INTERNATIONAL SAAB RALLY 2006!

SAMS Reģ.: 13.11.2002

Ir izveidojusies laba tradīcija, ka katru gadu salidojumu rīko svaigi spēki. Pilnībā atbalstu Yukki ieteikto.

Ceru, ka viņi nebūs vienīgie, kas būs gatavi uz Rally rīkošanu. Papildinot Yukki. Blices izštuko un uzzīmē trasi un leģendas projektu nosūta kluba vadībai izskatīšanai u.t.t. Šādi mēs apzināsim vēl daudzas Latvijā NEAPGŪTAS vietas un varēs izvēlēties labākos projektus. Var būt šādā veidā daļēji izkristalizēsies vieta, kur varētu rīkot 2008.gada pasākumu. Vēl taču ir priekšā arī 2007.gads.

Šajā sakarā arī piesakos rīkot 2006.gada pasākumu Preiļu rajona Saleniekos.

 
1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ..17
perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

Tiek izsludināts stūrmaņu konkurs, CV sūtīt vai uz iekšējo , vai jskrivelis inbox.lv

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Labrītt!!

A kas Jums te notiek

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

Kredoks rakstīja:

Kredoks rakstīja:

Nezinite rakstīja: Kredok, Girla Tevi akceptē!

Kādā lomā? Aktīvā vai pasīvā?

Es Girlu akceptēju visos veidos!

Girla grib pie stūres. Bet Tev būs jābūt ne tik vien stūrmanim, bet arī vadītājam (bez alk.), ja vien Tev tiesības ir vairāk kā 3 gadus

Vai Tu to spēsi ??

Ja viņa darīs visu ko likšu - tad spēšu!

emils_s Reģ.: 14.07.2004
0 0 Atbildēt

perkons rakstīja: Tiek izsludināts stūrmaņu konkurs, CV sūtīt vai uz iekšējo , vai jskrivelis inbox.lv

Nosūtīts

Dirigents Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

Sirsnīgi Sveicieni Darba Tautai!!

Sakiet, vai Delegācija no Ministru Kabineta arī var Jūsu Pasākumā piedalīties

TheGirL Reģ.: 12.10.2002
0 0 Atbildēt

Kredoks rakstīja:

Nezinite rakstīja:

Kredoks rakstīja:

Kredoks rakstīja:

Nezinite rakstīja: Kredok, Girla Tevi akceptē!

Kādā lomā? Aktīvā vai pasīvā?

Es Girlu akceptēju visos veidos!

Girla grib pie stūres. Bet Tev būs jābūt ne tik vien stūrmanim, bet arī vadītājam (bez alk.), ja vien Tev tiesības ir vairāk kā 3 gadus

Vai Tu to spēsi ??

Ja viņa darīs visu ko likšu - tad spēšu!

Mana mashiina mana pils, bet shoreiz varu arii nedaudz pieklaajiibas robezhaas pakljauties

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

TheGirL rakstīja:

Kredoks rakstīja:

Nezinite rakstīja:

Kredoks rakstīja:

Kredoks rakstīja:

Nezinite rakstīja: Kredok, Girla Tevi akceptē!

Kādā lomā? Aktīvā vai pasīvā?

Es Girlu akceptēju visos veidos!

Girla grib pie stūres. Bet Tev būs jābūt ne tik vien stūrmanim, bet arī vadītājam (bez alk.), ja vien Tev tiesības ir vairāk kā 3 gadus

Vai Tu to spēsi ??

Ja viņa darīs visu ko likšu - tad spēšu!

Mana mashiina mana pils, bet shoreiz varu arii nedaudz pieklaajiibas robezhaas pakljauties

Tātad mūsu team sauklis būs "Nost ar robežām!"

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Kredok, nesasapņojies!

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: Kredok, nesasapņojies!

nu beeidz, atstaaj jauniibai to, kas jauniibai piederaas

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja:

Nezinite rakstīja: Kredok, nesasapņojies!

nu beeidz, atstaaj jauniibai to, kas jauniibai piederaas

Tu par to "jaunekli" ???

emils_s Reģ.: 14.07.2004
0 0 Atbildēt

To: TheGirL Izpūtēju sataisīji???

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Ir sametinaats izpuuteejinjsh ) Paldies tef par izpaliidzeeshanu t9oreiz

TheGirL

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Vajadziigs stuurmanis, Vaidavas rallim. Interesentus pieteikties uz saab9000 at inbox dot lv

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

SaaBeR rakstīja: Vajadziigs stuurmanis, Vaidavas rallim. Interesentus pieteikties uz saab9000 at inbox dot lv

Tātad konkursu taisīsi?

Tādā gadījumā esmu frīlanceris Girla priekšlaicīgi īpatnējā veidā pati no trases noņēmās

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

foto.inbox.lv/... gandrīz gatavs

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: foto.inbox.lv/... gandrīz gatavs

kad mazgāsi pārējo auto

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

Yukki rakstīja: foto.inbox.lv/... gandrīz gatavs

kad mazgāsi pārējo auto

Tāpat noputēs Nebija laika, bet traki neķerpījās uzlīmēt to bildi un sabildēt - pie melnā šogad labi piestāv!, nomazgāju tikai nākošā dienā.

walcc Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

wareeji jaw miilji paluugt un es buutu uzliimeejis bet nu wismaz taisni ir

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

walcc rakstīja: wareeji jaw miilji paluugt un es buutu uzliimeejis bet nu wismaz taisni ir

aha, mīļi izsaukt Tevi uz Tukumu, ja? foto.inbox.lv/... Labāk uztaisi galeriju visiem citiem līkročiem, kur detalizēti parādīts kā iespējams uzlīmēt taisni un bez burbuļiem. Pagāšgad mācījāt uz E&S sienas, bet vienalga man šogad tā nesanāca. Pagāšgad bija šķībi, bet gandrīz bez burbuļiem: foto.inbox.lv/... , šogad toties taisni, bet ar burbuļiem un netīrumiem.

walcc Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

nu taa...galerija nebuus, bet apstaastiit gan wareetu meegjinaat...

1)Attiiram to vietu kuru veelamies apliimeet (kaut wai ar stiklu tiiraamo)

2) iereguleejam uzliimi veelajamaa vietaa un nomeeram, lai buutu taisni.Buut labi ja to uzliimi ar kkaadu skochu vareetu piekjert pie mashiinas, lai neaizlido skochus liekam uzlimei pa vidu-augshaa un apakshaa.

3) No labaas malas atvelkam pleevi nost no papiira kaadus 5cm...to papiiru atlokaam taa, lai vinju peec tam vareetu zem uzliimes pavilkt taalaak...

4) Maajas apstaakljos wiswieglaak ir pieliimeet ar lielu,slapju pirkstu(ar sausu braukaajot pa pleewi sataisiisi krunkas ) un virzienaa no augsas uz leju un otraadi gludinaam pleevi klaat pie mashiinas.

5) Kad shie 5cm ir pieliimeeti, tad atrodam to atlociito papiira gabalu un velkam vinju paraleeli virsmai nost no pleeves...ja sanaak tad war wienlaiciigi gan vilkt, gan liimeet, bet war arii pakaapeniski...

6) Priecaajamies par skaisti uzliimeeto embleemu

Nu kkaa taa...

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

walcc rakstīja: nu taa...galerija nebuus, bet apstaastiit gan wareetu meegjinaat...

1)Attiiram to vietu kuru veelamies apliimeet (kaut wai ar stiklu tiiraamo)

2) iereguleejam uzliimi veelajamaa vietaa un nomeeram, lai buutu taisni.Buut labi ja to uzliimi ar kkaadu skochu vareetu piekjert pie mashiinas, lai neaizlido skochus liekam uzlimei pa vidu-augshaa un apakshaa.

3) No labaas malas atvelkam pleevi nost no papiira kaadus 5cm...to papiiru atlokaam taa, lai vinju peec tam vareetu zem uzliimes pavilkt taalaak...

4) Maajas apstaakljos wiswieglaak ir pieliimeet ar lielu,slapju pirkstu(ar sausu braukaajot pa pleewi sataisiisi krunkas ) un virzienaa no augsas uz leju un otraadi gludinaam pleevi klaat pie mashiinas.

5) Kad shie 5cm ir pieliimeeti, tad atrodam to atlociito papiira gabalu un velkam vinju paraleeli virsmai nost no pleeves...ja sanaak tad war wienlaiciigi gan vilkt, gan liimeet, bet war arii pakaapeniski...

6) Priecaajamies par skaisti uzliimeeto embleemu

Nu kkaa taa...

profesionāļi līmējot velk rokās cimdu.... tas tāpēc lai nebūtu nepārtraukti jāmeklē, kur samitrināt, bet ko nu es spameris te sābistu zonā jūs mācīšu

p.n.

mašiņam parasti izmanto speciālās plēves, kas ir biki plānākas un smuki staipās, bet var arī uz parastās, pie nosacījuma, ja nav lielu liekumu vairākos virzienos

walcc Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

nu re...baigais spechuks izraadaas

walcc Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

Un atljaushos bikit palabot:

1) Profesionaalji izmanto speciaalus plastikaata un filca raakeliishus un rulliishus.

2) speciaalos cimdus izmanto, lai ljoti dziljos iespiedumos iespiestu un iekarseetu pleevi.

3) Mashiinaam izmantojamaas pleewes ir krietni plaanaakas ( newis biki )

4) Nav nekaadu probleemu apliimeet arii pilniigi sfeeriskas un ar iespiedumiem bagaatas virsmas (piem. mashiinas bamperi)

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

kaada proceduura un izmaksas rallijaa, ja veelos tikai piedaliities pasaa rallija braucienaa un nekaadas guleesanas iespejas nevajag. Dzivoju turpat netalu. saabclub.lv registresanas lapaa visur tikai par gulvietam runaats ...

?

Paldies!

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

šādu opciju tiešām vajadzētu paredzēt. e.g 16 Ls - tikai dalība rallijos, bez ēšanas un gulēšanas..

tikai ieteikums..

1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ..17
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti