FIAT klubs

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004

nezinu cik te vispaar taadu FIATistu ir bet varbuut vareetu akkopot infu un meeginaat beidzot in LV uztaisiit fiat piekriteejiem ar lapu forumu utt kaadas ir citu domas ieteikumi iebildumi utt _

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Polarlacis Reģ.: 15.10.2006
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: nejauc fiatu ar viduu iekraameetu motoru ar porshu klasisko kursh ir rear-engined

en.wikipedia.org/... :Rear-engined_vehicles

en.wikipedia.org/... :Rear_mid-engine,_rear-wheel_drive_vehicles

Lidzibu tur vadamiba daudz un netikai to. TRICKY vadamiba uz robezas, itsevi$ki ja automobilim daudz jaudas........,sakeres ar celju daudz,lidz bridim kad ta pazud negaiditi!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

tipo rakstīja: Es arī esmu par Fiatiem, šis man jau ir otrais pirmais bija Uno1.7ds tagad Tipo1,4ie. Fiatiem irļoti izturīga ritošā, stabilizatori ir gan priekšējiem gan pakaļējiem riteņiem kas visu uzņem uz sevi.

Man patīk šis teksts Zinot to, ka šī teksta autors tagad brauc ar 1987. gada 2.2 cigāru

Legenda Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

īstenībā, tagad pats braukāju ar 2004 gada fiat stilo dīzeli ( 3d). A4 ar 2000 gada nemaz netiek lidzi, pietam mans autisnh ir ar tikai 115zs motoriiti. Labi komforts varbut nav tads ka lancia vai alfa, bet nu konkrētais modelītis ir forsais. Man ka jaunam patik nipri pabraukt un krustojumos kauna nav japaliek. Brauksana kaifs.... Tagad tik domaju par chiptuninga apmeklēšanu...... Vispar nav jau tik slikts fiatins

windy Reģ.: 13.07.2001
0 0 Atbildēt

Kā mani fascinē cilvēki, kuri ienāk diskusijā, tikai tāpēc, lai pateiktu ko jēlu. Ja reiz cilvēkam nav intrese par tēmu, tad kādēļ vispār ko rakstīt?

Par klubu runājot - internetā esmu manījis šīs tēmas aktualizēšanos jau trešo reizi ( fiatuklubs.wordpress.com/... ). Varbūt šoreiz kas izdosies?

Manuprāt ir vērts to atbalstīt, jo reizēm citu lietotāju pieredze var būtiski palīdzēt

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Polarlacis rakstīja:

Kindzulis rakstīja: par taam masaam- skatiit augstaak... un par karstajiem priekshpiedzjinjas auto- tad jau labaak alfa... taa vismaz uz celja uzvedaas patiikamaak...

un par kaunaa atstaashanu- papeeti hothatch fiats atpuushaas ar savu 220Ps matoriiti

Tie$am apskaties,izbrauc ar standarta kautvai 147GTA un iesedies pectam 20VT,kurai atkariba no Alfam ir VISCO DRIVE(diffs jau standarta),kamer tu spolesi,Fiats jau sen bus tales zilas,kur nu vel likumos.. Es kautka neredzu ipa$i daudz priek$piedzinjas konkurentu,pat daudz jaunaku tadas klases automobilju vidu.....,ir daudz dargaki,bet tas nenozime kad tie ir atraki.

fitats ūberr alleess

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Legenda rakstīja: īstenībā, tagad pats braukāju ar 2004 gada fiat stilo dīzeli ( 3d). A4 ar 2000 gada nemaz netiek lidzi, pietam mans autisnh ir ar tikai 115zs motoriiti. Labi komforts varbut nav tads ka lancia vai alfa, bet nu konkrētais modelītis ir forsais. Man ka jaunam patik nipri pabraukt un krustojumos kauna nav japaliek. Brauksana kaifs.... Tagad tik domaju par chiptuninga apmeklēšanu...... Vispar nav jau tik slikts fiatins

stilo labaks par A3? ko tu piipee? vinam viss ir slikti, es tadu gribeju sev vienreiz pirkt. domaju - vo bus man 4golfs par 2x mazaku ceenu. toreiz biju apskatit kadus 3 eksemplarus. drausmigs auto. apdares kvalitate ir vienkarshi nozhelojama. varbut tehniski auto ir specigs, bet nu tas kas daras salona, tas ir kautkads psc

windy Reģ.: 13.07.2001
0 0 Atbildēt

Vispār tur tika salīdzinats ar A4 nevis A3 un runa bija par gaitas īpašībām

Apdares kvalitāte fiatam ir ok, stilo nav luksa klase, tādi pat plastmasi kā golfam vien ir

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

windy rakstīja: Kā mani fascinē cilvēki, kuri ienāk diskusijā, tikai tāpēc, lai pateiktu ko jēlu. Ja reiz cilvēkam nav intrese par tēmu, tad kādēļ vispār ko rakstīt?

Par klubu runājot - internetā esmu manījis šīs tēmas aktualizēšanos jau trešo reizi ( fiatuklubs.wordpress.com/... ). Varbūt šoreiz kas izdosies?

Manuprāt ir vērts to atbalstīt, jo reizēm citu lietotāju pieredze var būtiski palīdzēt

Varu TIKAI un vieniigi izteikt ATBALSTU kluba izveidei, jo zinu CIK gruuti un laik ietilpiigi ir izveidot sjaadu klubu!!!

P.s. Renault club arii TOP!!!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

windy rakstīja: Kā mani fascinē cilvēki, kuri ienāk diskusijā, tikai tāpēc, lai pateiktu ko jēlu. Ja reiz cilvēkam nav intrese par tēmu, tad kādēļ vispār ko rakstīt?

Par klubu runājot - internetā esmu manījis šīs tēmas aktualizēšanos jau trešo reizi ( fiatuklubs.wordpress.com/... ). Varbūt šoreiz kas izdosies?

Manuprāt ir vērts to atbalstīt, jo reizēm citu lietotāju pieredze var būtiski palīdzēt

Varu TIKAI un vieniigi izteikt ATBALSTU kluba izveidei, jo zinu CIK gruuti un laik ietilpiigi ir izveidot sjaadu klubu!!!

P.s. Renault club arii TOP!!!

par renaultclub tapšanu....

tipisks latviešu drisēju klubs tur top

nevienam nav pat softa ar ko tačkai pieslēgties un galvenais ir gudri umņičīt

windy Reģ.: 13.07.2001
0 0 Atbildēt

Nav daudz informācijas pagaidām, bet, man liekas, ka fiat klubs vairāk ir domats informācijas apmaiņai par tehniskiem risinajumiem, jauniem un veciem modeļiem, tusiņiem un tamlīdzīgi, nevis kā nežēlīgais šķūņinga cienītāju klubs

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

windy rakstīja: Nav daudz informācijas pagaidām, bet, man liekas, ka fiat klubs vairāk ir domats informācijas apmaiņai par tehniskiem risinajumiem, jauniem un veciem modeļiem, tusiņiem un tamlīdzīgi, nevis kā nežēlīgais šķūņinga cienītāju klubs

toč fiatistiem baigi interesē tačkā irmantorie tehniskie risinājumi?

windy Reģ.: 13.07.2001
0 0 Atbildēt

Reizēm rodās jautājumi par tehniskām niansēm- kā tikt klāt, kā nomainīt, kur pasūtīt. Reizēm ir interese par citiem modeļiem - kādas atšķirības, kādi plusi un mīnusi. Vienkārši padalīties ar informācuju un iespaidiem. Man pašam tāds klubs interesē tikai no šādiem aspektiem, var jau būt ka kads vēlas arī ko citu.

Tomēr doma, ka kādas auto markas vai grupas klubs ir domāts, lai Jānītis Pēterītim iemacītu uzčipot savu drapaku piemājas šķūnītī - ir nedaudz dīvaina. Tādām lietām ir domāti attiecīgi servisi, kuriem tad arī ir visas nepieciešamās programmatūras un pieredze. Starp citu - šādu servisu kluba arī kāds kādam var ieteikt...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

windy rakstīja: Reizēm rodās jautājumi par tehniskām niansēm- kā tikt klāt, kā nomainīt, kur pasūtīt. Reizēm ir interese par citiem modeļiem - kādas atšķirības, kādi plusi un mīnusi. Vienkārši padalīties ar informācuju un iespaidiem. Man pašam tāds klubs interesē tikai no šādiem aspektiem, var jau būt ka kads vēlas arī ko citu.

Tomēr doma, ka kādas auto markas vai grupas klubs ir domāts, lai Jānītis Pēterītim iemacītu uzčipot savu drapaku piemājas šķūnītī - ir nedaudz dīvaina. Tādām lietām ir domāti attiecīgi servisi, kuriem tad arī ir visas nepieciešamās programmatūras un pieredze. Starp citu - šādu servisu kluba arī kāds kādam var ieteikt...

manā bērnībā Jānitis piemājas šķūnītī čipoja Anniņu.... nevis Pēterīti, kā tas ir moderni tagad

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Piebaldzens rakstīja:

windy rakstīja: Kā mani fascinē cilvēki, kuri ienāk diskusijā, tikai tāpēc, lai pateiktu ko jēlu. Ja reiz cilvēkam nav intrese par tēmu, tad kādēļ vispār ko rakstīt?

Par klubu runājot - internetā esmu manījis šīs tēmas aktualizēšanos jau trešo reizi ( fiatuklubs.wordpress.com/... ). Varbūt šoreiz kas izdosies?

Manuprāt ir vērts to atbalstīt, jo reizēm citu lietotāju pieredze var būtiski palīdzēt

Varu TIKAI un vieniigi izteikt ATBALSTU kluba izveidei, jo zinu CIK gruuti un laik ietilpiigi ir izveidot sjaadu klubu!!!

P.s. Renault club arii TOP!!!

par renaultclub tapšanu....

tipisks latviešu drisēju klubs tur top

nevienam nav pat softa ar ko tačkai pieslēgties un galvenais ir gudri umņičīt

un KO tu "gudriniek" iesaaksi ar to softu??? Nu buus tev tas softs, iesleegsies, ieraudziisi, ka kopis izmet kautkaadu mistisku 09712 kodu UN TAALAAK??? Zinaam jau mees taadus "tipa mastjer svej ruki"... var jau protams riepas ar montierlaapstinju un aamuru monteet, bet var ar arii ar speciaalu iekaartu...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Piebaldzens rakstīja:

windy rakstīja: Kā mani fascinē cilvēki, kuri ienāk diskusijā, tikai tāpēc, lai pateiktu ko jēlu. Ja reiz cilvēkam nav intrese par tēmu, tad kādēļ vispār ko rakstīt?

Par klubu runājot - internetā esmu manījis šīs tēmas aktualizēšanos jau trešo reizi ( fiatuklubs.wordpress.com/... ). Varbūt šoreiz kas izdosies?

Manuprāt ir vērts to atbalstīt, jo reizēm citu lietotāju pieredze var būtiski palīdzēt

Varu TIKAI un vieniigi izteikt ATBALSTU kluba izveidei, jo zinu CIK gruuti un laik ietilpiigi ir izveidot sjaadu klubu!!!

P.s. Renault club arii TOP!!!

par renaultclub tapšanu....

tipisks latviešu drisēju klubs tur top

nevienam nav pat softa ar ko tačkai pieslēgties un galvenais ir gudri umņičīt

un KO tu "gudriniek" iesaaksi ar to softu??? Nu buus tev tas softs, iesleegsies, ieraudziisi, ka kopis izmet kautkaadu mistisku 09712 kodu UN TAALAAK??? Zinaam jau mees taadus "tipa mastjer svej ruki"... var jau protams riepas ar montierlaapstinju un aamuru monteet, bet var ar arii ar speciaalu iekaartu...

ko es konkrēti iesākšu???

labi konkrēta tev atbilde - pieslēgšu riepu spiediena monitoringu!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

p.n.

starp citu, kautkur renaultklaba lapā kāds nesen vaimanāja par "diskotēku" megānes priboru panelī.....

gribi pastāstīšu kā to var ieslēgt...

1) nospied un paturi podziņu, kas ir "dvorņiku" slēdža galā, nu to, ar ko kompja rādījumus uz paneļa pārslēdz

2) nospied pogu "start/stop", nu to, ar ko iedarbina mašīnu....

3) priecājies par lokālo disenīti....

varbūt kādā nākamajā sērijā pastāstīšu arī kā no šī režīma iziet ārā..... vai varbūt tomēr paraudāt renaultklabā, kur neviens pat šito fišķu nezina

windy Reģ.: 13.07.2001
0 0 Atbildēt

Šoreiz piekritīšu Piebaldzēnam - lai regulētu mašīnas kompi, taisītu diagnostikas un remontus ir jābrauc uz attiecīgu servisu. Bāzt līkus pirkstiņus kur pagadās ir nelaba doma, jebkurā normalā servisā par vainas likvidēšanu pēc ziņkarīgas ķimerēšanās "a vosj pats sačiņīšu" paņem maksu 2x lielāku nekā paņemtu uzreiz atdzītam.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

windy rakstīja: Šoreiz piekritīšu Piebaldzēnam - lai regulētu mašīnas kompi, taisītu diagnostikas un remontus ir jābrauc uz attiecīgu servisu. Bāzt līkus pirkstiņus kur pagadās ir nelaba doma, jebkurā normalā servisā par vainas likvidēšanu pēc ziņkarīgas ķimerēšanās "a vosj pats sačiņīšu" paņem maksu 2x lielāku nekā paņemtu uzreiz atdzītam.

tad huļī ņaudēt pa visu netu un taisīt līkroču megaklubus???

windy Reģ.: 13.07.2001
0 0 Atbildēt

Teiksim tā, ka es pietiekami daudz nopelnu, lai atļautos saremontēt autiņu servisā un nelīstu tur kur man nav pietiekamā daudzumā zināšanu

Turklāt - parādi, kur iet runa par megaklubu?))

Ok, ja zēni to klubu uztaisīs, ieteikšu, lai pasauc tevi uz viesizrādēm. Varēsi palielīties ar savu megaizglītību visās jomās Tik žēl, ka reizēm pēc tādu "spečuku" remontiem kārtīgam meistaram ir ilgi jamīlējas, lai izlabotu "uzlabojumus"

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: p.n.

starp citu, kautkur renaultklaba lapā kāds nesen vaimanāja par "diskotēku" megānes priboru panelī.....

gribi pastāstīšu kā to var ieslēgt...

1) nospied un paturi podziņu, kas ir "dvorņiku" slēdža galā, nu to, ar ko kompja rādījumus uz paneļa pārslēdz

2) nospied pogu "start/stop", nu to, ar ko iedarbina mašīnu....

3) priecājies par lokālo disenīti....

varbūt kādā nākamajā sērijā pastāstīšu arī kā no šī režīma iziet ārā..... vai varbūt tomēr paraudāt renaultklabā, kur neviens pat šito fišķu nezina

Var arī iebāzt roku kabatā un pakasīt kuli.Ja interesē ko var darīt pēc tam-dod ziņu,pastāstīšu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

remonts ir viena lieta, tas nozīmē, ka kautkas ir noklājies, bet konfigurēšana ir pavisam cita lieta

bet nu ierindas pilsonis, kas sveces maina autorizētā servisā manu teikto nesapratīs nekad

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

windy rakstīja: Kā mani fascinē cilvēki, kuri ienāk diskusijā, tikai tāpēc, lai pateiktu ko jēlu. Ja reiz cilvēkam nav intrese par tēmu, tad kādēļ vispār ko rakstīt?

Par klubu runājot - internetā esmu manījis šīs tēmas aktualizēšanos jau trešo reizi ( fiatuklubs.wordpress.com/... ). Varbūt šoreiz kas izdosies?

Manuprāt ir vērts to atbalstīt, jo reizēm citu lietotāju pieredze var būtiski palīdzēt

Varu TIKAI un vieniigi izteikt ATBALSTU kluba izveidei, jo zinu CIK gruuti un laik ietilpiigi ir izveidot sjaadu klubu!!!

P.s. Renault club arii TOP!!!

Baigi ilgi top

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Piebaldzens rakstīja:

windy rakstīja: Kā mani fascinē cilvēki, kuri ienāk diskusijā, tikai tāpēc, lai pateiktu ko jēlu. Ja reiz cilvēkam nav intrese par tēmu, tad kādēļ vispār ko rakstīt?

Par klubu runājot - internetā esmu manījis šīs tēmas aktualizēšanos jau trešo reizi ( fiatuklubs.wordpress.com/... ). Varbūt šoreiz kas izdosies?

Manuprāt ir vērts to atbalstīt, jo reizēm citu lietotāju pieredze var būtiski palīdzēt

Varu TIKAI un vieniigi izteikt ATBALSTU kluba izveidei, jo zinu CIK gruuti un laik ietilpiigi ir izveidot sjaadu klubu!!!

P.s. Renault club arii TOP!!!

par renaultclub tapšanu....

tipisks latviešu drisēju klubs tur top

nevienam nav pat softa ar ko tačkai pieslēgties un galvenais ir gudri umņičīt

un KO tu "gudriniek" iesaaksi ar to softu??? Nu buus tev tas softs, iesleegsies, ieraudziisi, ka kopis izmet kautkaadu mistisku 09712 kodu UN TAALAAK??? Zinaam jau mees taadus "tipa mastjer svej ruki"... var jau protams riepas ar montierlaapstinju un aamuru monteet, bet var ar arii ar speciaalu iekaartu...

Priekš īpaši tupām personām - progas priekš tam ir domātas, ka tās arī to kodu iztulko Bez tam hrenim tak laikam arī bija boša elektronika ar visām no tā izrietošajām praktiskajām sekām? Kaut kādi "mistiskos kodus" es reizēm no sava kompja ar gaismas diodi nolasu - kā nekā divdesmitgadīgai špricei nevajag VAG-COMu - bet, protams, tur nav nekā mistiska un nets pilns ar kodu tabulām

P.S. Es saprotu, kāpēc piebaldzēns nav redzējis kā nolasa [ar boša oriģinālajiem tūļiem] kļūdas - no servisiem, kuros tādi ir, piebaldzēnu dzen prom, bet piebalgas servisos tikai kūvaldu un lomiku pazīst, bet kļūdas nolasa pēc skaņas, ar kādu kūvalds atsitas pret motoru

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: remonts ir viena lieta, tas nozīmē, ka kautkas ir noklājies, bet konfigurēšana ir pavisam cita lieta

bet nu ierindas pilsonis, kas sveces maina autorizētā servisā manu teikto nesapratīs nekad

atbalstiit

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Megānei tak spuldzītes arī pie dīlera jāmaina

1 2 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti