? Opel Meriva īpašniekiem?

Dzēsts lietotājs Reģ.: 18.05.2024

Atnaks te tads VWfans, vinsh tev tadus batonus saspraudis ka nopirksi uzreiz! Meriva esot baigi labs aparaats. Es personigi gan domaju ka baigais shrots, bet mans viedoklis jau nav tik svariigs

 
Yetti Reģ.: 28.11.2007
1 0 Atbildēt

Tu tokš zini, ka viš nesēdēja tēva pabalstā... vai ne?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
1 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Yetti rakstīja: Tu tokš zini, ka viš nesēdēja tēva pabalstā... vai ne?

Tak lai dara,ko grib. Vienkārši jau sen nebrīnos par viņa tekstiem...un tagad vēl jo vairāk.

Es tikai brīnos par tiem, kuri dzīvo pie tētuka ar saviem bērniem

uz rudens pusi blakus Tevis piedāvātajai vietai (pie rukšiem) rinda būs...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
1 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: ...

nelien uz ecēšām... a?

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
1 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

jugasvilli rakstīja: Dekster, a kā tu vari zināt, ka viņam vecāki nav pārāk veci un nespēcīgi, lai apkoptu māju un saimniecību, piemēram, sacirstu malku vai ienestu) un vienkārši kāds blakus ir vajadzīgs, kas palīdz. Kāpēc tas lai paša bērns nebūtu? Jebkurš normāls bērns gribētu parūpēties par savu tēvu vai māti, kas vairs nav spējīgi, kā viņi rūpējās par to, kad viņš vēl nebija spējīgs.

Gan piekrītu, gan nepiekrītu. Parūpēties var arī blakus istabā nedzīvojot.

Katram savi uzstādījumi... ja Meriva ir sapņa virsotne, tad ir labi kā ir.

Vaita kautkur fns minēja,ka meriva sapņu virsotne ??

Un tas ,ka fans regulāri izbrauc ar "baudāmiem" autiņiem no salona liecina par citiem vina sapņu autiņiem.

Es 5 gadus nobraucu ar vektru gāze/benzīns uz šrotā nodošanas brīdi taij bij 18 gadi ,un neskatoties uz ilgstošo viņas lietošanu , nu nebij mans sapņu auto, bet bij OK, nevajadzēja dot šrotā ,jo 150 Ls par ejošu autiņu maz, vajadzēja aizdzīt uz laukiem , pieļauju ,ka 2008 sākumā kad pēkšņi tika iznīcināts sharan ,es būtu izvilcis veco vektriņu ar domu uz laiciņu kamēr mierīgā kārtā nopērku jaunu , bet tad jau krīzīe būtu sākusies un es tagad vēsā mierārā vizinātos par santīmiem un autiņu droši atstātu jebkurā vietā ,

Un mana tagadējā 2008 gada pilnībā nopakotā dīzeļ rava arī nav sapņu auto

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
1 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja: davaj visi pārvācamies dzīvot pie dekstera tēva!

Tev varam atrast vietu Kūtiņā jau gadus 15 nedzīvo rukši, vieta brīva

ak kūtiņa arī ir?

tev nav bailes, ka tūlīt nāks un atkulakos???? valstī tagad grūti laiki

Ozz Reģ.: 25.11.2002
1 0 Atbildēt

ja Tev liekas ka Tu vari sev uzcelt...kaapeec domaa ka citi arii var

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Beidziet tak ākstīties, lapas garumā beztolka bazārs kas ar merivu nekādīgi nav saistīts

Ozz Reģ.: 25.11.2002
1 0 Atbildēt

bija te viens breakout kad saaka kalpi sev maajas buuveet. Nupat pats kliedzi, ka visi taadiunšitaadi krediitus sagraabušies, karoč paši vainiigi...

varbuut viņi ar negribeeja pie mammas dziivot

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
1 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja: davaj visi pārvācamies dzīvot pie dekstera tēva!

Tev varam atrast vietu Kūtiņā jau gadus 15 nedzīvo rukši, vieta brīva

ak kūtiņa arī ir?

tev nav bailes, ka tūlīt nāks un atkulakos???? valstī tagad grūti laiki

ja, pushektārs upes stāvkrastā, 300 m2 māja ar baseinu un saunu...atsevišķa garāža 70 m2 ar piebūvēm un vēl tā saimniecības ēka a ur divi cilvēki mīt Un es,sliktais dēls , dzīvoju citur...ai ai ai... bet palīdzu gan malku sastrādāt,ja palūdz, gan visu ko citu( ja palūdz)...

Tāpēc mans uzskats-katram sava dzībve.

Tā 'zem viena jumta 5 paaudžu dzīvošana' bija raksturīga latviešu kalpu ģimenēm 700 gadu verdzībā zem vāču karoga...jo nevarēja 'jaunie' sev māju uzcelt...

kalpi dzīvoja pie saimnieka.... vasarā klētiņā, ziemā "saimes" istabā

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Ozz rakstīja: bija te viens breakout kad saaka kalpi sev maajas buuveet. Nupat pats kliedzi, ka visi taadiunšitaadi krediitus sagraabušies, karoč paši vainiigi...

varbuut viņi ar negribeeja pie mammas dziivot

Nu, nevajadzēja jau uzreiz pirkt mājas ar zelta podiem...var tak arī īrēt malkas apkuri un pēc tam kāpt augstāk...

Bet mums jau vajag uzreiz šampi vidusjūrā un māju pie ezera ar kalpones istabiņu

Nevajag jau parspilet.Daudzi pirka suda dzivoklišus pa kuriem kreditmaksajums bij tikai drusku lielaks ka iresmaksa.Majas ar zeltapodiem sapirka spekulanti kas bij sacepuši firmeles un iedomajušies ka vares spekulet visu mužu

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Pat arī ja tā nebūtu, ja pietiekami liela māja, senči normāli, nu, nav tādi, kas diktē katru soli un guļamistabā slēpto kameru stāda, nelasa morāli, kā pareizi jāaudzina bērni, ko drīkst un nedrīkst ēst, neredzu tur nekā slikta. Vēl tagad laukos veselas paaudzes kopā zem viena jumta dzīvo un normāli sadzīvo, palīdz viens otram, kad vajag, piemēram, sīčus pieskatīt, ja gribas uz diseni vai ārzemēm aizbraukt. Protams, ir tādi vecāki, ar kuriem labāk tikties labi ja uz Ziemassvētkiem, bet neviens jau šeit nezin, vai VW Fanam tādi ir.

Nosauc iemeslu, kāpēc lai vecāki un bērni nevarētu dzīvot zem viena jumta, ja ir normāla izmēra māja un viens otram nebojā dzīvi?

P.S. Es pie senčiem nedzīvoju, man bērnu arī nav, kas pie manis dzīvotu. Un, kaut arī ar Opeli braucu, tas nav mans dzīves mērķis.

piekrītu Tevis teiktajam...

zinu vēl vienu teicamo: virtuvē ir viena saimniece...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

Sretsked rakstīja:

jugasvilli rakstīja: Dekster, a kā tu vari zināt, ka viņam vecāki nav pārāk veci un nespēcīgi, lai apkoptu māju un saimniecību, piemēram, sacirstu malku vai ienestu) un vienkārši kāds blakus ir vajadzīgs, kas palīdz. Kāpēc tas lai paša bērns nebūtu? Jebkurš normāls bērns gribētu parūpēties par savu tēvu vai māti, kas vairs nav spējīgi, kā viņi rūpējās par to, kad viņš vēl nebija spējīgs.

Gan piekrītu, gan nepiekrītu. Parūpēties var arī blakus istabā nedzīvojot.

Katram savi uzstādījumi... ja Meriva ir sapņa virsotne, tad ir labi kā ir.

Vaita kautkur fns minēja,ka meriva sapņu virsotne ??

Un tas ,ka fans regulāri izbrauc ar "baudāmiem" autiņiem no salona liecina par citiem vina sapņu autiņiem.

Es 5 gadus nobraucu ar vektru gāze/benzīns uz šrotā nodošanas brīdi taij bij 18 gadi ,un neskatoties uz ilgstošo viņas lietošanu , nu nebij mans sapņu auto, bet bij OK, nevajadzēja dot šrotā ,jo 150 Ls par ejošu autiņu maz, vajadzēja aizdzīt uz laukiem , pieļauju ,ka 2008 sākumā kad pēkšņi tika iznīcināts sharan ,es būtu izvilcis veco vektriņu ar domu uz laiciņu kamēr mierīgā kārtā nopērku jaunu , bet tad jau krīzīe būtu sākusies un es tagad vēsā mierārā vizinātos par santīmiem un autiņu droši atstātu jebkurā vietā ,

Un mana tagadējā 2008 gada pilnībā nopakotā dīzeļ rava arī nav sapņu auto

зная, постелил бы...

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

batka rakstīja:

Bet mums jau vajag uzreiz šampi vidusjūrā un māju pie ezera ar kalpones istabiņu

Nevajag jau parspilet.

Nu ir jau gan ļoti daudzi,kuriem vajadzēja uzreuz 'uuuuhhh'....

Ne nu bij jau ari tadi kam pačotna likas uz stroiku braukt ar x5

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Yetti rakstīja: Tu tokš zini, ka viš nesēdēja tēva pabalstā... vai ne?

Tak lai dara,ko grib. Vienkārši jau sen nebrīnos par viņa tekstiem...un tagad vēl jo vairāk.

Es tikai brīnos par tiem, kuri dzīvo pie tētuka ar saviem bērniem

labajos gados bij tā, ka USa kļuva par sapņu zemi... tīņi muka no mājām, mēģināja kaut ko veidot, kam izdevās, kam nē...

letiņi (dēļ izdevumu sabalansēšanas, vaienkārši - trūcīguma) ar to nav izcēlušies...

mēs esam mazi, bet riebīgi

P.S. USA zaudēja to, kas mums ir... ģimeni...

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

Mjā laiks rit strauji , patiesi vēl svaigā atmiņā ,kad viens i auto lietotājs nevarēja rimties un bij atkodis Tavu darbavietu , un ar manu saprašanu tajā vietā jābūt katru darbadien , acīm redzot valsts ierēdņa darbs mainīts

Starp citu, arī Jelgavā ir darbs valsts amarpersonām!

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Esmu priecīgs paziņot, ka šodien savai trīsgadīgajai Merivai izgāju tehnisko apskati ar nulles novērtējumu, lai gan nobraukums ir sasniedzis 66 tūkstošus kilometru un ikdienas mašruts Jelgavas apkaimē ir pa visai sliktas kvalitātes ceļiem. Meriva - kvalitatīvs, izturīgs auto,jo piekarei vēl nekas nav jādara.

Briest visnotaļ objektīvs rādītājs mazo dīzeļmotoru ilgmūžībai...

P.S. Kā laiks skrien, pat neticas, ka jau trīs gadi pagājuši

pedaalis Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Labi,pietiek taču.

Opel Meriva rulz un ir ļoti labs un ietilpīgs 'minivens'.

kluda kluda kluda.

tomer ta virspuseji pieej pieejamai informācijai.

nevis minivens bet mikrovens....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pedaalis rakstīja:

Sretsked rakstīja: Labi,pietiek taču.

Opel Meriva rulz un ir ļoti labs un ietilpīgs 'minivens'.

kluda kluda kluda.

tomer ta virspuseji pieej pieejamai informācijai.

nevis minivens bet mikrovens....

mikrovens???????? da viņš ir virs 1800 kilogramiem.... kompaktklasē tikai eksemplāri ar lielākajiem motoriem ir tik smagi...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja:

VWfans rakstīja: Esmu priecīgs paziņot, ka šodien savai trīsgadīgajai Merivai izgāju tehnisko apskati ar nulles novērtējumu, lai gan nobraukums ir sasniedzis 66 tūkstošus kilometru un ikdienas mašruts Jelgavas apkaimē ir pa visai sliktas kvalitātes ceļiem. Meriva - kvalitatīvs, izturīgs auto,jo piekarei vēl nekas nav jādara.

Briest visnotaļ objektīvs rādītājs mazo dīzeļmotoru ilgmūžībai...

P.S. Kā laiks skrien, pat neticas, ka jau trīs gadi pagājuši

Ui... 3 gadi un 66kkm jau ir ilgmūžība? Ir jau dzirdēts, ka mūsdienās vairs neražo izturīgus auto, bet nu šis jau ir izcils viedoklis

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

re, kur cits fana text, uz to un regulārajiem postiem(piem. pēdējo par 66 t.km.) ir balstīts mans komentārs.

VWfans rakstīja:

Pats auto man maksāja Ls 10135,83. Ja es ar Merivu braukšu līdz 2016.gadam un tad ar 250 tūkstošu km nobraukumu pārdošu par 2000 latiem, tad vērtības kritums būs Ls 8135,83 uz 250 tūkstošu km nobraukumu jeb 3,25 santīmi uz kilometru.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Kā ripo VWfaņa mikrovens?

Meriva ripo tālāk ideāli. Nobraukums 76082 km, gan maijā, gan jūnijā tuvu 3 tūkstošiem km.

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja: re, kur cits fana text, uz to un regulārajiem postiem(piem. pēdējo par 66 t.km.) ir balstīts mans komentārs.

VWfans rakstīja:

Pats auto man maksāja Ls 10135,83. Ja es ar Merivu braukšu līdz 2016.gadam un tad ar 250 tūkstošu km nobraukumu pārdošu par 2000 latiem, tad vērtības kritums būs Ls 8135,83 uz 250 tūkstošu km nobraukumu jeb 3,25 santīmi uz kilometru.

1. ja viņš tā turpinās ripināt, tad 2016. gadā jau būs virs 250 000 km.

2. Ja nodevalvēs latu, tad varēs i par 10 000 Ls uzsist gaisā un nu jau izmaksas uz 1 km tiecas uz nulli.

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Nupat vakar pirmo reizi laikam redzēju to Merivu, vismaz agrāk nebiju ievērojis. Tā nekas, tāds mīļš mazs tūdiņš!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja: Nupat vakar pirmo reizi laikam redzēju to Merivu, vismaz agrāk nebiju ievērojis. Tā nekas, tāds mīļš mazs tūdiņš!

Maskējies zilonis drīzāk. Tāds svars un degvielas patēriņš drīzāk piestāv citas klases auto.

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Tad jau dikti stabila uz ceļa un degvielas tirgotājiem izdevīga - vieni plusi!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti