaņā ar J.D. Power pētījumu)

  • Lexus                    151
  • Buick                    160
  • MINI                      168
  • Cadillac                 175
  • Chevrolet              178
  • Subaru                  181
  • Porsche                 182
  • Toyota                   185
  • Kia                        193
  • Nissan                   194
 
16 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
Onsis 23.februāris 2026 7:37
18 29 Atbildēt

Nemaz par to nebrīnos, VW beidza ražot normālus auto 1995 gadā, Tagad VW grupa cer, ka uzliks planšeti pa pusvējstiklu un auto pirks kā traki!

Vērotājs 23.februāris 2026 8:36
9 3 Atbildēt

Interesanti, kādas 'utis' klienti atraduši Lexus-am?

Pļakt 23.februāris 2026 8:26
5 4 Atbildēt

Ieskaitīts - tagad droši vari braukt uz Līvāniem, jo Pļurkt ir teicis precīzi to pašu - 1995.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Labas ziņas autovadītājiem Rīgā, Jūrmalas gatve tagad ir atvērta transporta kustībai abos virzienos (+ VIDEO) 6

Labas ziņas autovadītājiem – Jūrmalas gatve tagad ir pilnībā atvērta kustībai abos virzienos visam transportam. Lasīt vairāk

 

Piedāvājums Eiropas pircējiem - Ford modernizējis Capri (+ FOTO) 1

Kompaktā elektriskās piedziņas SUV veiktspēja ievērojami uzlabota, tāpat kā sniedzamība un automobiļa funkcijas. Lasīt vairāk

 

Ferrari Amalfi – tagad arī 640 Zs jaudīgā benzīna Spider versijā (+ FOTO) 3

Itālijas superauto ražotājs Ferrari ir paplašinājis sava Amalfi modeļa klāstu, piedāvājot arī atvērto versiju – Spider ar piecu slāņu auduma jumtu. Lasīt vairāk

 

Volkswagen ID.3 pārtaps par ID.Neo 8

Elektriskais Volkswagen ID.3 šogad piedzīvos modernizāciju un turpmāk būs pazīstams ar nosaukumu ID.Neo. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti