Meklēju A3 FG-191 vadītāju!

T-Racer Reģ.: 21.08.2004

Meklēju Audi A3 FG-191 vadītāju. Kas 05.11. brauca Rīgas virzienā, pa Ventspils šoseju. Kādēļ šajā sadaļā? Tapē ka tā bija "Sievite pie stūres". Bet labā nozīmē... )))))) Šitādi braucošu skuķi pirmo reizi redzēju.... )))))) x-tream....nice..... Ja nu kaads zin - marchs@clubgtm.lv , mail me!

 
1 2 3
Petka Reģ.: 09.09.2001
0 0 Atbildēt

IVO_ rakstīja:Tā blondīne ar A3 - tumši zils ar kautkādu tur uzlīmētu Nr. uz sānu stikla bija pirms 2-3 mēnešiem ietriekusies kaut kādam busam pakaļā uz Čaka ielas starp Matīsa un Artilērijas, tā kā baigā džigitka, it kā bija rāvusi pa labi, bet nepaspējusi....

bija bija tā, gan jau tā pati ****

GirtzB Reģ.: 18.03.2002
0 0 Atbildēt

meklējumu virziens - xenon.lv

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

to Marchs_GTM:

Tu tikai neaizmirsti muus informeet pa notikumu gaitu! un nenoklusee arii ja ar augstpapeedeni shekumaa dabuusi!

MEES VISU GRIBAM ZINAAT!

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

IVO_ rakstīja:Tā blondīne ar A3 - tumši zils ar kautkādu tur uzlīmētu Nr. uz sānu stikla bija pirms 2-3 mēnešiem ietriekusies kaut kādam busam pakaļā uz Čaka ielas starp Matīsa un Artilērijas, tā kā baigā džigitka, it kā bija rāvusi pa labi, bet nepaspējusi....[/c

tik sen?.XENON uzlimes bija virsu vai uz ta A3 vai uz evukuatora,kas bija atbraucis pakalj tam A3

IVO_ Reģ.: 07.07.2004
0 0 Atbildēt

Uzlīmes bija uz A3, kad es braucu garām nekāda evakuatora tur vēl nebija.

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

IVO_ rakstīja:Uzlīmes bija uz A3, kad es braucu garām nekāda evakuatora tur vēl nebija.

hvz,varbut tas bija XENON busins,es neatceros..

Petka Reģ.: 09.09.2001
0 0 Atbildēt

tas xenon.lv ir vecās paaudzes...vai nu autors nezin, kā izskatās jaunai un vecais A3 un ir daunis , vai arī tā nav īstā mašīna, bet ar xenon.lv A3 brauc agresīva dāma

Cartman_626 Reģ.: 14.07.2002
0 0 Atbildēt

Celica rakstīja:

Nu, nu kam ta pateiksi??? taapa tev neticees

Neticēs tipa pateiks ka es muldu vai neticēs tipa iedos pa zobiem par muldēšanu?

Ja otrais variants, tad nemaz neteikšu Sūdzībniekiem grūta dzīve

Marchs_GTM Reģ.: 25.02.2002
0 0 Atbildēt

IVO_ - he, paldies ka pateici, bet prikols taads, ka dzenoties pakalj shitam te skukjim, itraapiiju nepareizajaa ielaa. Braucu, un viens aamurs pakaljaa ielika, jo savukaart tam viens pakaljaa ielika. taa teikt - uzspeeleejaam vilcieninjus. Piektdien uz briiviibenes DD Labi ka veel jaunais bummpers nebi uzlikts.

Petka - nekaads xenon.lv tur nebija. Savaadaak Greenam buutu uzjautaajis.

Federalis Reģ.: 13.05.2004
0 0 Atbildēt
Cartman_626 Reģ.: 14.07.2002
0 0 Atbildēt

Kas tur xenonā raksta aprakstus? Citēju:

"Tā kā, ja vien neplānojat ar savu auto nobraukt visu mūžu, nav pamata šaubām, ka filtra elementa nomaiņa pret sporta variantu slikti ietekmēs jūsu auto dzinēja veiktspēju."

Tātad, ja ieliksiet sporta filtru, sajāsiet dzinēju?

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Cartman_626 rakstīja:Kas tur xenonā raksta aprakstus? Citēju:

"Tā kā, ja vien neplānojat ar savu auto nobraukt visu mūžu, nav pamata šaubām, ka filtra elementa nomaiņa pret sporta variantu slikti ietekmēs jūsu auto dzinēja veiktspēju."

Tātad, ja ieliksiet sporta filtru, sajāsiet dzinēju?

Bet logjiski, pavisam nesen vienaa krievu autozhurnaalaa bija iztesteeta dalja no shiem megauuberkuulajuem filtriem. Secinaajumi bija tieshi taadi.

Protams, ka pisec motoram varbuut iestaasies nevis peec 10 gadiem ar standarta filtru, bet peec 8, un varbuut ka auto tiks izniicinaats jau peec paaris gadiem, vai paardots peec 5 gadiem, bet jeega jau no taa nemainaas.

Marchs_GTM Reģ.: 25.02.2002
0 0 Atbildēt

eu vechi, mees novirzaamies no teemas mana saape joprojaam aktuaala...

Celica Reģ.: 19.12.2002
0 0 Atbildēt

Cartman_626 rakstīja:

Celica rakstīja:

Nu, nu kam ta pateiksi??? taapa tev neticees

Neticēs tipa pateiks ka es muldu vai neticēs tipa iedos pa zobiem par muldēšanu?

Ja otrais variants, tad nemaz neteikšu Sūdzībniekiem grūta dzīve

Taa jau ir ar tiem suudziibniekiem, taa kaa labaak neriskee

PS. driiz varesiet braukt ciemos uz "saalsmaizi"

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Kam tur interesēja kas brauc ar to dampīti

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

aizsuuti iiszinju ar auto NR! un uzzinasi kad beidzas TA - tad nedeelju ieprieksh saac dezhguureet pie TA stacijas

Marchs_GTM Reģ.: 25.02.2002
0 0 Atbildēt

Man vajadzeeja zinaat!

jaspers Reģ.: 18.06.2003
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja:aizsuuti iiszinju ar auto NR! un uzzinasi kad beidzas TA - tad nedeelju ieprieksh saac dezhguureet pie TA stacijas

Tikai jaadezuree pie visaam TA stacijaam vienlaiciigi!

Cartman_626 Reģ.: 14.07.2002
0 0 Atbildēt

Celica rakstījaS. driiz varesiet braukt ciemos uz "saalsmaizi"

Apsveicu!

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

Nu, kā? Atradās?

-PIEPE- Reģ.: 25.04.2003
0 0 Atbildēt

T-Racer rakstīja: Meklēju Audi A3 FG-191 vadītāju. Kas 05.11. brauca Rīgas virzienā, pa Ventspils šoseju. Kādēļ šajā sadaļā? Tapē ka tā bija "Sievite pie stūres". Bet labā nozīmē... )))))) Šitādi braucošu skuķi pirmo reizi redzēju.... )))))) x-tream....nice..... Ja nu kaads zin - marchs@clubgtm.lv , mail me!

Labrīt!. Nu vispār tas ir mans auto, un sieviete ir mana draudzene.

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

kruta! Tuliņ būs šovs!!!!!

juuzveris Reģ.: 02.08.2007
0 0 Atbildēt

un -PIEPES- draudzenes džeks ir kikbokseris

Storms Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

Brīvbiļete uz Oblominsku...

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Pirms diviem gadiem daudz kas varēja notikt

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti