SAAB VOLVO MB sporta aktivitates

Kredoks Reģ.: 25.09.2001

Tatad par savstarpejo volli un futeni ludzu sheit!

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..82
Gvido28 Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

Par lietu biedri, par lietu runāsim!

Savstarpējās simpātijas varat pa PM nosūtīt!

Krancis Reģ.: 23.07.2004
0 0 Atbildēt

Pasaka par to kā Gvido nomērdēja diskusiju - Pateica runājiet par tēmu draugi un runas apsīka

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Labrītt! Jāāā, sarunats te daudz, bet jega ta kur??? Velreiz piedavaju nobalsot par futbolla speles nedēļas dienu.....izsakieties lūdzu, kuras dienas būtu pieņemamas.......un par to apvienosanu ( abu spēļu) Lilastē, ka tas būtu iespejams??? Varbūt vienu nedeļu volejbolls, otru futbolls? Vai vienu nedēļu MB futbols ar Saab/Volvo + futbolla nespeletaju volejbolls, otru tikai volejbolls? Un Juglu tad svītrojam ārā?? Visi tik kritizē, bet konstruktīvu piedavajumu tak naf.........

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

kas te atkal ir sadarīts

trešdien spēlējam bumbu un cepam sēnes, vai ne?

Krancis Reģ.: 23.07.2004
0 0 Atbildēt

Sviestc - nesatraucies - tāda nu tā latvieša daba ir - kritizēt, bet neko labāku tāpat nezin.

Pieļauju ka sakarā ar jūtamu ZB trūkumu (Par ko nevarētu sūdzēties MB), pasākums ir jāapvieno ar Lilasti (par cik neesmu apskatījis kādas tur iespējas nezinu, bet piekristu variantam par 1 nedēļu futbols+volejbols un 1 nedēļu tikai volejbols).

Tev tikai tās modificētās slēpju nūjas jāņem līdzi būs

Tā lūk

Gvido28 Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

Līlastē ar PLIKĀM kājām bumbu spādīt i viss!

Zālāju tur daudz! Nezinu kā citi, bet mans būs!

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

es sāku nesaprast, kāpēc nevar spēlēt futbolu, volejbolu vai litrbolu tāpat bez dalījuma ZB pret MB? salasās komandas - OK, nesalasās - arī OK Gala beigās tas tak ir izklaides pasākums visiem, ne?

par sevi varu teikt, ka trešdienās uz Juglu nebraukšu, bet uz Lilasti gan, jo man patīk viss, kas tur ir apkārt - mežs, jūra, grill, pirts, plašums, kur acīm ieskrieties, un sabiedrība vairāk, kā bumbas dzenāšanas veids vai komandu sastāvs

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Es varētu pastāvēt kastē, jo nevaru atrast bučus, kaut gan bija. Bet, ja jāizvēlas starp futbolu un volejbolu, tad viennozīmīgi pēdējais.

Krancis Reģ.: 23.07.2004
0 0 Atbildēt

Nē nu tjipa kruta ir dalīties automīļos. Vismaz kāds tolks.

Nazinu - iespējams arī šis variants jāņem vērā (īpaši gadījumā ar futbolu) man jau nav iebildumu braukt 5dienā un lai viss paliek kā ir. Kas sūdzās lai nebrauc.

Ar plikām kājām atsakos spēlēt - man vēl tās staigāšanai arī vajadzīgas.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

es piekrītu, ka dalīties automobīļos ir kruta - man arī patīk. Bet nevajadzētu stresot, ja vina vai otra marka kādreiz netiek pārstāvēta un vēl mazāk vajadzētu likt justies vainīgiem tiem SAAB vao VOLVO īpašniekiem, kas kādreiz kaut ko kaut kāpēc nespēlē. Lābāk priecāsimies par tiem, kas spēlē!

emocionālā šantāža ņe proidjot!

Krancis Reģ.: 23.07.2004
0 0 Atbildēt

Es jau par sevi un Sviestcu priecājos

Kurš par to ka futbolā atceļ automīļu iedalījumu kā galveno? (Piedāvāju dalīties pēc dzimumiem )

kakenite Reģ.: 03.09.2002
0 0 Atbildēt

Hmm, nu ja, sarunaats te ui cik daudz un beidzot arii par teemu

Hehe, labi sanaacis Kranci maldinaat, lasiiju un smeejos pamatiigi, hihi

Nu spriediet spriediet kas un kaa, kad izspridiet, tad sakiet arii man savu leemumu. Variet vien njemt veeraa, ka esmu ar mieru pastaaveet vaartos, ja futbols notiek lilastee un ja pieci tevainji reizee nemetaas bumbai virsuu, tai skaitaa arii man kaa vaartsargam Par volejbolu, hmm, nu ja, piekriitu Neziniitei, kaapeec jaadala pa automarkaam komandaas, ir jau savs asums tur, bet vel labaak, ja ir kas speelee, priekam tachu tas viss

kakenite Reģ.: 03.09.2002
0 0 Atbildēt

Un mazliet ne pa teemu, tachu svariigi-paldies hammers par smuko minku

Gvido28 Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

Jau kādu mirklīti volbolā neesu piedalījies!

Ja rodas kāds aizvietotājs pie cepināšanas, man viens pīpis ar ko pret ko bumbu mīcīt>> galvenais kustība!

Jauki būtu novākt vauvas un SAAB pamocīt! MB jau ar citu lidojumu, tos pat apvienotā ZB komanda piebumbot nespēj!

Ieri! Irodies lūdzu un paņem savu paziņu līdzi!

MB no fakta vien kājas trīc!

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

"Jauki būtu novākt vauvas un SAAB pamocīt!"

gvido - vai Tu esi oborotenj savējos sagribēji novākt? zviedru draugus nomocīt?

elSpagetti Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

@Kakenīte!

es domāju, ka tie 5 tēvaiņi labprāt tev mēģinātu bumbu atņemt...vai ta nēē???

kakenite Reģ.: 03.09.2002
0 0 Atbildēt

2 elSpagetti

Hmm, taa arii 3dien netika noskaidrots kas tu taads, kaads parodeetaajs vai tomeer reaala persona, taapeec pat nezinu kaa tev atbildeet, un atbildeet nemaz laikam nevaru, jo ne man spriest par to, vai kaads gribeetu man brutaali bumbu atnjemt vai nee. Jautaa paarejiem

Gvido28 Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

2Nezinīte!

Tu jau atkal visu burtiski saproti!

Šovasar volvo/saab laikam ne reizi nav bumbu dzenājuši! ??

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

toties muļķi laiž

elSpagetti Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

es laikam jau gribētu.......atņemt...bumbu.......laikam....

a par to, kas es esmu- lai vēsture klusē-būs laiks un es parādīšos sabiedrībai, citādi pagaidām traki ar laiku......

Gvido28 Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

Kas ir tas ir!

It sevišķi SAAB pārstāvji! Vārdos nesauksim> rūpējas par vispārējo jautrību!

elSpagetti Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

nu kāpēc atkal šitā??? Vai Jums, godājamā Nezinītes jaunkundze, šorīt brokastis izpalika???

Gvido28 Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

Uzmanīgi ar uzrunas formām!

Neko sliktu nepateici, BET tā nav taisnība!

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

es kā muļķa laišanas un spama karaliene nemaz nejūtos nepaēdusi

Gvido28 Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

Ļauži!

Ievērosim kārtību! Blēņas un muļķības lūdzu Stelpas sviestā 2004, par sportošanu šeitan!

Marš mušas pie mušām> visi uz stelpi!!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..82
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti