Pneimatiskie ieroči

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003

Noleemu iegaadaties pneeimatisko sauteni (parasto nevaru jo no tvaika 2 nevar dabut izzinju ka esmu vesels)

Varbuut variet padalites informaacija, agraak neemsu saskaries, domaju sim pasakumam izteret ap 60ls, gribu nedaudz iesaut roku, kaadu ietieksiet.

Veikalaa piedaavaja Hassan kopaa ar optisko temekli un kastiiti ar lodeem pa 60 ls, tjipa kautkaadu turku, bet teica, ka esot labaaki nekaa parastie krievu Iž.

 
1 2 3 4 5 6
ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

nu jaapaskataas ko tauta teiks...

bet turku labaaki???? par krievu NETICU!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Normaala gaisene ar co baloninju saak maksaat no paari simtam..IŽ bij suudiigi moči un gaisenes arii...Nevienai nav taisns stobrs,un piešaut ar nevar...Plasaak aprakstiits bij vienaa no iepriekseejiem Patron nummuriem.

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

pneimatikai arii vajag atljauju vis kaukada noteikt spiediena

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstījaneimatikai arii vajag atljauju vis kaukada noteikt spiediena

Virs 7.5kJ, pa cik atceros - tik daudz tev nevajadzēs

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu es domaaju pneimatisko bez baloninja, bet gan ar nolokaamo stobru.

Bija jau kjiiniesu pa 25 arii, bet nu tie toch laikam nekas labs nebuus, taadus tik Annels savaas atrakciju sautuvees var izmantot, kur tiek prasiita iipasa precizitaate.

Atljauju vaig ja kautkada tur jauda parsniedz virs 12 dzouliem.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
1 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

SteelRat rakstījaneimatikai arii vajag atljauju vis kaukada noteikt spiediena

Virs 7.5kJ, pa cik atceros - tik daudz tev nevajadzēs

B*a, sapisos mervienībās

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

BTW ja peerk pie Čečeniem, tad pat kalashu var nopirkt bez visaam atljaujaam.

Kaspersky vari kautko pastaastiit vispar par pneimatiskajiem, varbut labak njemt pneimatisko pistoli, pie tam vai cilveekam iesaujot ar pneimatisko var nodarit kadus miesas bojaajumus?

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja:Nu es domaaju pneimatisko bez baloninja, bet gan ar nolokaamo stobru.

Bija jau kjiiniesu pa 25 arii, bet nu tie toch laikam nekas labs nebuus, taadus tik Annels savaas atrakciju sautuvees var izmantot, kur tiek prasiita iipasa precizitaate.

Atljauju vaig ja kautkada tur jauda parsniedz virs 12 dzouliem.

sandi, uzzvani man ritdien, man vienam comam pieder ierochu veikals, sarunasu skidonu

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Kaas tas ir par veikalu?

Vai kaads kautko var ieteikt?

djgaca Reģ.: 06.03.2005
0 0 Atbildēt

man personiigi ir krievijaa razotaa, kas iskataas kaa Makars, ierocim nav ne vainas. pirku jaunu pa 45ls no veciem kas ved no krievijas visaadas mantas

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tikai neņem pašu lētāko optiku, viņa nekam neder

tas skatāmcaurums ir pa mazu

labas ir krievu MP512

man pašam ir 5,5mm

pirku uz Barona ielas ap 130 numuru

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

zommers ir laba vieta, man arii ir makaram lidzigs verkjis, nu pneimatiskais nava gan sandi, m,ans nr tev ira, uzzvani riit anoniimikji, davai uzsitam strelku, redzes kursh atrak stobru izvelk, kursh preciizaak utt

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Makaram liidziigs verkjis..

Ka tik margoļins nebus?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kuru stobru?

man to ir diezgan daudz

divstobreni izvilkt nebūs ātri', toties precizitāte tur maz svarīga ar renkuļiem

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tikai nepērc ķīniešu sūdus

krievu gaisenēm vēl viens labums - tām dod līdzi remontkomplektus. rezerves atspere un vēl šis tas

ingus_v Reģ.: 17.06.2004
0 0 Atbildēt

Nesen iegādāju to pašu MP512, kas ir agrākā Baikal. Tai lodes izejas ātrums 170 m/s Maksāja 50 Ls. Vēlāk nopirku GAMO atsperi, kas izejas ātrumu palielinot līdz 300m/s. Maksāja 12 Ls. No 10 m tukšai solidola bundžai skrien cauri... Pieliku bises optiku, precīzi šauj arī 40 m attālumā. Tikai nevaig pirkt krutkas lodītes, citādi piešaut riktīgi nevar

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

eu, a kur dabūji Gamo atsperi?

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

A ko teiksiet par so - Pneimatiskā šautene COMETA-220

www.gards.lv/...

Varbut kads zin kadu adresi, ieroci vaig iegadaties tuvakajas dienas, tapec ta jautajums ir diezgan aktuals.

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Gnoms

Pievienojies: May 11, 2005

Sūtījumi: 2915

No:

Iesūtīts: 2005-11-28 23:51 a kāda jēga no pneimopistoles?

A kaada jeega no kakjenes??? Zvirbulji kjirsus neediis un svesi runci manu izkastr kakkjeni nedr., tik atskjiriiba no kakjenes ar pneimatisko kraaninjs garaaks pagarinas, tomer iistai mantai liidzinaas, labpraat jau panjemtu AK-47, bet kaa jau teicu no Tvaika 2 nekaadiigi nevaru dabuut iziznju ka esmu gariigi vesels.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Sandriit nelielies ar to ka neesi gariigi vesels. un vispar kam tev tas strokjis, ja driikst zinaat?

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

shearer rakstījaandriit nelielies ar to ka neesi gariigi vesels. un vispar kam tev tas strokjis, ja driikst zinaat?

Apnicis ka kaiminju runci dr. manu sterilo kakjeniiti.

Bet ja ta nopeitni, tad gribu nedaudz patreneeties sausanaa, vaig jau kaadu priecinju ari sev.

UN CIK VAR TEIKT NEESMU SANDRIITc!!!!! Bet gan Sandiitc

ezis666 Reģ.: 10.05.2003
0 0 Atbildēt

Pērc Cometa 400 5.5mm.~140Ls.Optikai pierēķini vēl ~35.Vajadzēs jaunu atsperi, tā kas ir iekša ir apzāģēta, lai nevajadzētu licenci.2atsperes~35EUR.Šauj precīzi, jauda~25J.No 20 m foto.inbox.lv/...

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja: firma laba

www.gards.lv/...

ar tādu nosaukumu pončikus ne ieročus tirgot.... cukurgailīšus...

kārtējo reizi vārda guard/s kretīnisks "burtiskais" pielietojums... kā dzirdu tā rakstu....

To firmu jau laikam Garda atveeris

taa sakot brunjojumam

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

ezis666 rakstījaērc Cometa 400 5.5mm.~140Ls.Optikai pierēķini vēl ~35.Vajadzēs jaunu atsperi, tā kas ir iekša ir apzāģēta, lai nevajadzētu licenci.2atsperes~35EUR.Šauj precīzi, jauda~25J.No 20 m foto.inbox.lv/...

Nu to jau vareeja uz antikvariaatu aiznest.

Potenciaals miesas bojaajumu nodariitajs arii nav mans merkjis, bet nu par sautuvi netaisos maksaat, jo pietiekami liels daarzs un pietiekami daudz kakju.

Cometa 400 neatbilst iisti manai cenai, skatos viarak uz Cometa 200.

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

Pagājušo vasar ar biju ar šito aizrāvies - no mājas lievenīša zvirbuļus piļiju, bet tad palika žēl tos zvirbuļus, kā arī nomocija jautājums - kur tos līķīšus likt?

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti