? Opel Meriva īpašniekiem?

Dzēsts lietotājs Reģ.: 28.05.2024

Atnaks te tads VWfans, vinsh tev tadus batonus saspraudis ka nopirksi uzreiz! Meriva esot baigi labs aparaats. Es personigi gan domaju ka baigais shrots, bet mans viedoklis jau nav tik svariigs

 
vieplis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

Velomens rakstīja: Spiediens parasti ir mazliet lielāks kā vajadzētu.

Lai pasargātu riepas un diskus, jeb kādu citu apsvērumu dēļ?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Cik tad tai merivai gadi/nobraukums, ka visi amarti jāmaina?

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

vieplis rakstīja:

Velomens rakstīja: Spiediens parasti ir mazliet lielāks kā vajadzētu.

Lai pasargātu riepas un diskus, jeb kādu citu apsvērumu dēļ?

Rakstīts,ka vajag 2,2. Man savukārt šķiet (vizuāli izskatās,ka ir par maz) un tāpēc spiežu vairāk (2,4)

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

tengiz klau? tu manaa vietaa vakar buutu pakaaries?

NESTE. pildos par naudu(karte tuksha ). nesareekjinaaju ap 2,-ls atstaaju neiepildiitus a gribeeju iep...santiimu nenjemot Statoilaa

par visu maksaaju es daargi un par sevi pasmeju

tev tak tas buutu trakaak kaa viss pasaules kriize,vai ne?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: tengiz klau? tu manaa vietaa vakar buutu pakaaries?

NESTE. pildos par naudu(karte tuksha ). nesareekjinaaju ap 2,-ls atstaaju neiepildiitus a gribeeju iep...santiimu nenjemot Statoilaa

par visu maksaaju es daargi un par sevi pasmeju

tev tak tas buutu trakaak kaa viss pasaules kriize,vai ne?

Nu tak tiešām krīze. Kam jānotiek, lai Nestē par naudu pildītu pilnu bāku?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: tengiz klau? tu manaa vietaa vakar buutu pakaaries?

NESTE. pildos par naudu(karte tuksha ). nesareekjinaaju ap 2,-ls atstaaju neiepildiitus a gribeeju iep...santiimu nenjemot Statoilaa

par visu maksaaju es daargi un par sevi pasmeju

tev tak tas buutu trakaak kaa viss pasaules kriize,vai ne?

nav jākarās to 2 latu dēļ, bet lohi tos atstāj viņiem....

nākamreiz, kad izgadīsies tāda situācija (nesalīdīs bākā, vai arī sūknis apstāsies laika dēļ)

1) paņem čeku (uz tā būs rakstīts atlikums)

2) piezvani pa tankā uzrakstīto bezmaksas numuru

3) sarunā ar apsaimniekotājiem kad un kurā tankā jamo vari sastapt

4) satiecies ar viņu un viņš tev iepildīs tavus 2.52144176838252 litrus

opelis Reģ.: 03.10.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Cik tad tai merivai gadi/nobraukums, ka visi amarti jāmaina?

Nezinu par opeli, bet manai Jettai pie 96 t.km (30% asfalts, pārējais gruntene) parādījās graboņa , VW centrā pēc hadenes diagnostikas nomainīja vienu buksi(127 Ls ar jauno PVN), esot pamīksta. Pārējā hadene esot ideaļņiks. Graboņa palika nemainīga, servisā parastajā atrada akmeņus aiz plastmasas bruņas....

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Šī gada janvārī Latvijā pārdota tikai viena jauna Meriva. Treknajos gados bija vidēji 10-15 Merivas mēnesī...

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

opelis rakstīja:

msh rakstīja: Cik tad tai merivai gadi/nobraukums, ka visi amarti jāmaina?

Nezinu par opeli, bet manai Jettai pie 96 t.km (30% asfalts, pārējais gruntene) parādījās graboņa , VW centrā pēc hadenes diagnostikas nomainīja vienu buksi(127 Ls ar jauno PVN), esot pamīksta. Pārējā hadene esot ideaļņiks. Graboņa palika nemainīga, servisā parastajā atrada akmeņus aiz plastmasas bruņas....

VAG'am tās bukses apzeltītas, vai?

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Vispār jau gāja runa par amartiem

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
1 0 Atbildēt

2001ajā gadā ,3gadīgs ar 85kkm nobraukumu Golps4 ,pajautāja pak. tiltam bukses VWcentrā , saskaņa ar VAG reglamentu , tās bukses atsevišķi mainīt nepiedāvāja - jāņem tilc un stupicas 'sborā' - uz latiņiem ~700,- Pasūtiju vinus nauxj un aizbraucu uz Volksauto , zaudēt ta nabij ko , šamie , pa ls49,99 , piemeklēja atbilstošas bukses un nomainija . Lidz to auto notirgoju , bukses vairs nebij jāmaina . Taxšto viss ko VWcentrā grib darīt , pa baisiem $$$, nau jauztver nopietni

Līdzīgs stāsts man ir par Toyotas buksēm

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

Mazda3 same shit ar sailentblokiem!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Esmu priecīgs paziņot, ka šodien savai trīsgadīgajai Merivai izgāju tehnisko apskati ar nulles novērtējumu, lai gan nobraukums ir sasniedzis 66 tūkstošus kilometru un ikdienas mašruts Jelgavas apkaimē ir pa visai sliktas kvalitātes ceļiem. Meriva - kvalitatīvs, izturīgs auto,jo piekarei vēl nekas nav jādara.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Esmu priecīgs paziņot, ka šodien savai trīsgadīgajai Merivai izgāju tehnisko apskati ar nulles novērtējumu, lai gan nobraukums ir sasniedzis 66 tūkstošus kilometru un ikdienas mašruts Jelgavas apkaimē ir pa visai sliktas kvalitātes ceļiem. Meriva - kvalitatīvs, izturīgs auto,jo piekarei vēl nekas nav jādara.

te raksti IKDIENAS maršuts,es kautkā no citiem komentiem biju iedomājies ,ka no Jelgavas esi nācis un senči tur ,bet ikdiena pa rīgu ,un ka autiņu ikdienā(uz darbu) pa Rīgu izmanto reti

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Kad es gāju TA februāra beigās vispār bez rindas , kā samaksāju tā uzreiz iebraucu . Gan jau tagad tas pats

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: te raksti IKDIENAS maršuts,es kautkā no citiem komentiem biju iedomājies ,ka no Jelgavas esi nācis un senči tur ,bet ikdiena pa rīgu ,un ka autiņu ikdienā(uz darbu) pa Rīgu izmanto reti

Kopš 2007.gada rudens dzīvojam Jelgavā pie maniem vecākiem. Ikdienas maršruts ir sieviņai uz darbu (divām dažādām darbavietām) un bērniem uz dārziņu.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Uz Rīgu sanāk aizbraukt dažas reizes mēnesī.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Uz Rīgu sanāk aizbraukt dažas reizes mēnesī.

tu tokš kaut kādā valsts kantorī, galvaspilsētā, strādāji... vai es kļūdos?

un tur ar'dzīvoji... diskus ar riepām uz balkona glabāji...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

VWfans rakstīja:

Kopš 2007.gada rudens dzīvojam Jelgavā pie maniem vecākiem.

...šis daudz ko izsaka...

nepamanīju...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Sretsked rakstīja:

VWfans rakstīja:

Kopš 2007.gada rudens dzīvojam Jelgavā pie maniem vecākiem.

...šis daudz ko izsaka...

nepamanīju...

P.S. un nav ļauna prieka...

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
1 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Uz Rīgu sanāk aizbraukt dažas reizes mēnesī.

Mjā laiks rit strauji , patiesi vēl svaigā atmiņā ,kad viens i auto lietotājs nevarēja rimties un bij atkodis Tavu darbavietu , un ar manu saprašanu tajā vietā jābūt katru darbadien , acīm redzot valsts ierēdņa darbs mainīts

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

VWfans rakstīja: Uz Rīgu sanāk aizbraukt dažas reizes mēnesī.

Mjā laiks rit strauji , patiesi vēl svaigā atmiņā ,kad viens i auto lietotājs nevarēja rimties un bij atkodis Tavu darbavietu , un ar manu saprašanu tajā vietā jābūt katru darbadien , acīm redzot valsts ierēdņa darbs mainīts

tu ko dari?

sāli kaisi?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Yetti rakstīja:

Yetti rakstīja:

Sretsked rakstīja:

VWfans rakstīja:

Kopš 2007.gada rudens dzīvojam Jelgavā pie maniem vecākiem.

...šis daudz ko izsaka...

nepamanīju...

P.S. un nav ļauna prieka...

Nē, nu katram savs...bet,ja 40 gadīgam tēviņam jādzīvo PIE vecākiem...nu atvainojiet... bet nu fana teksti jau to ar pasaka- siltumnīcā turams.

pie Tevis dzīvo?

traucē?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
1 0 Atbildēt

davaj visi pārvācamies dzīvot pie dekstera tēva!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
1 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Yetti rakstīja:

pie Tevis dzīvo?

traucē?

Ne, nedzīvo gan. Man tēvam māja 300m2...bet nav ienākusi doma tur dzīvot... protams ir dažādas situācijas dzīvē...bet cilvēkam ir jādzīvo SAVA dzīve, nevis pie papa stērbeles jāsēž 40 gadu vecumā.

PS. Mani uzskati.

pieļauju, ka būs dahuja, kuri mainīs uzskatus...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti