FIAT klubs

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004

nezinu cik te vispaar taadu FIATistu ir bet varbuut vareetu akkopot infu un meeginaat beidzot in LV uztaisiit fiat piekriteejiem ar lapu forumu utt kaadas ir citu domas ieteikumi iebildumi utt _

 
1.. 3 4 5 6 7 8 9
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

a par to msh apdišanu īpaši nevajadzētu aizrauties..... ne jau tikai smukas tapetes un dažādi kursistu sertificētie papīrīši nosaka automehāniķa roku līkuma līmeni....

manuprāt nebaidīties tačkai nomainīt lampiņu nav peļama iniciatīva

p.n.

moš arī msh atšaus uz 333 ar sabu bezmotora audī

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Piebaldzeens tikai gribeeja teikt ka vinjam jau birst un rokas arii abas divas kreisaas...

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: a par to msh apdišanu īpaši nevajadzētu aizrauties..... ne jau tikai smukas tapetes un dažādi kursistu sertificētie papīrīši nosaka automehāniķa roku līkuma līmeni....

manuprāt nebaidīties tačkai nomainīt lampiņu nav peļama iniciatīva

p.n.

moš arī msh atšaus uz 333 ar sabu bezmotora audī

es tacju lai nomainiitu lampinju vai aizdedzes sveces nebraucu uz diilerservi... Sjiis lietas tiesjaam PATS daru... Runa ir par kompliceetaakaam lietaam - mistiskiem gljukiem, kad panelii paraadaas gaismas disene; motora vai piekares remontiem...

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Piebaldzeens tikai gribeeja teikt ka vinjam jau birst un rokas arii abas divas kreisaas...

tu kljuudies... man auto NEPLIIST, jo regulaari sekoju liidzi taa tehniskajam staavoklim un defektus noveersju 5 min. pirms zvana

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja: tu kljuudies... man auto NEPLIIST, jo regulaari sekoju liidzi taa tehniskajam staavoklim un defektus noveersju 5 min. pirms zvana

ja tu šo tekstu attiecini arī uz reņa elektonikas gļukiem - atļaušos trekni ieņirgt.

..piecas minūtes pirms zvana..

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Piebaldzens rakstīja: tu kljuudies... man auto NEPLIIST, jo regulaari sekoju liidzi taa tehniskajam staavoklim un defektus noveersju 5 min. pirms zvana

ja tu šo tekstu attiecini arī uz reņa elektonikas gļukiem - atļaušos trekni ieņirgt.

..piecas minūtes pirms zvana..

un tavs MEGA KRUTAIS vaacu/japaanju autobuuves sjedevrs nebirst???

Saaksim atkal kraanus staipiit???

P.s. NAV slikti auto, ir TIKAI slikti brauceeji...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

vinjam ir vecs audī kaa personiigais autins

laikam jau nepliist tas audī, ja cilveek grib saabu...nu pafisties...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Ej padēt, labais braucēj!

Es runāju par reni, ko pats un kolēģi izbaudam uz savas ādas.

piecminūtes pirms zvana sapņotājs, ibio...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Piebaldzēn, tavi MEGA KRUTIE teksta izcēlumi prasīties prasās pēc psihiatra konsultācijas.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

Pirmais rakstīja: a par to msh apdišanu īpaši nevajadzētu aizrauties..... ne jau tikai smukas tapetes un dažādi kursistu sertificētie papīrīši nosaka automehāniķa roku līkuma līmeni....

manuprāt nebaidīties tačkai nomainīt lampiņu nav peļama iniciatīva

p.n.

moš arī msh atšaus uz 333 ar sabu bezmotora audī

es tacju lai nomainiitu lampinju vai aizdedzes sveces nebraucu uz diilerservi... Sjiis lietas tiesjaam PATS daru... Runa ir par kompliceetaakaam lietaam - mistiskiem gljukiem, kad panelii paraadaas gaismas disene; motora vai piekares remontiem...

atstum savu renaultu uz to tusiņu 333 trasē un es tev panelī to gaismas diseni ieslēgšu 10 sekundēs

kurš vainīgs tavā līkrocībā?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Piebaldzens rakstīja: tu kljuudies... man auto NEPLIIST, jo regulaari sekoju liidzi taa tehniskajam staavoklim un defektus noveersju 5 min. pirms zvana

ja tu šo tekstu attiecini arī uz reņa elektonikas gļukiem - atļaušos trekni ieņirgt.

..piecas minūtes pirms zvana..

un tavs MEGA KRUTAIS vaacu/japaanju autobuuves sjedevrs nebirst???

Saaksim atkal kraanus staipiit???

