INTERNATIONAL SAAB RALLY 2006!

SAMS Reģ.: 13.11.2002

Ir izveidojusies laba tradīcija, ka katru gadu salidojumu rīko svaigi spēki. Pilnībā atbalstu Yukki ieteikto.

Ceru, ka viņi nebūs vienīgie, kas būs gatavi uz Rally rīkošanu. Papildinot Yukki. Blices izštuko un uzzīmē trasi un leģendas projektu nosūta kluba vadībai izskatīšanai u.t.t. Šādi mēs apzināsim vēl daudzas Latvijā NEAPGŪTAS vietas un varēs izvēlēties labākos projektus. Var būt šādā veidā daļēji izkristalizēsies vieta, kur varētu rīkot 2008.gada pasākumu. Vēl taču ir priekšā arī 2007.gads.

Šajā sakarā arī piesakos rīkot 2006.gada pasākumu Preiļu rajona Saleniekos.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..17
bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

bizenajs rakstīja: es ar OG, a varbuut arii ar abiem, taa teikt ekshibicioneeshos

Tev tak zaļajam tagad kaut kāds supertruper tjunings, kas jāizrāda, vai ne?

nee, vienkaarshi motors ar daudz jaunaam daljaam.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja:

Nezinite rakstīja:

bizenajs rakstīja: es ar OG, a varbuut arii ar abiem, taa teikt ekshibicioneeshos

Tev tak zaļajam tagad kaut kāds supertruper tjunings, kas jāizrāda, vai ne?

nee, vienkaarshi motors ar daudz jaunaam daljaam.

tjipa - 9-5, kas nomaskēts par 9k ??

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: jautājums Bizenājam un Yukki - vai gatavojaties braukt ar OG? Es arī apsveru iespēju izvēdināt turbīnu vecajai lēdijai, bet gala lēmums vēl nav pieņemts..

Mandomāt, ka mūsu ģimene brauks ar jauno, vismaz tam es jau taisos uzlīmēt jauno numurzīmi! Rallija OrgKom solīja ģimenes pasākumu, un ja mums izdevās pagājuôgad, tad šim gadam komforts arī noderēs Vecais gan pirms tam vēl centīsies tikt uz iAuto ralli, ja sanāks bebju-aukļu-stūrmaņu loģistiku sakombinēt.

P.s.jaunās, pasūtītās SAAB INTERNATIONAL RALLY numurzīmes ir gatavas un pieejamas pie Normunda E&S, visi, kas pieteikušies un samaksājuši-laipni lūgti tās izņemt un uzlīmēt jau pirms pasākuma, pārējie pirms tam vēl var paspēt pieteikties un arī paspēt uz šī gada grande saaben rallye!

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: jautājums Bizenājam un Yukki - vai gatavojaties braukt ar OG? Es arī apsveru iespēju izvēdināt turbīnu vecajai lēdijai, bet gala lēmums vēl nav pieņemts..

Nez.... Vecajam OG karteris man IR!

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:

Nezinite rakstīja: jautājums Bizenājam un Yukki - vai gatavojaties braukt ar OG? Es arī apsveru iespēju izvēdināt turbīnu vecajai lēdijai, bet gala lēmums vēl nav pieņemts..

Nez.... Vecajam OG karteris man IR!

Bet ne par to ir staasts! Sho trasi varees veikt arii ar spoilereetiem un seedinaatiem SAABiem Uzsvars buus likts uz veeriibu un apkjeeriibu

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:

Arnijs rakstīja:

Nezinite rakstīja: jautājums Bizenājam un Yukki - vai gatavojaties braukt ar OG? Es arī apsveru iespēju izvēdināt turbīnu vecajai lēdijai, bet gala lēmums vēl nav pieņemts..

Nez.... Vecajam OG karteris man IR!

Bet ne par to ir staasts! Sho trasi varees veikt arii ar spoilereetiem un seedinaatiem SAABiem Uzsvars buus likts uz veeriibu un apkjeeriibu

Vecā lēdija rallijos piedalīties vairs nedrīkstot tā teica viens rallijauto serviss - esot plaisa arkā

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Meklēju savam 96tajam (ja viņš vēl man būs ) stūrmani uz pasākuma laiku!

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Vai arī varbūt kādam ir vajadzīgs tik daiļš un slikts stūrmanis kā es?

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Girla vēl nav tikusi ar sevi skaidrībā. Varu Jūs savest..

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: Girla vēl nav tikusi ar sevi skaidrībā. Varu Jūs savest..

Domā ka es kāds psihoterapeits? Riksē!

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Kredoks rakstīja:

Nezinite rakstīja: Girla vēl nav tikusi ar sevi skaidrībā. Varu Jūs savest..

Domā ka es kāds psihoterapeits? Riksē!

Nē, bet zinu, ka Tu esi no labas ģimenes un ar augstu morālo stāju

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

Kredoks rakstīja:

Nezinite rakstīja: Girla vēl nav tikusi ar sevi skaidrībā. Varu Jūs savest..

Domā ka es kāds psihoterapeits? Riksē!

Nē, bet zinu, ka Tu esi no labas ģimenes un ar augstu morālo stāju

Pēdēja gan man sagādājusi pietiekoši daudz raižu un es no tās mēģinu tikt vaļā!

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

Kredoks rakstīja:

Nezinite rakstīja:

Kredoks rakstīja:

Nezinite rakstīja: Girla vēl nav tikusi ar sevi skaidrībā. Varu Jūs savest..

Domā ka es kāds psihoterapeits? Riksē!

Nē, bet zinu, ka Tu esi no labas ģimenes un ar augstu morālo stāju

Pēdēja gan man sagādājusi pietiekoši daudz raižu un es no tās mēģinu tikt vaļā!

...tikai Kredoks nekniebjas....

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

Kredoks rakstīja: Meklēju savam 96tajam (ja viņš vēl man būs ) stūrmani uz pasākuma laiku!

kraties valjaa????

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Kredok, Girla Tevi akceptē!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

starp citu - pie manis vēl joprojām (kopš "Otrais2006") ir 10 sābistu kniebēji...

ja ir nepieciešamība, varu aizlienēt sābistiem arī papildus vēl savus 10 kniebējus.... šajā gadījumā kāds varētu atbrīvot mani no nepieciešamības vest Normundam sābistu kniebējus, atbraucot pakaļ manējiem...

a vispār kāds saprata ko es te uzrakstīju????

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

hammers rakstīja:

Pirmais rakstīja: starp citu - pie manis vēl joprojām (kopš "Otrais2006") ir 10 sābistu kniebēji...

ja ir nepieciešamība, varu aizlienēt sābistiem arī papildus vēl savus 10 kniebējus.... šajā gadījumā kāds varētu atbrīvot mani no nepieciešamības vest Normundam sābistu kniebējus, atbraucot pakaļ manējiem...

a vispār kāds saprata ko es te uzrakstīju????

sapratu ... un shoreiz varbuut Tu atvediisi kopaa ar zhurnaalu ...

sapratu.....

žurnālu es aizvedīšu... tikai kā jau vienojāmies pasaki kurš eksemplārs tev trūkst...

a vot knibuļus - sābkluba kniebēji rīt tiks nogādāti Normundam.... ja jau jums manējos nevajag, tad neiešu uzplīties

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais... Vajadzees arii Tavus "kniebeejus" Kur Tevi var rīt satikt? A mosh vari pie reizes aizgaadaat Normundam? Buutu dikti pateiciigs!

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja: Pirmais... Vajadzees arii Tavus "kniebeejus" Kur Tevi var rīt satikt? A mosh vari pie reizes aizgaadaat Normundam? Buutu dikti pateiciigs!

Ui.... SHODIEN satikt!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:

Arnijs rakstīja: Pirmais... Vajadzees arii Tavus "kniebeejus" Kur Tevi var rīt satikt? A mosh vari pie reizes aizgaadaat Normundam? Buutu dikti pateiciigs!

Ui.... SHODIEN satikt!

kniebēji man stāv mašīnā... pa dienu mani var satikt uz ūnijas un vairoga stūra... vakarā uz krasta un jēzusbaznīcas stūra

kad jums tas pasākums parēdzēts? man kniebējus atpakaļ vajadzēs uz augusta vidu.

9345064, ja kas...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

renault

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: Kredok, Girla Tevi akceptē!

Kādā lomā? Aktīvā vai pasīvā?

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Kredoks rakstīja:

Nezinite rakstīja: Kredok, Girla Tevi akceptē!

Kādā lomā? Aktīvā vai pasīvā?

Es Girlu akceptēju visos veidos!

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Kredoks rakstīja:

Kredoks rakstīja:

Nezinite rakstīja: Kredok, Girla Tevi akceptē!

Kādā lomā? Aktīvā vai pasīvā?

Es Girlu akceptēju visos veidos!

Girla grib pie stūres. Bet Tev būs jābūt ne tik vien stūrmanim, bet arī vadītājam (bez alk.), ja vien Tev tiesības ir vairāk kā 3 gadus

Vai Tu to spēsi ??

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

Kredoks rakstīja:

Kredoks rakstīja:

Nezinite rakstīja: Kredok, Girla Tevi akceptē!

Kādā lomā? Aktīvā vai pasīvā?

Es Girlu akceptēju visos veidos!

Girla grib pie stūres. Bet Tev būs jābūt ne tik vien stūrmanim, bet arī vadītājam (bez alk.), ja vien Tev tiesības ir vairāk kā 3 gadus

Vai Tu to spēsi ??

Tad no tā cilvja paliks tikai pilsdrupas

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..17
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti