INTERNATIONAL SAAB RALLY 2006!

SAMS Reģ.: 13.11.2002

Ir izveidojusies laba tradīcija, ka katru gadu salidojumu rīko svaigi spēki. Pilnībā atbalstu Yukki ieteikto.

Ceru, ka viņi nebūs vienīgie, kas būs gatavi uz Rally rīkošanu. Papildinot Yukki. Blices izštuko un uzzīmē trasi un leģendas projektu nosūta kluba vadībai izskatīšanai u.t.t. Šādi mēs apzināsim vēl daudzas Latvijā NEAPGŪTAS vietas un varēs izvēlēties labākos projektus. Var būt šādā veidā daļēji izkristalizēsies vieta, kur varētu rīkot 2008.gada pasākumu. Vēl taču ir priekšā arī 2007.gads.

Šajā sakarā arī piesakos rīkot 2006.gada pasākumu Preiļu rajona Saleniekos.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..17
llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

šogad varētu būt tā pavairāk 99to, un tas priecē.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

"pavairāk" sākas no 2 ?

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

Nu var teikt arī tā.Es domāju ,ka būs vismaz 5.

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

PEEDEEJAIS ATGAADINAAJUMS PAR SAMAKASAS ATLAIDEEM

Tie kas samaksaas liidz 2006. gada 1. maijam.

Tas ir shodien riit un pariit sanjem atlaidi 5Ls apmeeraa uz katru cilveeku

audiks Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Sveiki!

Man pilnīgi truls jautājums.

Ar ko saistīta tik liela dalības maksa salidzinoši pret pagājušo gadu?

ieris Reģ.: 24.04.2002
0 0 Atbildēt

Čau visiesm neredzētiem/nedzirdētiem..

Kas tās par mežonīgi dārgām guļvietām? 2 lielie un viens bērns uz matrača lielajā istabā = 125Ls.. Un mazās istabas ar vairs nav..

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

ieris rakstīja: Čau visiesm neredzētiem/nedzirdētiem..

Kas tās par mežonīgi dārgām guļvietām? 2 lielie un viens bērns uz matrača lielajā istabā = 125Ls.. Un mazās istabas ar vairs nav..

Tu kauit ko ne ta skaiti....

Kalkulatortā rekināji?

ieris Reģ.: 24.04.2002
0 0 Atbildēt

mazliet apdomājos.. laikam sanāk ka tājā summā iekļauta arī dalības maksa..

ieris Reģ.: 24.04.2002
0 0 Atbildēt

Pats neskaitu, web forma sarēķināja. Ja teltī, tad 90Ls no 2+1, ja istabā tad 125Ls.. summas bez 5Ls atlaides.

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Berna vecums un istaba uz matracha?

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

audiks rakstīja: Sveiki!

Man pilnīgi truls jautājums.

Ar ko saistīta tik liela dalības maksa salidzinoši pret pagājušo gadu?

tikai viena atbilde: "Welcome to European Union"

Zheel, bet fakts.

audiks Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

mixeris2 rakstīja:

audiks rakstīja: Sveiki!

Man pilnīgi truls jautājums.

Ar ko saistīta tik liela dalības maksa salidzinoši pret pagājušo gadu?

tikai viena atbilde: "Welcome to European Union"

Zheel, bet fakts.

Labi, neizrunājies pats zinu kāda pasākumā atrodos, bet pajautāt tak drīks.;-p

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Forma taa kaa reekjina visu pareizi.

Tajaa maksaa ietilpst Gan guljvieta, ga paika, gan rallija daliiba, gan apkaartnes izmantoshana. Tas ir kaa parasti.

Ja esi kluba biedrs tad -15Ls

Ja samaksaa liidz 1.maijam, tad -5Ls uz katru cilveeku.

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

audiks rakstīja:

mixeris2 rakstīja:

audiks rakstīja: Sveiki!

Man pilnīgi truls jautājums.

Ar ko saistīta tik liela dalības maksa salidzinoši pret pagājušo gadu?

tikai viena atbilde: "Welcome to European Union"

Zheel, bet fakts.

Labi, neizrunājies pats zinu kāda pasākumā atrodos, bet pajautāt tak drīks.;-p

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

Vispār jau nu dārgs tas pasākums šogad,it kā jau skaidrs ,ka viss paliek dārgāks,bet nu 37ls(bez atlaidēm teltī+`ēšana+dalības maksa) ir skarbi.Nu un tie kas brauc divatā vai trijatā.....

Tā nu par daudz elitāri sanāk.Interesanti kā tad SK pasākumus ietekmē ES.

aapsis Reģ.: 10.02.2006
0 0 Atbildēt

hmmm, esmu taakaa samaksaajis jau pasen, bet esmu veel greecinieku sarakstaa.....

Reģ.: 04.05.2024
0 0 Atbildēt

llxx rakstīja: Vispār jau nu dārgs tas pasākums šogad,it kā jau skaidrs ,ka viss paliek dārgāks,bet nu 37ls(bez atlaidēm teltī+`ēšana+dalības maksa) ir skarbi.Nu un tie kas brauc divatā vai trijatā.....

Tā nu par daudz elitāri sanāk.Interesanti kā tad SK pasākumus ietekmē ES.

Pilnīgi manas domas.

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Nu ja jums ir kaadi priekshlikumi kaa dabuut taas visas cenas zemee tad laipni luugti

Tas taa uz naakosho gadu, bet nu SAABklubs nav nekaada labdariibas organizaacija.

Juus reekjinat pashi ka daliibnieki pashi apmaksaa visu balvu fondu, muuzikjus, degvielu tiem kas ziimee trasi (ne vienmeer pilnaa apmeeraa), tad naak klaat eedinaashana (ja nemaldos piecas eedienreizes), un tad klaat istabinjas vai telts cena kura sevii ietver arii to, ka juus varat pa to teritoriju blandiities apkaart un neviens cits tur nebuus kaa tikai muuseejie.

Un reekjinot cenas mees nevaram par defaultu pienjemt ka mums buus tikpat daudz cilveeku cik pagaajushogad.

Ir jaareekjinaas ar sliktaako variantu un sliktaakais variants ir izvilkt pa nulleem

Ir atskjiriiba vai taa kaa mees pagaajushogad braucaam uz Liepaaju, kad llxx pac teica, ka nebūs šķirbas cik daudz cilvēku atbrauks

Tas viss vnk zinaashanai

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

Priekšlikumi ir,bet to tad citreiz,tā teikt "dzīvajā"

Liepājas pasākuma arī bija tā teikt backup,ja atbrauc mazāk dalībnieku nekā plānots.Pie tam mēs pasākumu organizējām un visus sagatavošanas darbus veicām tikai par saviem personīgajiem līdzekļiem.

Par to labdarības organizāciju , SK statūtos ir rakstīts:' 2.1.1. paaugstināt SAAB markas automašīnu popularitāti Latvijā;

2.1.2. apvienot Latvijas SAAB markas automašīnu īpašniekus un interesentus"

Es varbūt savādāk izprotu kluba būtību.Bet ja organizātori(SK) ir ieinteresēti ,lai atbrauktu pēc iespējas vairāk dalībnieku,tad cenām jābūt demokrātiskākām,ja grib elitāri patusēt,tad protams šis ir pareizais ceļš -> dārgais.

Man šķiet ka tādā veidā kāds tas ir patreiz dalībnieku uz dārgajiem SK pasākumiem būs mazāk.

Es neaicinu visu taisīt zem pašizmaksas, man arī šogad nav laika aktīvi iesaistīties SK darbībā,un patreiz ir tā,ka kritizēju stāvot malā,ko arī ir viegli darīt.

Bet dalības maksa pasākumā ir ļoti augsta,un tad nu tur visam jābūt arkārtīgi perfektā līmenī.

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

vot par to daliibnieku skaitu ir jau taa ielaakaa beeda, ka tu izreekjinaasi cenas ka atbrauc tik un tik daliibnieku.

A vinji atbruac mazaak nekaa bija plaanots, ko tad

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

varbūt var izdomat "riska fondu"? Kur iemaksāto naudu, ja atbrauc dalībnieku vairāk - var saņemt atpakaļ?

Šīziski augstas liekas izmaksas bērniem - manējie jau tādi puspieauguši un ēd un izklaidējas kā pienākas, bet kad iedomājos, cik fun par kapellu vai pirti būs llxx vai iera sīčiem, tad...

būs jau labi!

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

lapini luugti ar savaam idejaam saab klubaa

Shitaa notiekas vienmeer, un visur

No seerijas, ka peec ciinjas visi gudri

Par beerniem ir taa, ka beernam daliibas maksaa paika uz pusi leetaaka, un daliibas maksa rallijos uc lietaas nav ieskaitiita, bet ja vinjsh gulj, tad vinjsh gulj tajaa gultaa. Ja tu pateiksi ka tavs beerns negulees atseviskjaa gultaa, tad taa jau ir cita runa

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Nu ko lai saka! Shis jautaajums ir deldeets, apspeeleets un paarcilaats visaas shaagada SAABkluba seedees.

Bez shaubaam.... ir iespeejams uztaisiit pasaakumu leetaak:

1kaart...... izveeloties kaadu leetaaku neietilpiigaaku, iespeejams nepiemeerotaaku pasaakuma norises vietu.

2kaart..... Ieekonomeejot uz daliibnieku veederiem un izveeloties citu eedinaashanas alternatiivu

Pilniigi droshi veel vareetu turpinaat arii 3kaart un 4kaart. Tikai, kas no shiis ekonomijas buus ieguveeji?

SAAB arii nebuut nav leetaakaa un ekonomiskaakaa mashiina, bet mees ar taadaam braucam! Taatad ,aciimredzot , muusu izveelee dominee arii citi aspekti par labu brendam.

Un gada centraalais pasaakums ir tikai vienreiz gadaa, jau pietiekoshi laiciigi izsludinaats, lai buutu iespeeja savlaiciigi reekjinaaties ar shiim potenciaalajaam izmaksaam. Un, ja velkam paraleeles liidziibaas, tad izmaksas daliibniekam ir tieshi vienas pat ne liidz galam pilnas SAAB benziinbaakas apmeeraa

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

vieniigais kas man shorbiid nav skaidrs ir tas kaa 1 cilv vai 2 cilv ir vienkaarshi x2. vai tad abiem viena un taa pate daliibas maksa jaamaksaa via daliibas maksa ir par ekipaazhu?

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Bad_MF rakstīja: vieniigais kas man shorbiid nav skaidrs ir tas kaa 1 cilv vai 2 cilv ir vienkaarshi x2. vai tad abiem viena un taa pate daliibas maksa jaamaksaa via daliibas maksa ir par ekipaazhu?

Daliibas maksa ir reekjinaata uz cilveeku!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..17
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti