? Opel Meriva īpašniekiem?

Dzēsts lietotājs Reģ.: 18.05.2024

Atnaks te tads VWfans, vinsh tev tadus batonus saspraudis ka nopirksi uzreiz! Meriva esot baigi labs aparaats. Es personigi gan domaju ka baigais shrots, bet mans viedoklis jau nav tik svariigs

 
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Velomens rakstīja:

Tad kāpēc Tev mājās griesti nav 1,90 m ???

Tāpēc ka pa māju staigā, bet mašīnā SĒŽ. Man arī šitā lieluma mānija nav izrotama. Ja nu vienīgi ja pieņem, ka visādu autobušeļu un kašteļu/suvu braucēji ikdienā ar kravas mikroautobusu izvadā preces vai pārtiku un pieraduma pēc tad arī pēc darba jābrauc ar lielu kasti Izņēmums, protams, tie, kas uzrāvuši vairāk par trīs sīkajiem, tiem lieluma mānija ir attaisnojama.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Velomens rakstīja:

Es jau ar autobusu nebraucu. Un negribētu.

Kā nu ne - brauc jau gan. Tik tādu dīvainu. Kas sanāk, ja "mikrovens" amerikānismu nomaina pret latvisko nosaukumu (van = mikroautobuss)? mikromikroautobuss Uz Disnejlendu ar tādu mkimausi braukt, ne dzīvē

ĀĀĀĀĀĀĀaahahā

osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Pirmais rakstīja:

VWfans rakstīja: Velomens

Vai piekarē esi kaut ko remontējis? Es nē.

Vai dzinējā esi kaut ko remontējis? Es nē.

a kur tu esi kautko remontējis?

Ir šad tad mainītas dažādas lampiņas. Pavasarī tika tīrīti bremžu diski un uzlikas, berzta nost rūsa no tiem, lai gan pašas uzlikas un diski vēl jāmaina nav. Rudenī vajadzēs ziemas riepas. Sīka vaina, kas nav sataisīta - dažreiz šofera pusē netaisās normāli ciet elektriskais logs, var aiztaisīt to tikai ar sīkiem solīšiem. Vēl pirms dažām dienām konstatēju, ka taure strādā ļoti klusi, knapi dzirdami. Nez, kas tur varētu būt par vainu?

Par logu: aiztaisi viņu ciet, kad nestrādā, un paturi uz augšu paceltu to aizvēršanas pogu kādas pāris sekundes, noresetosies un atkal strādās- identiski pēc elektro atvienošanas ir Pirmā Renim, (manam arī) līdzīgi manam otram ģimenes auto Mitsubishi Carisma. Lai ripo...

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Velomens rakstīja:

Tad kāpēc Tev mājās griesti nav 1,90 m ???

Tāpēc ka pa māju staigā, bet mašīnā SĒŽ. Man arī šitā lieluma mānija nav izrotama. Ja nu vienīgi ja pieņem, ka visādu autobušeļu un kašteļu/suvu braucēji ikdienā ar kravas mikroautobusu izvadā preces vai pārtiku un pieraduma pēc tad arī pēc darba jābrauc ar lielu kasti Izņēmums, protams, tie, kas uzrāvuši vairāk par trīs sīkajiem, tiem lieluma mānija ir attaisnojama.

da labi, liels auto ir forshi, galvenais lai nerij kaa liels. lietoju TownCountry un sedinaatu A6, milziigas atshkiriibas, un abi patiik pie zinaamiem garastavokliem. visu redz no augshas, daudz gaisa, lieli logi, daudz drazas var panjemt liidi un sakaaps visa gimene. mans pazinja pie otraa beerna dzimshanas pirka speciali lielaaku auto( C4 picasso) es ilgi smeejos par taadu riciibu, bet kad shamais atbrauca ciemos, sapratu ka savadaak nevar. nevienaa vieglaa nevar ielikt 2 ratus, divus autosedekljus berniem un vel neskaitamas somas ar mantaam. radi mokaas ar 1 beernu ar mazda3, tas tak arii marazms. rati katru reizi jajauc araa, mantaaam nav vietas tik pat kaa. man Townaa tie rati iet iekshaa vispaar dabra kartiibaa staavus, eed mazaak nekaa taa mazda, maksaa ar 3 reizes letaak

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

msh rakstīja:

Velomens rakstīja:

Tad kāpēc Tev mājās griesti nav 1,90 m ???

Tāpēc ka pa māju staigā, bet mašīnā SĒŽ. Man arī šitā lieluma mānija nav izrotama. Ja nu vienīgi ja pieņem, ka visādu autobušeļu un kašteļu/suvu braucēji ikdienā ar kravas mikroautobusu izvadā preces vai pārtiku un pieraduma pēc tad arī pēc darba jābrauc ar lielu kasti Izņēmums, protams, tie, kas uzrāvuši vairāk par trīs sīkajiem, tiem lieluma mānija ir attaisnojama.

da labi, liels auto ir forshi, galvenais lai nerij kaa liels. lietoju TownCountry un sedinaatu A6, milziigas atshkiriibas, un abi patiik pie zinaamiem garastavokliem. visu redz no augshas, daudz gaisa, lieli logi, daudz drazas var panjemt liidi un sakaaps visa gimene. mans pazinja pie otraa beerna dzimshanas pirka speciali lielaaku auto( C4 picasso) es ilgi smeejos par taadu riciibu, bet kad shamais atbrauca ciemos, sapratu ka savadaak nevar. nevienaa vieglaa nevar ielikt 2 ratus, divus autosedekljus berniem un vel neskaitamas somas ar mantaam. radi mokaas ar 1 beernu ar mazda3, tas tak arii marazms. rati katru reizi jajauc araa, mantaaam nav vietas tik pat kaa. man Townaa tie rati iet iekshaa vispaar dabra kartiibaa staavus, eed mazaak nekaa taa mazda, maksaa ar 3 reizes letaak

kas tad nu te notikaas ar to postu ....

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Haha, "daudz gaisa, lieli logi" Par "augstumu" vispār nerunāsim, man tas automātiski asociējas ar transportieri, bet transportierim vismaz var redzēt, kas mašīnas purna priekšā notiek, zato visādām kastelēm kuj

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: mans pazinja pie otraa beerna dzimshanas pirka speciali lielaaku auto( C4 picasso) es ilgi smeejos par taadu riciibu, bet kad shamais atbrauca ciemos, sapratu ka savadaak nevar. nevienaa vieglaa nevar ielikt 2 ratus, divus autosedekljus berniem un vel neskaitamas somas ar mantaam.

Mans paziņa samulsa, kad paspēju divus ratus iemest savā sedana bagāžniekā neizjauktus, pirms viņs paspēja pateikt ka to nevar izdarīt.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Slinkais rakstīja: mans pazinja pie otraa beerna dzimshanas pirka speciali lielaaku auto( C4 picasso) es ilgi smeejos par taadu riciibu, bet kad shamais atbrauca ciemos, sapratu ka savadaak nevar. nevienaa vieglaa nevar ielikt 2 ratus, divus autosedekljus berniem un vel neskaitamas somas ar mantaam.

Mans paziņa samulsa, kad paspēju divus ratus iemest savā sedana bagāžniekā neizjauktus, pirms viņs paspēja pateikt ka to nevar izdarīt.

bez obidi... kas tie bija par ratiem?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Seene rakstīja:

Slinkais rakstīja: mans pazinja pie otraa beerna dzimshanas pirka speciali lielaaku auto( C4 picasso) es ilgi smeejos par taadu riciibu, bet kad shamais atbrauca ciemos, sapratu ka savadaak nevar. nevienaa vieglaa nevar ielikt 2 ratus, divus autosedekljus berniem un vel neskaitamas somas ar mantaam.

Mans paziņa samulsa, kad paspēju divus ratus iemest savā sedana bagāžniekā neizjauktus, pirms viņs paspēja pateikt ka to nevar izdarīt.

bez obidi... kas tie bija par ratiem?

Xlander - ar "saplakšanas" iespēju. Pilnā izmērā protams neielīstu, bet sadalīt sastāvdaļās nevajadzēja. Precīzāku modeli nepateikšu, pagaidām ir sanācis vadāt tikai svešus bērnus.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

nupat, fāterlandē, ar brāli meklējām ratus... izrādās, ka tos vēl grūtāk iegādāt kā sievai apakšveļu ....

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: nupat, fāterlandē, ar brāli meklējām ratus... izrādās, ka tos vēl grūtāk iegādāt kā sievai apakšveļu ....

Ja TUR skatās, tad tā arī ir. Ar sievu Vīnē noskatījām vienu luksusauto - 7kg pilnā komplektācijā. Visas iespējamās fīčas u.t.t. Un cena tāda, kā tajā laikā Latvijā maksāja poļu Xlanderi. Bet nu pagaidām vēl nav, ko vadāt

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Nu tad ķerieties klāt un pagatavojiet .

Tagad nevar... Krīze

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Seene rakstīja:

Sretsked rakstīja: Nu tad ķerieties klāt un pagatavojiet .

Tagad nevar... Krīze

Nu pag, vai tad krīzē nepatīk process ?

Procesam nav ne vainas. Un arī rezultātam patiesībā ne. Šobrīd ir tāda "ja-gadīsies-nebūs-slikti" stadija.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Procesam nav ne vainas. Un arī rezultātam patiesībā ne. Šobrīd ir tāda "ja-gadīsies-nebūs-slikti" stadija.

Forši. Kad bērns paaugsies, tad Seene ar lepnumu sejā varēs teikt: "vispār jau nav slikti, ka tu piedzimi!"

šāds temats vairāk jau pēc calis.lv izklausās

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Seene rakstīja:

Procesam nav ne vainas. Un arī rezultātam patiesībā ne. Šobrīd ir tāda "ja-gadīsies-nebūs-slikti" stadija.

Forši. Kad bērns paaugsies, tad Seene ar lepnumu sejā varēs teikt: "vispār jau nav slikti, ka tu piedzimi!"

šāds temats vairāk jau pēc calis.lv izklausās

man jau tomēr liekas, ka labāk, nekā teikt bērnam, ka tu piedzimi tad, kad izrēķinājām vislielāko "māmiņalgu"

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Nu tad ķerieties klāt un pagatavojiet .

vai tas jāsaprot kā seksuāla uzmākšanās?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Sretsked rakstīja: Nu tad ķerieties klāt un pagatavojiet .

vai tas jāsaprot kā seksuāla uzmākšanās?

Tu gan samaitāts... Es tur pat vēlēšanos ar svecīti pastāvēt blakus nespēju saskatīt

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Yetti rakstīja:

Sretsked rakstīja: Nu tad ķerieties klāt un pagatavojiet .

vai tas jāsaprot kā seksuāla uzmākšanās?

Tu gan samaitāts... Es tur pat vēlēšanos ar svecīti pastāvēt blakus nespēju saskatīt

es gan... vismaz pendeli iedot

prime Reģ.: 25.06.2009
0 0 Atbildēt

labak iegadaat Merrivu neka buut tadam ka Stretspedis- ar mesliem galvaa

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

prime rakstīja: labak iegadaat Merrivu neka buut tadam ka Stretspedis- ar mesliem galvaa

Pag... Mēsli galvā ir abos gadījumos. Tad kāpēc labāk?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Manai Merivai pie 77 tūkst. km nobraukuma pirmā saplīsusī detaļa, kura nav no dabīgi dilstošajām detaļām. Nomainīju signāltauri (Signalhorn), jo tā skanēja ļoti klusu - tā, ka knapi varēja dzirdēt. Taures cena 21 lats.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Manai Merivai pie 77 tūkst. km nobraukuma pirmā saplīsusī detaļa, kura nav no dabīgi dilstošajām detaļām. Nomainīju signāltauri (Signalhorn), jo tā skanēja ļoti klusu - tā, ka knapi varēja dzirdēt. Taures cena 21 lats.

Vai tad Opeliem nak signaltaures standarta komplektacija?

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Manai Merivai pie 77 tūkst. km nobraukuma pirmā saplīsusī detaļa, kura nav no dabīgi dilstošajām detaļām. Nomainīju signāltauri (Signalhorn), jo tā skanēja ļoti klusu - tā, ka knapi varēja dzirdēt. Taures cena 21 lats.

Nez kā skan signāls Merivām? Vai tā kā tie parastie pīkstuļi - "pī-pīī", kas ar laiku "izskaņojas" un paliek kā "mēk-mēk" kā no tās multenes par roadrunneri?

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Merivai signaals skan tā 'mūūū'

A ne "bēē"? Bet, vispār, nopietni interesē - kā tad ir?

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

piu piu

1.. 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ..70
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti