? Opel Meriva īpašniekiem?

Dzēsts lietotājs Reģ.: 07.05.2024

Atnaks te tads VWfans, vinsh tev tadus batonus saspraudis ka nopirksi uzreiz! Meriva esot baigi labs aparaats. Es personigi gan domaju ka baigais shrots, bet mans viedoklis jau nav tik svariigs

 
VWfans Reģ.: 21.02.2004
4 0 Atbildēt

Par cipariem pastāstīšu vēlāk, taču, atgriežoties Latvijā, radās iespaids, ka valsts paliek aizvien tukšāka. 3.novembra vakarā pēc plkst. 19 posms Ezere - Saldus pustukšs, pēc plkst. 20 Liepājas šosejas citreiz noslogotais posms Brocēni - Annenieki diezgan mierīgs, jo lielus gabalus varēja braukt ar tālajām gaismām...

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Mana Meriva tikko godam izturēja braucienu uz Anglijas ziemeļiem 5755 km garumā. Nobraukums mašīnai sasniedzis 88 tūkstošus km.

lidz kurienei biji , ar anglija ir jāsaprot kā UK , tas ir Tu biji Skotijas ziemeļos , vai tikai anglijas , ja pieturamies pie 4 UK iedalījumiem.

Man ar doma aizbraukt uz Uk , galvenokārt skotiju

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Ja Daciai-Logan nav stūres regulēšanas iespējas, tad man stūre aizsedz spidometra un tahometra augšpusi. Ja stūri var pacelt uz augšu, tad kļūst labi, jo varu redzēt rādītājus pilnībā.

To parasti novērš noregulējot sēdekli adekvātā augstumā. Protams, ja labāk patīk sēdēt kā gailim uz laktas, nu tā ir tava problēma

VWfans Reģ.: 21.02.2004
4 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

VWfans rakstīja: Mana Meriva tikko godam izturēja braucienu uz Anglijas ziemeļiem 5755 km garumā. Nobraukums mašīnai sasniedzis 88 tūkstošus km.

lidz kurienei biji , ar anglija ir jāsaprot kā UK , tas ir Tu biji Skotijas ziemeļos , vai tikai anglijas , ja pieturamies pie 4 UK iedalījumiem.

Man ar doma aizbraukt uz Uk , galvenokārt skotiju

No Anglijas pilsētām biju Londonā, Rugby, Sheffield, Wigan, Dewsbury, Doncaster, Bradford, Rotherham, Derby.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
4 0 Atbildēt

Skotijā nebiju...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
4 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

VWfans rakstīja: Mana Meriva tikko godam izturēja braucienu uz Anglijas ziemeļiem 5755 km garumā. Nobraukums mašīnai sasniedzis 88 tūkstošus km.

Nepareizi, Anglijā ir jūdzes. Kamēr brauci pa kontinentu,ir ok, bet Anglijā jāpārrēķina noteikti.

PS. Neticu,ka brauciens beidzās apaļos km, gan jau bija kāds lieks metru simts. Lūdzu, studijā PRECĪZU aprēķinu.

Turpceļā nobraucu 2544 km, no bāzes vietas pa Angliju 532 km, bet atpakaļ 2679 km. Kopā 5755 km. Par dīzeļdegvielu iztērēti nieka 197 lati. Vidējais dīzeļdegvielas patēriņš visā braucienā 4,73 litri uz 100 km - Lietuvā, Polijā zem 4,5 litriem uz 100 km, Holandē, Beļģijā, Francijā, Anglijā starp 4,5 un 5 litriem uz 100 km, Vācijā - drusku virs 5 litriem uz 100 km. Ja būtu Meriva ar 1,4 litru benzīnnieku, tad benzīna izmaksas būtu 293 lati.

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Par cipariem pastāstīšu vēlāk, taču, atgriežoties Latvijā, radās iespaids, ka valsts paliek aizvien tukšāka. 3.novembra vakarā pēc plkst. 19 posms Ezere - Saldus pustukšs, pēc plkst. 20 Liepājas šosejas citreiz noslogotais posms Brocēni - Annenieki diezgan mierīgs, jo lielus gabalus varēja braukt ar tālajām gaismām...

vai tā nebija izšķērdība braukt ar tālajām gaismām? Tur tak ģeneratoram lielāka slodze un strauji pieaug degvielas patēriņš

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

kā vispār iespaidi par ceļojumu, ja neskaita auto lietas?..

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 1 Atbildēt

turbopiile rakstīja: kā vispār iespaidi par ceļojumu, ja neskaita auto lietas?..

Diez vai VWfanam bij kādas citas interese ceļojuma laikā.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
4 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: kā vispār iespaidi par ceļojumu, ja neskaita auto lietas?..

Polija atstāja saimnieciski rosīgas valsts iespaidu - kā nekā vienīgā Eiropas Savienības valsts, kurā nav IKP krituma. Ceļu segums drusku atpaliek no Lietuvas līmeņa, taču krietni labāks nekā pie mums. Daudz ceļu remontu - tas arī apliecinājums saimnieciskajai rosībai. Salīdzinot ar Baltijas valstīm, liels apdzīvotības blīvums, kas izpaužas tādējādi, ka ļoti blīvi cits aiz cita izvietoti ciemati un pilsētas.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
4 0 Atbildēt

Vācijā, tikai pa bāni braucot, no pārējās pasaules maz ko varēja redzēt, jo daudz kur gar malu sienas un blīvi apstādījumi. Svētdienas pēcpusdienā netālu no Hanoveres trāpīju sastrēgumā, kurš aizkavēja par 20-25 minūtēm.

Uz bāņa temps visaugstākais Vācijā. Pirmā josla virzās ar apmēram 90-130 km/h, otrā apmēram 120-150 km/h, trešā ātrāk. Patika, ka, izbraucot uz bāņa no atpūtas vietas, vācieši iespēju robežās palaiž, pārkārtojoties uz vidējo joslu vai piebremzējot. Bet no izbraucēja tiek sagaidīts, lai tas min grīdā, iekļaujoties plūsmā. Šādos brīžos vēlējos, lai man būtu nevis 1,3 CDTI, bet 1,7 CDTI.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
4 0 Atbildēt

Holande un Beļģija ļoti līdzenas kā mūsu Zemgale. Tur bānim pārsvarā bija tikai 2 joslas.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
1 0 Atbildēt

Kāpēc tad fanam Pontiaku nepiedāvā? Būtu kāreiz ko Vācijā pa bāņiem vizināties!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tāpēc ka pontijakam būtu jābūt aprīkotam ar baudāmu ķīseli vai niezīgu benzīnnieku komplektā ar gāzi

P.N. Vakardien sarēķināju kāds ir vidējais strebiens õpja 1.3 golfmašīnai - nemotoru ekonomija ruļez - uz fanu noteikti šis faktors arī attiecas

Seene Reģ.: 18.12.2002
1 0 Atbildēt

msh rakstīja: Tāpēc ka pontijakam būtu jābūt aprīkotam ar baudāmu ķīseli vai niezīgu benzīnnieku komplektā ar gāzi

P.N. Vakardien sarēķināju kāds ir vidējais strebiens õpja 1.3 golfmašīnai - nemotoru ekonomija ruļez - uz fanu noteikti šis faktors arī attiecas

Nemotoru ekonomija ruļez tikai tādiem, kas spēj nekad (arī uz bāņa) nepārsniegt 100km/h. Pretējā gadījumā nemotori kļūst par izslāpušiem ziloņiem.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
4 0 Atbildēt

Manas Merivas nobraukums sasniedzis cienījamus 90628 km. Svētdien 175 km maršrutu Gaujiena - Smiltene - Valmiera - Matīši - Staicele - Ainaži - Salacgrīvas novads pieveicu 2 stundās un 12 minūtēs ar vidējo ātrumu gandrīz 80 km/h. Starp Gaujienu un Smilteni mani apdzina glīts iepriekšējās paaudzes Honda-Civic Type-R, starp Smilteni un Valmieru - glīts 90.gadu beigu Audi-A4 Avant.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Nemotoru ekonomija ruļez tikai tādiem, kas spēj nekad (arī uz bāņa) nepārsniegt 100km/h. Pretējā gadījumā nemotori kļūst par izslāpušiem ziloņiem.

Pat to nevajag lai manāmi niknāka motora strebiens būtu līdzvērtīgs vai nedaudz lielāks par nemotora strebienu.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
1 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Nemotoru ekonomija ruļez tikai tādiem, kas spēj nekad (arī uz bāņa) nepārsniegt 100km/h. Pretējā gadījumā nemotori kļūst par izslāpušiem ziloņiem.

Pilnībā piekrītu!

Principā mans Jazz iz Jelgavas šosejas, braucot ar ātrumu 110 km/h, patērē tikpat, cik CR-V (aptuveni 7,5 l/100 km). Pilsētā gan Jazz patēriņa konkursā ir neapstrīdams šī dueļa uzvarētājs.

Kad ar savu Citroen C3 ceļoju pa Eiropu, tad uz bāņa centos ātrāk par 120 km/h nebraukt, jo tad patēriņa pieaugums bija dramatisks.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
4 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Seene rakstīja: Nemotoru ekonomija ruļez tikai tādiem, kas spēj nekad (arī uz bāņa) nepārsniegt 100km/h. Pretējā gadījumā nemotori kļūst par izslāpušiem ziloņiem.

Pilnībā piekrītu!

Principā mans Jazz iz Jelgavas šosejas, braucot ar ātrumu 110 km/h, patērē tikpat, cik CR-V (aptuveni 7,5 l/100 km). Pilsētā gan Jazz patēriņa konkursā ir neapstrīdams šī dueļa uzvarētājs.

Ja regulāri tur brauc ar 110 km/h, tad ir liela iespēja, ka pieķers Ceļu policija. Nesen 2 km pirms Tīraines purva malā stāvēja Ceļu policijas netrafarētā Subaru-Impreza.

Velomens Reģ.: 21.10.2007
1 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

VWfans rakstīja:

nomiks rakstīja:

Seene rakstīja: Nemotoru ekonomija ruļez tikai tādiem, kas spēj nekad (arī uz bāņa) nepārsniegt 100km/h. Pretējā gadījumā nemotori kļūst par izslāpušiem ziloņiem.

Pilnībā piekrītu!

Principā mans Jazz iz Jelgavas šosejas, braucot ar ātrumu 110 km/h, patērē tikpat, cik CR-V (aptuveni 7,5 l/100 km). Pilsētā gan Jazz patēriņa konkursā ir neapstrīdams šī dueļa uzvarētājs.

Ja regulāri tur brauc ar 110 km/h, tad ir liela iespēja, ka pieķers Ceļu policija. Nesen 2 km pirms Tīraines purva malā stāvēja Ceļu policijas netrafarētā Subaru-Impreza.

Tai uz durvīm bija rakstīts,ka ķer uz 105 ?? Kas arī ir tuvu patiesībai,ja spidometrā rādās 110. Neesmu manījis,ka kādu tur noturētu dēļ 105 km/h

Kāds varētu būt arguments,lai ments kādu ķertu ārpus apdzīvotas vietas ar +20 ? Sods ta nekāds nav (Brīdinājums vai 5Ls )

nomiks Reģ.: 30.10.2002
3 0 Atbildēt

pēc pieredzes varu teikt, ka līdz 110 km/h neviens Subaru nekad nav uz Jelgavas šosejas turējis. Jāuzmanās ir Jaunolainē, un virzienā uz Rīgu arī pie mežniecības, kur bieži atrodas fotoradari.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
4 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: pēc pieredzes varu teikt, ka līdz 110 km/h neviens Subaru nekad nav uz Jelgavas šosejas turējis. Jāuzmanās ir Jaunolainē, un virzienā uz Rīgu arī pie mežniecības, kur bieži atrodas fotoradari.

Tomēr pēc būtības 107 km/h pretī Baložu purvam ir lielāks grēks (pārkāpums ar lielāku sabiedrisko bīstamību) nekā 63 km/h Jaunolainē. Nezin kāpēc vairāk drāž par tiem 63 km/h...

pedaalis Reģ.: 27.04.2004
2 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

nomiks rakstīja: pēc pieredzes varu teikt, ka līdz 110 km/h neviens Subaru nekad nav uz Jelgavas šosejas turējis. Jāuzmanās ir Jaunolainē, un virzienā uz Rīgu arī pie mežniecības, kur bieži atrodas fotoradari.

Tomēr pēc būtības 107 km/h pretī Baložu purvam ir lielāks grēks (pārkāpums ar lielāku sabiedrisko bīstamību) nekā 63 km/h Jaunolainē. Nezin kāpēc vairāk drāž par tiem 63 km/h...

sito gan nav rakstijis fans. lidz sim (un joprojam) man skiet ka vardu drazt saja konteksta vins neiedomatos lietot. nepiedienigi kaut ka...

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
1 0 Atbildēt

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
3 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Seene rakstīja: Nemotoru ekonomija ruļez tikai tādiem, kas spēj nekad (arī uz bāņa) nepārsniegt 100km/h. Pretējā gadījumā nemotori kļūst par izslāpušiem ziloņiem.

Pilnībā piekrītu!

Principā mans Jazz iz Jelgavas šosejas, braucot ar ātrumu 110 km/h, patērē tikpat, cik CR-V (aptuveni 7,5 l/100 km). Pilsētā gan Jazz patēriņa konkursā ir neapstrīdams šī dueļa uzvarētājs.

Kad ar savu Citroen C3 ceļoju pa Eiropu, tad uz bāņa centos ātrāk par 120 km/h nebraukt, jo tad patēriņa pieaugums bija dramatisks.

Nezinu kā ir jāmoka jazz lai tas dabūtu 7,5l/100km. UZ 110 jau nu toč nav tāds patēriņš.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti