? Opel Meriva īpašniekiem?

Dzēsts lietotājs Reģ.: 18.05.2024

Atnaks te tads VWfans, vinsh tev tadus batonus saspraudis ka nopirksi uzreiz! Meriva esot baigi labs aparaats. Es personigi gan domaju ka baigais shrots, bet mans viedoklis jau nav tik svariigs

 
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
1 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Manai Merivai pie 77 tūkst. km nobraukuma pirmā saplīsusī detaļa, kura nav no dabīgi dilstošajām detaļām. Nomainīju signāltauri (Signalhorn), jo tā skanēja ļoti klusu - tā, ka knapi varēja dzirdēt. Taures cena 21 lats.

a tev nav pofig cik skaļi viņa skan?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
2 0 Atbildēt

tehniskajā taču skaļumu nemēra, ja pīkst, tad ir ok

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

jopcik. opelim pat taures luuzt....

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja:

Sretsked rakstīja: Merivai signaals skan tā 'mūūū'

A ne "bēē"? Bet, vispār, nopietni interesē - kā tad ir?

Kāds zin ar atbildi? Ziņkāre nopietna!

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt
VWfans Reģ.: 21.02.2004
3 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: auto.newsru.com/...

Rādās, ka būs baudāma... It sevišķi ar vājāko 95 zirgspēku dīzeļmotoru.

Manai Merivai tagad nobraukums 79986 km.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
3 0 Atbildēt

Tātad sanāk, ka no dīzeļmotoriem jaunajai Merivai būs 1,3 CDTI ar 95 zirgspēkiem, 1,7 CDTI ar 100 vai 125 zirgspēkiem, kā arī niknais 2,0 CDTI ar 160 zirgspēkiem:

www.autoreview.ru/...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
3 0 Atbildēt

1,3 CDTI katrā ziņā būs vairākus simtus latu lētāks par 1,7 CDTI.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: 1,3 CDTI katrā ziņā būs vairākus simtus latu lētāks par 1,7 CDTI.

Man būt domāt ka tie daži sotaki nav tā vērta starpība Vēl saprastu ja dažas štukas

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

cenas/kvalitātes attiecība noteikti 75. gada žigulim pa 250 latiem ir labāka kā tai merivai

VWfans Reģ.: 21.02.2004
3 0 Atbildēt

Žiguļa sedanā tak ne velna nevar iekraut - ļoti sekls bagāžnieks. Un salons, salīdzinot ar Merivu, ir ārkārtīgi mazs...

Seene Reģ.: 18.12.2002
2 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

VWfans rakstīja: Žiguļa sedanā tak ne velna nevar iekraut - ļoti sekls bagāžnieks. Un salons, salīdzinot ar Merivu, ir ārkārtīgi mazs...

Uzliec uz jumta režģi un piļī.

AAAAAAAA..... Šitas laps.... Tik tā cena

www.ss.lv/...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
2 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Žiguļa sedanā tak ne velna nevar iekraut - ļoti sekls bagāžnieks. Un salons, salīdzinot ar Merivu, ir ārkārtīgi mazs...

es runāju par cenas/kvalitātes attiecību!

Iegādes cena 250 vs 10000

Ceļa nodoklis 12 vs 24?

Riepas 20 vs 50

Kasko 0 vs 500

Octa 30 vs 60

Apkopes 20 vs 120

Rezerves daļas Ls10/spainis vs Ls 100/spainis

nu un tikai degvielas patēriņš žigulim lielāks

man domāt lētāk sanāk žigulis, pārdo to merivu!

A6 Reģ.: 18.10.2004
2 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: 1,3 CDTI katrā ziņā būs vairākus simtus latu lētāks par 1,7 CDTI.

Sorry, bet es joprojām nesaprotu kā var sajūsmināties par to 1,3 CDTI motoru... Pirmkārt tas "neiet", otrkārt patēriņš no 1,7 CDTI atšķiras nedaudz. Pilsētas braukšanai vispār nav starpības.

Nu varbūt vienīgi starpību var sakrāt... katru reizi starpību starp 1,3 un 1,7 ieliektot krājkasē. VW fans vai Tu tā dari? Ja ne tad tā garā runāšana par santīma taupīšanu ir tukša runa

VWfans Reģ.: 21.02.2004
3 0 Atbildēt

Nav jau tā, ka speciāli krātu, tomēr jāatzīst, ka vidējā Enjoy komplektācijā 1,3 CDTI ir iespaidīgus 1400 eiro (984 latus) lētāks nekā 1,7 CDTI:

opel.adamauto.lv/...

Turklāt atjauninātajam Dacia-Logan-MCV dinamiskie rādītāji septiņvietīgajā izpildījumā ar 1,5 litru 68 zirgspēku dīzeļmotoru ir pieticīgāki. Maksimālais ātrums šādai Dacia 150 km/h (Merivai 157 km/h), ieskrējiens līdz 100 km/h 18,0 sekundes (Merivai 17,8 sekundes):

opel.adamauto.lv/...

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
2 0 Atbildēt

Cipari, ko nosauc veefans ir vienk briesmiigi. Nesaprotu, kapeec nav ar likumu noteikta kaada jaudas/masas attieciiba, kuru arii uz leju nedriiksteetu paarkaapt. Ar ekologjiju tur nav nekaada sakara - kameer tas perdapljots saniedz 90km/h aatrumu, shams ir atmosfeeru piegaaniijis vairaak nekaa motors ar triisreiz lielaaku tilpumu un jaudu. Un taadaa paardabiigaa slodzee tak shams iet visu muuzhu... Nerunaajot par sabiedrisko biistamiibu apkaarteejiem, kad tiek izdomaats kaadu apdziit.

A6 Reģ.: 18.10.2004
2 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Nav jau tā, ka speciāli krātu, tomēr jāatzīst, ka vidējā Enjoy komplektācijā 1,3 CDTI ir iespaidīgus 1400 eiro (984 latus) lētāks nekā 1,7 CDTI:

opel.adamauto.lv/...

Turklāt atjauninātajam Dacia-Logan-MCV dinamiskie rādītāji septiņvietīgajā izpildījumā ar 1,5 litru 68 zirgspēku dīzeļmotoru ir pieticīgāki. Maksimālais ātrums šādai Dacia 150 km/h (Merivai 157 km/h), ieskrējiens līdz 100 km/h 18,0 sekundes (Merivai 17,8 sekundes):

opel.adamauto.lv/...

Klau, joprojām man ir jautājums kā šos 900 LVL Tu esi iztērējis??? Jo ja tiešām neesi neko sakrājis un piemēram aizbraucis ceļojumā, tad neredzu jēgu šādam pirkumam. Pieļauju, ka auto esi pircis līzingā, un tad jau pērkot uz 5 gadiem starpība mēneša maksājumā ir stipri neliela, pie tam domāju, ka būs grūti atrast pircēju šādam auto ar teiksim 200 t. km nobraukumu.

Par loganu gan labāk ne vārda, jo nu tas nu ir murgs ne auto. Depresija pārņem iekāpjot iekšā un nemaz nesākot braukt. Man te bija iespēja patestēt... paldies Dievam, ka man tāda nav, un ļoti ceru, ka nekad nebūšu spiests ar tādu braukt. Salīdzinoši Mervia ir daudz tā teikt baudāmāks auto.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
2 0 Atbildēt

Biideklis rakstīja: Cipari, ko nosauc veefans ir vienk briesmiigi. Nesaprotu, kapeec nav ar likumu noteikta kaada jaudas/masas attieciiba, kuru arii uz leju nedriiksteetu paarkaapt. Ar ekologjiju tur nav nekaada sakara - kameer tas perdapljots saniedz 90km/h aatrumu, shams ir atmosfeeru piegaaniijis vairaak nekaa motors ar triisreiz lielaaku tilpumu un jaudu. Un taadaa paardabiigaa slodzee tak shams iet visu muuzhu... Nerunaajot par sabiedrisko biistamiibu apkaarteejiem, kad tiek izdomaats kaadu apdziit.

Priekš kam noteikti apdzīt uzreiz? Var taču sagaidīt piemērotu brīdi un tad darīt to. Turklāt komerctransportam dinamiskie rādītāji ir sliktāki. Piemēram, iekš Opel-Vivaro liek arī 2,0 CDTI ar 90 zirgspēkiem, kam maksimālais ātrums ir 145 km/h, un 1,9 CDTI ar 100 zirgspēkiem un maksimālo ātrumu 155 km/h:

opel.adamauto.lv/...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
2 0 Atbildēt

A6 rakstīja:

Klau, joprojām man ir jautājums kā šos 900 LVL Tu esi iztērējis??? Jo ja tiešām neesi neko sakrājis un piemēram aizbraucis ceļojumā, tad neredzu jēgu šādam pirkumam. Pieļauju, ka auto esi pircis līzingā, un tad jau pērkot uz 5 gadiem starpība mēneša maksājumā ir stipri neliela, pie tam domāju, ka būs grūti atrast pircēju šādam auto ar teiksim 200 t. km nobraukumu.

Par loganu gan labāk ne vārda, jo nu tas nu ir murgs ne auto. Depresija pārņem iekāpjot iekšā un nemaz nesākot braukt. Man te bija iespēja patestēt... paldies Dievam, ka man tāda nav, un ļoti ceru, ka nekad nebūšu spiests ar tādu braukt. Salīdzinoši Mervia ir daudz tā teikt baudāmāks auto.

Neiztērēju un jūtos tamdēļ labi.

Kāpēc man būtu jāpārdod tik labu auto kā Meriva pie nieka 200 tūkstošiem km? Pieļauju, ka nobraukšu to līdz kliņķim, sasniedzot cienījamus 400 tūkstošus km.

Dacia-Logan MCV pēc feislifta ir ieguvusi vienu jauku īpašību - niknākajā Laureate komplektācijā tagad pieejama stūres regulēšana uz augšu un leju. Tādā gadījumā sēdēšanas pozīcija pie stūres mana auguma (181 cm) cilvēkam kļūst ērta. Tā kā pārējās īpašības šim auto ir baudāmas, tad viss auto ar to arī kļūst baudāms. Citādi iepriekš gan bija slikti - visiem ērti (arī trešajā sēdekļu rindā), vienīgi vadītājam nē...

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Priekš kam noteikti apdzīt uzreiz? Var taču sagaidīt piemērotu brīdi un tad darīt to. Turklāt komerctransportam dinamiskie rādītāji ir sliktāki. Piemēram, iekš Opel-Vivaro liek arī 2,0 CDTI ar 90 zirgspēkiem, kam maksimālais ātrums ir 145 km/h, un 1,9 CDTI ar 100 zirgspēkiem un maksimālo ātrumu 155 km/h:

opel.adamauto.lv/...

Komerctransportā ved kaut kādas kastes, personīgajā ģimeni, naskuj riskēt ar ģimeni?

VWfans rakstīja:

Dacia-Logan MCV pēc feislifta ir ieguvusi vienu jauku īpašību - niknākajā Laureate komplektācijā tagad pieejama stūres regulēšana uz augšu un leju. Tādā gadījumā sēdēšanas pozīcija pie stūres mana auguma (181 cm) cilvēkam kļūst ērta. Tā kā pārējās īpašības šim auto ir baudāmas, tad viss auto ar to arī kļūst baudāms. Citādi iepriekš gan bija slikti - visiem ērti (arī trešajā sēdekļu rindā), vienīgi vadītājam nē...

Ēēē, kur tur baudījums no stūres lifta un tieši garam cilvēkam? Mans brālēns ir kaut kādu 1,75 garš un viņš savam A6 cītīgi lieto stūres liftu - iekāpjot nolaiž, izkāpjto paceļ - es ar saviem 1,95 iekāpjot viņa vietā neredzu jēgu to baranku nemaz aiztikt un atstāju paceltajā pozīcijā

VWfans Reģ.: 21.02.2004
2 0 Atbildēt

Ja Daciai-Logan nav stūres regulēšanas iespējas, tad man stūre aizsedz spidometra un tahometra augšpusi. Ja stūri var pacelt uz augšu, tad kļūst labi, jo varu redzēt rādītājus pilnībā.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
2 0 Atbildēt

Mana Meriva tikko godam izturēja braucienu uz Anglijas ziemeļiem 5755 km garumā. Nobraukums mašīnai sasniedzis 88 tūkstošus km.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Atskaiti par zampas izlietojumu uz galda!

Seene Reģ.: 18.12.2002
1 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Mana Meriva tikko godam izturēja braucienu uz Anglijas ziemeļiem 5755 km garumā. Nobraukums mašīnai sasniedzis 88 tūkstošus km.

Neaizmirsti savu mīļoto aizvest pie psihologa un pārbaudīt, vai nav guvusi kādu psihisku traumu no braukšanas pa nepareizo ceļa pusi.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
1 0 Atbildēt

Ev, un kur tad palika dati par degvielas patēriņu u.tml. statistika?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti