? Opel Meriva īpašniekiem?

Dzēsts lietotājs Reģ.: 18.05.2024

Atnaks te tads VWfans, vinsh tev tadus batonus saspraudis ka nopirksi uzreiz! Meriva esot baigi labs aparaats. Es personigi gan domaju ka baigais shrots, bet mans viedoklis jau nav tik svariigs

 
VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

VWfans rakstīja:

Sretsked rakstīja: Kā ripo VWfaņa mikrovens?

Meriva ripo tālāk ideāli. Nobraukums 76082 km, gan maijā, gan jūnijā tuvu 3 tūkstošiem km.

Tik daudz? Regulāri braukā pļaut zāli uz savas sapņu zemes ?

Bieži braucu uz Ziemeļvidzemi pie sievas, bērniņiem un sievasmātes. Šo pirmdien 204 km distancē no turienes atpakaļ uz Jelgavu, braucot caur Rīgu, tīrais laiks bija 3 stundas un 14 minūtes.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Šo pirmdien 204 km distancē no turienes atpakaļ uz Jelgavu, braucot caur Rīgu, tīrais laiks bija 3 stundas un 14 minūtes.

... un ap plkst. 5.30 netālu aiz Bērzkroga mani apdzina citas Merivas vadītājs.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Viņam noteikti nebija baudāmā 1.3 šujmašīna zem haubes

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja: re, kur cits fana text, uz to un regulārajiem postiem(piem. pēdējo par 66 t.km.) ir balstīts mans komentārs.

VWfans rakstīja:

Pats auto man maksāja Ls 10135,83. Ja es ar Merivu braukšu līdz 2016.gadam un tad ar 250 tūkstošu km nobraukumu pārdošu par 2000 latiem, tad vērtības kritums būs Ls 8135,83 uz 250 tūkstošu km nobraukumu jeb 3,25 santīmi uz kilometru.

ko??????? par to miskasti jau tagad 2000latus dabūt ir bezcerīgi.... kur nu 2016gadā ar 250000 nobraukumu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ja vēvēfans būtu pirms 3 gadiem ielicis parukšu bankā to naudu uz 30% gadā, tad šodien viņš varētu to merivu dabūt par velti

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

STALINS rakstīja: re, kur cits fana text, uz to un regulārajiem postiem(piem. pēdējo par 66 t.km.) ir balstīts mans komentārs.

VWfans rakstīja:

Pats auto man maksāja Ls 10135,83. Ja es ar Merivu braukšu līdz 2016.gadam un tad ar 250 tūkstošu km nobraukumu pārdošu par 2000 latiem, tad vērtības kritums būs Ls 8135,83 uz 250 tūkstošu km nobraukumu jeb 3,25 santīmi uz kilometru.

ko??????? par to miskasti jau tagad 2000latus dabūt ir bezcerīgi.... kur nu 2016gadā ar 250000 nobraukumu

Tagad bezcerīgi. Bet pēc lata devalvācijas varēs vēl visus 10000 dabūt.

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Sretsked rakstīja: Kā ripo VWfaņa mikrovens?

Meriva ripo tālāk ideāli. Nobraukums 76082 km, gan maijā, gan jūnijā tuvu 3 tūkstošiem km.

24 (?) jūlijā manai Merivai būs 3 gadi. Nobraukums gandrīz identisks 75980 km

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

eu Vadoni, cik tavs lambordžīnī ir nobraucis?

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Velomens rakstīja:

VWfans rakstīja:

Sretsked rakstīja: Kā ripo VWfaņa mikrovens?

Meriva ripo tālāk ideāli. Nobraukums 76082 km, gan maijā, gan jūnijā tuvu 3 tūkstošiem km.

24 (?) jūlijā manai Merivai būs 3 gadi. Nobraukums gandrīz identisks 75980 km

Merivas pārdod tikai pedantiskiem dīvaiņiem, kuri visu laiku fikše nobraukumu ?? ?

Vismaz Merivas īpašnieki nav KURMJI. Man nav grūti braucot apskatīties cik ir nobraukums.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Velomens

Vai piekarē esi kaut ko remontējis? Es nē.

Vai dzinējā esi kaut ko remontējis? Es nē.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

uztaisi eksperimentu

sarunas laikā paprasi kādam, kuram uz rokas ir pulkstenis, cik jamais rāda....

pēc 5 minūtēm paņem sarunas biedra roku (lai viņš neredz pulksteni) un paprasi cik jamais rādīja....

kuj kāds atcerēsies..... kāpēc lai tu atcerētos cik precīzi rādīja odometrs?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Velomens

Vai piekarē esi kaut ko remontējis? Es nē.

Vai dzinējā esi kaut ko remontējis? Es nē.

a kur tu esi kautko remontējis?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

VWfans rakstīja: Velomens

Vai piekarē esi kaut ko remontējis? Es nē.

Vai dzinējā esi kaut ko remontējis? Es nē.

a kur tu esi kautko remontējis?

Ir šad tad mainītas dažādas lampiņas. Pavasarī tika tīrīti bremžu diski un uzlikas, berzta nost rūsa no tiem, lai gan pašas uzlikas un diski vēl jāmaina nav. Rudenī vajadzēs ziemas riepas. Sīka vaina, kas nav sataisīta - dažreiz šofera pusē netaisās normāli ciet elektriskais logs, var aiztaisīt to tikai ar sīkiem solīšiem. Vēl pirms dažām dienām konstatēju, ka taure strādā ļoti klusi, knapi dzirdami. Nez, kas tur varētu būt par vainu?

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Vēl pirms dažām dienām konstatēju, ka taure strādā ļoti klusi, knapi dzirdami. Nez, kas tur varētu būt par vainu?

Būs kāda pele iemitinājusies un nosprāguse?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Pirmais rakstīja:

VWfans rakstīja: Velomens

Vai piekarē esi kaut ko remontējis? Es nē.

Vai dzinējā esi kaut ko remontējis? Es nē.

a kur tu esi kautko remontējis?

Ir šad tad mainītas dažādas lampiņas. Pavasarī tika tīrīti bremžu diski un uzlikas, berzta nost rūsa no tiem, lai gan pašas uzlikas un diski vēl jāmaina nav. Rudenī vajadzēs ziemas riepas. Sīka vaina, kas nav sataisīta - dažreiz šofera pusē netaisās normāli ciet elektriskais logs, var aiztaisīt to tikai ar sīkiem solīšiem. Vēl pirms dažām dienām konstatēju, ka taure strādā ļoti klusi, knapi dzirdami. Nez, kas tur varētu būt par vainu?

kā un cik ir jābrauc lai sarūsētu bremži diski?

p.n.

ziemas riepas es tev varu pārdot

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Velomens

Vai piekarē esi kaut ko remontējis? Es nē.

Vai dzinējā esi kaut ko remontējis? Es nē.

Pa garantiju nomainīta kaut kāda stūres reika (stienis) (?)

Pats (serviss) mainīju visus amortizatorus (Biju labi pabraucis pa DA Eiropas 'labajiem' ceļiem. It kā amīši vēl bija ok, bet bija iespēja labus paņemt vietā.

Tas arī viss.

Kaut gan eksplotēta ir arī dizgan drakoniskos apstākļos.

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Chankaishi rakstīja: Nupat vakar pirmo reizi laikam redzēju to Merivu, vismaz agrāk nebiju ievērojis. Tā nekas, tāds mīļš mazs tūdiņš!

Maskējies zilonis drīzāk. Tāds svars un degvielas patēriņš drīzāk piestāv citas klases auto.

Auto ir samērā augsts, ar ķieģeļa airodinamiku, tādēl arī degvielas patēriņš ir liels.

Es augsti vērtēju to,ka man sēžot automobīlī virs galvas vēl paliek padsmit cm.

Tak dzīvokļiem griestu augstums ar nav mazsvarīgs!

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Velomens

Vai piekarē esi kaut ko remontējis? Es nē.

Vai dzinējā esi kaut ko remontējis? Es nē.

bet kas tad?

tas ir meemee merausis

tas ir meemee merausis

merausis

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Velomens rakstīja:

Seene rakstīja:

Chankaishi rakstīja: Nupat vakar pirmo reizi laikam redzēju to Merivu, vismaz agrāk nebiju ievērojis. Tā nekas, tāds mīļš mazs tūdiņš!

Maskējies zilonis drīzāk. Tāds svars un degvielas patēriņš drīzāk piestāv citas klases auto.

Auto ir samērā augsts, ar ķieģeļa airodinamiku, tādēl arī degvielas patēriņš ir liels.

Es augsti vērtēju to,ka man sēžot automobīlī virs galvas vēl paliek padsmit cm.

Tak dzīvokļiem griestu augstums ar nav mazsvarīgs!

Tu gadījumā neesi panks? Kam tev tie cm virs galvas? Lai gan manā visai zemajā auto arī griesti neuzbrūk.

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Velomens rakstīja:

Seene rakstīja:

Chankaishi rakstīja: Nupat vakar pirmo reizi laikam redzēju to Merivu, vismaz agrāk nebiju ievērojis. Tā nekas, tāds mīļš mazs tūdiņš!

Maskējies zilonis drīzāk. Tāds svars un degvielas patēriņš drīzāk piestāv citas klases auto.

Auto ir samērā augsts, ar ķieģeļa airodinamiku, tādēl arī degvielas patēriņš ir liels.

Es augsti vērtēju to,ka man sēžot automobīlī virs galvas vēl paliek padsmit cm.

Tak dzīvokļiem griestu augstums ar nav mazsvarīgs!

Tu gadījumā neesi panks? Kam tev tie cm virs galvas? Lai gan manā visai zemajā auto arī griesti neuzbrūk.

Tad kāpēc Tev mājās griesti nav 1,90 m ???

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Velomens rakstīja:

Seene rakstīja:

Velomens rakstīja:

Seene rakstīja:

Chankaishi rakstīja: Nupat vakar pirmo reizi laikam redzēju to Merivu, vismaz agrāk nebiju ievērojis. Tā nekas, tāds mīļš mazs tūdiņš!

Maskējies zilonis drīzāk. Tāds svars un degvielas patēriņš drīzāk piestāv citas klases auto.

Auto ir samērā augsts, ar ķieģeļa airodinamiku, tādēl arī degvielas patēriņš ir liels.

Es augsti vērtēju to,ka man sēžot automobīlī virs galvas vēl paliek padsmit cm.

Tak dzīvokļiem griestu augstums ar nav mazsvarīgs!

Tu gadījumā neesi panks? Kam tev tie cm virs galvas? Lai gan manā visai zemajā auto arī griesti neuzbrūk.

Tad kāpēc Tev mājās griesti nav 1,90 m ???

Nu nez... Zem baznīcas velvēm nedzīvoju. Un negribētu.

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Seene rakstīja:

Tu gadījumā neesi panks? Kam tev tie cm virs galvas? Lai gan manā visai zemajā auto arī griesti neuzbrūk.

Vieta ragiem.

Visi jau nav sēdoša suņa lielumā!

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Velomens rakstīja:

Seene rakstīja:

Velomens rakstīja:

Seene rakstīja:

Chankaishi rakstīja: Nupat vakar pirmo reizi laikam redzēju to Merivu, vismaz agrāk nebiju ievērojis. Tā nekas, tāds mīļš mazs tūdiņš!

Maskējies zilonis drīzāk. Tāds svars un degvielas patēriņš drīzāk piestāv citas klases auto.

Auto ir samērā augsts, ar ķieģeļa airodinamiku, tādēl arī degvielas patēriņš ir liels.

Es augsti vērtēju to,ka man sēžot automobīlī virs galvas vēl paliek padsmit cm.

Tak dzīvokļiem griestu augstums ar nav mazsvarīgs!

Tu gadījumā neesi panks? Kam tev tie cm virs galvas? Lai gan manā visai zemajā auto arī griesti neuzbrūk.

Tad kāpēc Tev mājās griesti nav 1,90 m ???

Nu nez... Zem baznīcas velvēm nedzīvoju. Un negribētu.

Es jau ar autobusu nebraucu. Un negribētu.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Velomens rakstīja:

Es jau ar autobusu nebraucu. Un negribētu.

Kā nu ne - brauc jau gan. Tik tādu dīvainu. Kas sanāk, ja "mikrovens" amerikānismu nomaina pret latvisko nosaukumu (van = mikroautobuss)? mikromikroautobuss Uz Disnejlendu ar tādu mkimausi braukt, ne dzīvē

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti