INTERNATIONAL SAAB RALLY 2006!

SAMS Reģ.: 13.11.2002

Ir izveidojusies laba tradīcija, ka katru gadu salidojumu rīko svaigi spēki. Pilnībā atbalstu Yukki ieteikto.

Ceru, ka viņi nebūs vienīgie, kas būs gatavi uz Rally rīkošanu. Papildinot Yukki. Blices izštuko un uzzīmē trasi un leģendas projektu nosūta kluba vadībai izskatīšanai u.t.t. Šādi mēs apzināsim vēl daudzas Latvijā NEAPGŪTAS vietas un varēs izvēlēties labākos projektus. Var būt šādā veidā daļēji izkristalizēsies vieta, kur varētu rīkot 2008.gada pasākumu. Vēl taču ir priekšā arī 2007.gads.

Šajā sakarā arī piesakos rīkot 2006.gada pasākumu Preiļu rajona Saleniekos.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..17
Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

skaidrs. neenu itkaa ir bish padaargi bet es pilniigi pienjemu ka taa shaada veida pasaakums arii vareetu izmaksaat

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

ciparu debilu padara vietas iipashnieku veelme ieguut sev 15 ls no gurkja. paareejais sanaak kaa pagaajushogad, pagaajusho gadu bij taa, ka tika apbizhoti tie ljautinji, kas guleeja gultaas vienaadaa cenaa, bet ar dazhaadaam eertiibaam, shogad eertiibas peec macinja biezuma.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

vai aprēķinu tabula nav drusku sajukusi prātā? pašlaik sanāk lētāk kā pirms 1 maija

Kā pieteikties cilvēkam, kuram nav SAAB un kurš atbrauks tikai uz rallija laiku par pilotu vienai SAAB ekipaazhai, kura jau pieregjistrēta un pēc tam brauks mājās - negulēs?

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

PS un kāpēc neparādās, ka mana ekipāža jau apmaksāta?

McJanis Reģ.: 31.10.2003
0 0 Atbildēt

Khm, khm... Kad, cikos un kur tad būs tas rallis???? Baisi nagi niez aizskriet paskatīties! Uz guļvietu, paiku un dalību nepretendēju, bet redzēt gan gribu... SAAB ralliju!

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

kas tev tur neziniit sanaak leetaak kaa pirms 1.maija????

Unapmaksaats nav atjekseets taspeec ka Yukki necheko bankas kontu

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Vai tad dalība ar telti ir tikai 16 Ls ?

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

McJanis rakstīja: Khm, khm... Kad, cikos un kur tad būs tas rallis???? Baisi nagi niez aizskriet paskatīties! Uz guļvietu, paiku un dalību nepretendēju, bet redzēt gan gribu... SAAB ralliju!

Nu redzeet no malas tur iipashi nekaa nevarees! Cita lieta - piedaliities! SAABu varu noorganizeet Pasaakums 28- 30 juulijs, Vaidava, Valmieras rajons

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

jaa neziniit beerniem ir 16 Ls

Pieaugushajiem 37 Ls

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Kur un kam jāmaksā?

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

mixeris2 rakstīja: jaa neziniit beerniem ir 16 Ls

Pieaugushajiem 37 Ls

kurā vietā anketā ir prasīts vecums? Kad es aizpildu ar saviem datiem, man sanāk 16 - tā anketa gļuko...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Atvainojos! Es pati gļukoju

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja: Kur un kam jāmaksā?

Sheit ir anketa www.saabclub.lv/...

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Atljaushos nozinjot, ka shajaas briivdienaas tika veikts izluukbrauciens pa naakosho kauju vietaam un atziimeeta iespeejamaa nakts trase, kaa arii ielikti dazji pieturpunktinji dienas trasei. Report par sho pasaakumu driizumaa kluba maajas lapaa

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Re ku pasakums, no kura mes skiet varetu sho to pamacities, kadam tikai uz to jaaizbrauc un japiedalaas

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Re ku pasakums, no kura mes skiet varetu sho to pamacities, kadam tikai uz to jaaizbrauc un japiedalaas

www.autoliste.lv/...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja:

Yukki rakstīja: Re ku pasakums, no kura mes skiet varetu sho to pamacities, kadam tikai uz to jaaizbrauc un japiedalaas

www.autoliste.lv/...

vienu ekipāžu ar Alfu satikām kautkur nekurienes vidū - Zantē..

aapsis Reģ.: 10.02.2006
0 0 Atbildēt

chau! vareetu taakaa gribeet oficiaalajaa maajas lapaa taakaa redzeet notikuma vietas karti, nokljuushanas karti, kaa arii mozh aprakstu jeb linku par VAidavu, pagastu, Valmierras rajonu.....

atbalstiitaaji......

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Un man personiigi tu to nevareji pajautaat

Bet nu labi, tas tikai par karteem

aapsis Reģ.: 10.02.2006
0 0 Atbildēt

mixeris2 rakstīja:

Un man personiigi tu to nevareji pajautaat

Bet nu labi, tas tikai par karteem

sorry, te ir arii kaut kas, ko labaak zin citi...

un galu galaa, shis topiks tagad jaatur augshaa

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Nu taa!!! Nakts legenda buus apaljus 35 km gara ar ~ 10KP un veel dazjiem jautaajumiem pa vidu! Skaitīsim mucas, lasīsim uzrakstus un blenziisim debesiis! Tas par nakti....

Bet diena!!!! Ash pa trejiem rajoniem un neskaitaamiem pagastiem. Ar paaris labiem pitstopiem un arii kaut ko sportiskaaku pa vidu... ar deviizi "no katra peec iespeejaam"...

Tagad pierakstu apkoposhana un tad jau izkristalizeesies arii dienas marshruts. Paredzams uz ~ 3 stundaam.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

Nu tad taa, jaunieshi palicis meenesis liidz lielajam notikumam!! shim tagadiinj jaabuut aktuaalajam topikam!

regjistrreejamies, plaanojam un protams arii apmaksaajam !!!

veeleetos arii kaadas izmanjas ieksh saabclub.lv attieciigaas sadaljas

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

jautājums Bizenājam un Yukki - vai gatavojaties braukt ar OG? Es arī apsveru iespēju izvēdināt turbīnu vecajai lēdijai, bet gala lēmums vēl nav pieņemts..

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

es ar OG, a varbuut arii ar abiem, taa teikt ekshibicioneeshos

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja: es ar OG, a varbuut arii ar abiem, taa teikt ekshibicioneeshos

Tev tak zaļajam tagad kaut kāds supertruper tjunings, kas jāizrāda, vai ne?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..17
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti