INTERNATIONAL SAAB RALLY 2006!

SAMS Reģ.: 13.11.2002

Ir izveidojusies laba tradīcija, ka katru gadu salidojumu rīko svaigi spēki. Pilnībā atbalstu Yukki ieteikto.

Ceru, ka viņi nebūs vienīgie, kas būs gatavi uz Rally rīkošanu. Papildinot Yukki. Blices izštuko un uzzīmē trasi un leģendas projektu nosūta kluba vadībai izskatīšanai u.t.t. Šādi mēs apzināsim vēl daudzas Latvijā NEAPGŪTAS vietas un varēs izvēlēties labākos projektus. Var būt šādā veidā daļēji izkristalizēsies vieta, kur varētu rīkot 2008.gada pasākumu. Vēl taču ir priekšā arī 2007.gads.

Šajā sakarā arī piesakos rīkot 2006.gada pasākumu Preiļu rajona Saleniekos.

 
1 2 3 4 5 6 7 ..17
perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

Tam ir draudzīgie auto klubi Alfas , Volvo , MB u.t.t. kuriem varētu piedāvāt dotās obcijas

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Nedomaju ka 2008.g. pasakumu uz saviem pleciem vares iznest 2-4 cilveki. vajadzes ka olimpiskajas speles brivpratigos paligus, un tie visticamak bus vien janem no musu pasu SAABistu vidus.

3 un vairak valodu zinasanas bus prieksrociba.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

perkons rakstīja:Un nakts ralliju varētu padarīt par šovu , CP ekipāžas , Laupītāji uz ceļiem , var iesaistīt aborigēnus , par šo posmu varētu saņemt bonusus.

bet ieskaitei nakts veiklības braucienus .

Par tiesnešiem runājot, katrā kontrolpunktā būtu jābūt diviem cilvēkiem , viens raksta leģendās , otrs paralēli fiksē jau gatavā sarakstā , tas varētu samazināt kļūdas .

vai arii uzreiz kljuudaas divaas vietaas

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

jaa, kontrolkartinju vajag, bet tajaa nevar ieveerot seciibu, jo pastaav taada lieta, kaa sleeptie kontrolpunkti, kuru atrashanaas vieta netiek izpausta, teikshu iisi, shoreiz mees sleeptos vispar ne vienam neskaitiijaam, jo nespeejaam aatri un bez kljuudaam saskaitiit.

var buut tikai taa, ka ir laukums, kuraa ir jaatziimee visi sleeptie KP seciigi, pierakstot numuru peec kaarsta no legjenda, kuraa tad taads ir maniits.

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Man ir chujs ka kljuuda laikos radaas finishaa, jo tur bija viens hronometrs un saucot laikus kaads ir paarklausiijies.

sleeptos var atziimet pierakstot klaat kilometraazhu!

Visa lieta dariita!

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

BTW pēc sēdes piemirsām painformēt, ka visi iepriekš piedāvātie varianti kā arī jebkuri jaunie tiek welkomēti un būtu jauki, ja tie, kam ir vēlme rīkot 2006 gada ralli paši tās vietas līdz rudenim aplūkotu, izpētītu un saprastu vai derēs vai nē. Tad mēs (jekurš ieinteresētais) rudenī varētu tikties un kopistiski izvēlēties vietu un atbildīgos. Neviens netiks piespiests būt par rīkotāju, tam tomēr jābūt kā līdz šim cilvēka iekšējai vēlmei balstītai uz entuziasmu. Manuprāt priekšrokai būtu jābūt tiem, kas to vēl nav darījuši, lai ir savādāk un labāk kā iepriekš, bet nav jau aizliegts arī iepriekšējiem organizatoriem piedalīties, lai nepieļautu iepriekš pieļautās kļūdiņas.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Briivdienaas aizlidoshu apskatiit vienas vietinjas ietilpiibu Saprotu, ka vajadzeetu reekjinaaties ar ciparu~ 150 cilveeku.

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Lūdzu vēl idejas kur varērtu risināties šis pasākums un kurš būtu gatavs to organizēt jo ir pēdējais laiks rezerv'[et pasākuma norises vietu lai vēlāk nebūtu brīnumi.

Papildus var padalīties par idejām sakarā ar ļaiku un vietu iespejamam Ziemassvētku/Jaungada SAAB pasākumam.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

esmu ar mieru organizeet arii naakoshaa gada pasaakuma tehnisko dalju, darbiibas vai bezdarbiibas ar stuurmanjus un pilotus pavadoshajiem locekljiem uzveljot kaadam citam, ar to tieshi shogda vismazak tiku galaa

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Biju ievērtēt viesu namu \"Denderi\" Vieta manā skatījumā teicama! Pārvaldniece būs sazvanāma nākošnedēļas beigās, tad arī zināšu pastāstīt sīkāk... Pagaidām foto: foto.inbox.lv/...

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Amizantas slimniicas kushtetiites Visaadi citaadi jau Ok - viesunams kaa viesunams

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:Amizantas slimniicas kushtetiites Visaadi citaadi jau Ok - viesunams kaa viesunams

Kushetiites ir lielajai guljamtelpai ~30 sejaam... Atseviskie nr. ir OK Bet ne jau tas ir primaarais. Katraa zinjaa shii vieta bez gruutiibaam speej uznjemt, pabarot un izguldiit ap 150 cilveekus... Arii aktiivaas atpuutas iespeejas visai plashas... Volejbols, peldeeshanaas, laivas, makskjereeshana, golfs, biljards...

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Ak jaa... Vietinja atrodas ~ 80 km no Riigas Vaidavas ezera krastaa (Valmieras rajons)

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Arnij

Izskatas ka tad tev jabut ceturtdien Eundesaa ka saka Mix

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Kredoks rakstīja:Arnij

Izskatas ka tad tev jabut ceturtdien Eundesaa ka saka Mix

Cikos?

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Es saku Eendesaa

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

18:30

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Tātad ja kādam ir kāds labs priekslikums par JG/ZS, Lielā 2006 vai Grandiozā 2008 pasākumiem - šodien 18.30 E&S!

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Par 2008.g. nupat nospikoju vienu domu no Zviedru 2006.g. pasakuma. Zviedri doma taisit alus pudeles ar pasakuma simboliktu. Nu mes varetu kaut vai maizes kukulus ar musu simboliku, vai vienkarsi atslegu piekarinus, pildspalvas, kalendarisus, bloknotinus vai citus struntus ...

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Rezervējiet: Vaidava, 21-23.jūlijs 2005, GlavKom: Arnijs, kas labprāt redzētu sev apkārt 2-3 darboties gribošus indivīdus sekmīgam 2006.gada pasākumam, piesakieties pie Arnija.

Man personīgi šausmīgi gribētos, lai vismaz 2007. gads būtu D-pils pusē SAMA virsvadībā!

2008.gads: Grande SAAB International Festivale Sport, GlavOrg: Normunds & ~10 cilv.komanda, priekšdatums ir 1.,2.,3.augusts, velk uz Kurzemes pusi dēļ sightseeing iespējām.

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

YUKKKKIIII

ES SAPROTU KA TEV PATIIK DZIIVOTIES PAGAATNEE, bet nu tomeer

International SAAB club rally Vaidava: 21-23.jūlijs 2006 gads

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

mixeris2 rakstīja:YUKKKKIIII

ES SAPROTU KA TEV PATIIK DZIIVOTIES PAGAATNEE, bet nu tomeer

International SAAB club rally Vaidava: 21-23.jūlijs 2006 gads

Nepiesienies, rezervācijas tabuliņas jau gatavas?

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

A tu jau esi vienojis par cenaam?

SAMS Reģ.: 13.11.2002
0 0 Atbildēt

Yukki!!!

Tu nu gan mani met zem SAABa (tanka) . Es gan klusībā cerēju uz 2006 gadu . Bet nolemts ir par labu Vaidavai 2007 gads būs ģenerālmēģinājums starptautiskajam pasākumam un tur joki mazi.

Yukki, ja nāc palīgos pie rīkošanas, tad es piekrītu . Kā būs, jo tu taču gribēsi braukt?

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

Paskatīsimies kā uzvedīsies mans SAAB, ja būs pelnījis tad piedalīšos.

1 2 3 4 5 6 7 ..17
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti