Tatad par savstarpejo volli un futeni ludzu sheit!
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tatad par savstarpejo volli un futeni ludzu sheit!
Tātad.....
precizēju informācīju par piedāvājamo starp klubu pasākumu..
š.g. 01.10. netālu no Tukuma, aptuveni 70 km no Rīgas notiks Peintbolla turnīrs starp Opel, MB un Zviedru automarku cienītājiem!!
Aptuvenās pasākuma izmaksas
1)Peintbola pilns komplekts-ķivere,maska,kakla sargs,kombinzons,stroķis,100 bumbas- 9Ls no cilvēka.
2)Next 100 bumbas-3Ls
papildus vēll ir pieejama pirts...
3)pirts uz nakti-45Ls
ka arī nakšņošanas iespējas...
4)naktsmājas:20 vietīgā rūme(ar gultasveļu)-30Ls,atsevišķs lukss numurs 2vietīgs-20Ls,superlukss ar trīs dažādām istabiņām un džakuzi-25Ls
Kā arī pasākuma dalībniekiem ir japarūpējas par "groziņiem" kuri būss nepieciešami pēc šaudīšanās, draudzīgai vakariņošanai....
Tikšanās vieta-pie Skay, uz Jūrmalas šošejas, kur arī kopistiski varēsim iepirk visu nepieciešamo....un draudzīgā kolonnā doties uz Spēles norises vietu....
aptuvenais izbrauksanas laiks 15.00-16.00
( tas vēll tiks precizēts )
Kuri no Saabistiem velētos ņemt līdzdalību šajā pasākumā
Lūdzu pieteikties šeit!!
Varbuut buushu... bet ar savu stobru un bez brilleem ![]()
varbūt baronu ar bisi arī uzaicināt
Nez
Uz to to datumu es arii vareetu buut gatavs piedaliities!
TheGirL rakstīja:varbūt baronu ar bisi arī uzaicināt
Nez
Baronu varētu gan, bet labāk bez bises, jo tad Gnoms draudēja mētāties ar Otrā Pasaules kara laikā nesprāgušām granatām...
P.S.
Tātad Bizenajs un Mixeris jau ir piefiksēti!
Paldies!!
Kā tad ir ar Arniju , Nezinīti un Baronu?
Arī iekļaut sarakstā???
barons maxšķerēs vai shaus pa piileem, bet man bail, ka man šaus virsū
es vienreiz to atrakciju redzēju ar mērkaķi un man to mērkaķi bija TIK ļoti žēl
TheGirL rakstīja:barons maxšķerēs vai shaus pa piileem, bet man bail, ka man šaus virsū es vienreiz to atrakciju redzēju ar mērkaķi un man to mērkaķi bija TIK ļoti žēl
Meerkakju tur nebuus ![]()
Pasivitates ![]()
a mums tur vēll ir ogles....
![]()
Sviestc rakstīja:a mums tur vēll ir ogles....
un šķidrums attiecīgais ![]()
hammers rakstīja:
Sviestc rakstīja:a mums tur vēll ir ogles....
vai tad Tavu (pagaajushaas nedeeljas neizmantoto) maisu kaads nokurinaaja
tur jau tā lieta ka nēē...
PIEPRASU IESPĒJU NOKURINĀT MAISU!!!!
![]()
tad būs vai nebūs
gribētos tā kā bekot, kā junioram volejbolu uzspēlēt..
Galvenais, nu tas Dakteris, kas vairs pie i-neta netiek, telefoniski apstiprināja, ka kamēr netiek atsevišķi paziņots citādi, VISS NOTIEK !!! Visi welcomēti!
N.B. maybe atkal zvanīšu Mix vai citiem par "asti", ja atkal tikšu atbrīvots no auto
.
Kur paliķa bekotāja un grillmasteri?
MB atkal zaudēja ![]()
Yukki rakstīja:Kur paliķa bekotāja un grillmasteri?
MB atkal zaudēja
Nabadziņi, gluži vai sāk palikt viņus žēll....
![]()
Pashi vainiigi
MB sezonas nosleegumaa speelee zaudeeja ar pilniigu sagraavi ![]()
Yukki rakstīja:Kur paliķa bekotāja un grillmasteri?
tā sanāca
..
Atkārtošana---visszinību Māte!!!
Sviestc rakstīja:Tātad.....
precizēju informācīju par piedāvājamo starp klubu pasākumu..
š.g. 01.10. netālu no Tukuma, aptuveni 70 km no Rīgas notiks Peintbolla turnīrs starp Opel, MB un Zviedru automarku cienītājiem!!
Aptuvenās pasākuma izmaksas
1)Peintbola pilns komplekts-ķivere,maska,kakla sargs,kombinzons,stroķis,100 bumbas- 9Ls no cilvēka.
2)Next 100 bumbas-3Ls
papildus vēll ir pieejama pirts...
3)pirts uz nakti-45Ls
ka arī nakšņošanas iespējas...
4)naktsmājas:20 vietīgā rūme(ar gultasveļu)-30Ls,atsevišķs lukss numurs 2vietīgs-20Ls,superlukss ar trīs dažādām istabiņām un džakuzi-25Ls
Kā arī pasākuma dalībniekiem ir japarūpējas par "groziņiem" kuri būss nepieciešami pēc šaudīšanās, draudzīgai vakariņošanai....
Tikšanās vieta-pie Skay, uz Jūrmalas šošejas, kur arī kopistiski varēsim iepirk visu nepieciešamo....un draudzīgā kolonnā doties uz Spēles norises vietu....
aptuvenais izbrauksanas laiks 15.00-16.00
( tas vēll tiks precizēts )
Kuri no Saabistiem velētos ņemt līdzdalību šajā pasākumā
Lūdzu pieteikties šeit!!
To sviest: vai kaads taas bumbas veicii nopirks???
mixeris2 rakstīja:To sviest: vai kaads taas bumbas veicii nopirks???
Cik Tu gribi šaut,ja veikalā japērk;a šaušana& drope notiksies šādā,lūk, vietiņā
www.mengeli.lv
Es piedalos!
mixeris2 rakstīja:To sviest: vai kaads taas bumbas veicii nopirks???
Sveiks!! A cik daudz lētakas ir tas bumbas veicī
1Ls pa 100 gabalam
Vai ir vērts mocīties
Kas to lai iepriekš zin, kuram cik daudz vajadzēs![]()
perkons rakstīja:Es piedalos!
Malacis!!!
Sobražaješj!!!
![]()
Sviestc rakstīja:
mixeris2 rakstīja:To sviest: vai kaads taas bumbas veicii nopirks???
Sveiks!! A cik daudz lētakas ir tas bumbas veicī
1Ls pa 100 gabalam
Vai ir vērts mocīties
Kas to lai iepriekš zin, kuram cik daudz vajadzēs
uz purnu 300 lodes kaa minimums
Labs rakstīja:
Sviestc rakstīja:
mixeris2 rakstīja:To sviest: vai kaads taas bumbas veicii nopirks???
Sveiks!! A cik daudz lētakas ir tas bumbas veicī
1Ls pa 100 gabalam
Vai ir vērts mocīties
Kas to lai iepriekš zin, kuram cik daudz vajadzēs
uz purnu 300 lodes kaa minimums
Pamēģini kaut vienu no tām 300 trāpīt man "sejā"![]()
, staigāsi izdaiļotām acīm![]()