P.s. NAV slikti auto, ir TIKAI slikti brauceeji...

pļā, tak visi sen zina, ka jamais rullē ar baltu renaultu 1.6 16v

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

au tu, telekomunikāciju projektu vadītāj.... pēc tavas vēlēsanās varu arī renaultkluba forumā uztaisīt un moderēt topiku "kā iegūt diseni tavas megānes panelī"

p.n.

labāk parunāsim par telekomunikācijām

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: au tu, telekomunikāciju projektu vadītāj.... pēc tavas vēlēsanās varu arī renaultkluba forumā uztaisīt un moderēt topiku "kā iegūt diseni tavas megānes panelī"

p.n.

labāk parunāsim par telekomunikācijām

Tak LIEC MANI MIERAA!!! Dziivo laimiigs un NEBAAZIES virsuu... Atradies te GUDRINIEKS... Vai TEV NAV vienalga ar ko braucu, ar ko nodarbojos un ko es forumos runaaju? Man patiesiibaa ir PILNIIGI PO... ko un kaa tu dari...

P.s. Tu laikam sjaadaa veidaa apliekot citus guusti kautkaadu pasjapmierinaajumu?!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tāks, nupat pilnvērīgi pašapmierinājos

es jau kā raimis es jau tikai labu gribēju

tu raudāji, ka tev disene megānē ieslēdzās un bija jābrauc uz servisu.... es tev saku, ka neieslēdzās, bet tu pats viņu ieslēdzi.... un saku tev, ka arī es māku to diseni tavai megānei ieslēgt

vot par šitādu nianšu un knifu apmaiņā klubs vaºertu palīdzēt... un ja tavā klubā būtu normāla attieksme, tad gan jau, ka kāds pastāstītu arī kā to diseni izslēgt bez braukšanas pie Dīlera

es tur tikai vienreiz paprasīju vai kādam ir renaulta softs, jo es gribēju pieslēgt riepu monitoringa sistēmu... da man bija jānoklausās politinformācija no sērijas "brauc pie dīlera"

p.n.

davaj taisi labāk 333 trasē apvienoto renaultistu un fiatistu pasākumu

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

liidz shim jau gadus vismaz piecus fiatisti tikai bubina, ka vajadzeetu, ka dereetu, ka mosh tomeer, varbuut kaads kaut ko, es tad pabalstiitu

un uz pasaakumiem, kur ir speciali aicinaati, vienreiz viens fiats atbrauca. vairs nav redzeeti. tik tikko 333 bija "Cuore Sportivo", kuraa bija atljauts arii ar Fiat starteet. neviens nepieteicaas...

piedaavaaju ieksh alfisti.lv uzcept sadalju Fiatistiem un visi laimiigi. ja tur kaut kas sanaak, nobriest, izvedojas kaads fiatistu pasaakums, tad var domaat taalaak, izstraadat kluba konceptu, buuveet maajaslapas.

ja kaadam ir interese ar to nodaroties, suutit man veestules, kaut ko izdomaasim.

ps: riigaa ir viens ljoti skaists Fiat 124 Spider, ir Schumahera Stilo, ir Panda 100 un Monster, ir Barchettas, ir kupejas, jaunie 500tie paraadaas ar vien vairaak.. ir daudz interesantu mashiinu, ne tikai saruuseejushas naglu kastes.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Piebaldzens rakstīja: tu kljuudies... man auto NEPLIIST, jo regulaari sekoju liidzi taa tehniskajam staavoklim un defektus noveersju 5 min. pirms zvana

ja tu šo tekstu attiecini arī uz reņa elektonikas gļukiem - atļaušos trekni ieņirgt.

..piecas minūtes pirms zvana..

Gandrīz aizrijos ar kafiju

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: a par to msh apdišanu īpaši nevajadzētu aizrauties..... ne jau tikai smukas tapetes un dažādi kursistu sertificētie papīrīši nosaka automehāniķa roku līkuma līmeni....

manuprāt nebaidīties tačkai nomainīt lampiņu nav peļama iniciatīva

p.n.

moš arī msh atšaus uz 333 ar sabu bezmotora audī

te kautkas notiek? man tagad ir AR156, ieksh 333 izjaashu visus vienaa setaa

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

msh ieksh 3niekiem- visnotalj aicinaati-gaidiits...

Shiirs sukuci- Tu tak nenoandeleesi to alfu liidz salam... jamaa izjuks bet kaadeelj gan ne? ja ar pasaaciens taps- uzzvaniishu

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Vakars lēnām kāpa pār Rīgas torņiem, un arī kapličā krēsloja

Piebaldzēns raudzījās uz skapīti un atminējās tā gada rudens puses “Jaunākās Ziņas”. ... Tajā piebaldzēns sameklēja šņabi. Iemeta citrona mizu. ...

atceroties raimi- visi piemirsa piebaldzeenu

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

msh - nu gan tu puisjel cjugunu lej... Runaa taa itkaa tev buutu mega KRUTAA automeha izgliitiiba un tavas istabas sienas rotaa nevis tapetes, bet gan dazjaadu profesionaalo auto mehu kursi un buutu baigasi auto guru...

Zinaam, jau zinaam par tevii - kliist legejndas ka esi taads izcili leciigs puisjelis ap gadiem 20, kuram zinaasjanas ir taadaa LJOTI vidueeja lauku autoamatiera liimenii, un vairumaa gadiijumu savos textos tikai stapi kraanu ar saviem griezes/berzes momentiem un baarsties ar uz ielas vai aluglaazes saklausiitiem textiem...

Un veel man auto ir domaats brauksjanai nevis kaa tev kraana staipiisjanai un savas zemaas pasjapzinjas celsjanai...

Sorry paareejiem par offtopiku

Pirmais - iisteniibaa, ja tu sjo ideju izteiktu nopietni, tas buutu interesants pasaakums...

Sākam. Mega krutā automeha izglītība - vispār interesanti, vai no esošajiem un bijušajiem kolēģiem, kas pazīstami [tas cipars lēnā garā aizgājis otrajā desmitā], vismaz pusei ir kaut kāds papīrs par šādu profesiju, vai nav. Var jau būt ka ir, bet vismaz mūsu servisā pieredzējušākais kolēģis ar savu 20 gadu stāžu ir ar pliku videni.

Par "uz ielas/pie alus glāzes saklausītiem tekstiem" - piedod, uz ielas diez ko nesaklausīsi - maģis tiek izslēgts reizē ar motoru - ja nu tomēr logs ir attaisīts, bet publiskās vietās aprīties nemēdzu [arī nepubliskās nemēdzu ] - atkrīt šitas

Par manu pašapziņu nebaidies, ar to +/- viss ir kārtībā, man arī mašīna ir braukšanai - bet tā, lai to var izbaudīt - ar ērtībām un ekstrām

Ja kāds iedomājies, ka mani piebaldzēna virzienā bīdītie teksti ir domāti ļoti nopietni - mani vienkārši uzjautrina šis subjekts, ķipa skaitās "pieaugušais" un tā arī sevi pozicionē, tajā pašā laikā uzvedas kā bērns un raksta arī kā bērns Un visu laiku iet viena pretruna - renis tikai braukšanai un servisa apmeklējumiem, bet priekš kam tad tas reno klab elvē - forumi vairāk vai mazāk domāti, lai apmainītos ar tehnisku infu - kas piebaldzēnam nav vajadzīga, jo priekš tam ir dīlera serviss Tā arī nevar saprast, par ko tad jams taisās pļāpāt aprijoties - es vismaz ar sev līdzīgiem [kaut vai tam otram ir 2x vairāk gadu] varu kaut vai vairākas stundas no vietas bez jebkādiem dzērieniem pļāpāt par un ap audi

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: msh ieksh 3niekiem- visnotalj aicinaati-gaidiits...

Shiirs sukuci- Tu tak nenoandeleesi to alfu liidz salam... jamaa izjuks bet kaadeelj gan ne? ja ar pasaaciens taps- uzzvaniishu

Ja kādreiz kādi vēji aizpūtīs līdz rīgai - tas tiks pieskaņots kādam pasākumam - audistu vai neaudistu

windy Reģ.: 13.07.2001
0 0 Atbildēt

Elbee

Ta jau redzēs, ja Arvim (bloga fiatuklubs.wordpress.com/... saimniekam un kārtējās idejas autoram) nesanāks līdz jaunam gadam vismaz 10-15 cilvēkus savākt - tad sākšu okupēt Alfistu teritoriju

Latvijas publika ir neprognozējama... Fiati ir daudz Rīgā, turklāt ir arī samērā labi Vienā stāvvietā ar manējo vien stāv jaunais 500 un Punto, vasarā bija arī Barchetta...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

nja raadiitaajs...

tad ko? man citramona xm klubu cept augshaa jo redz vakar maniiju 2us pa ielu braucam un 3o Ozzija pagalmaa?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

joprojām bajazdētu vienoties par datumu, kad msh atbrauks uz rīgu un piebaldzēnam būs brīvs brītiņš.....

p.n.

manbv liekas, ka 333 trasē es piebaldzēnu varētu izkost abos variantos - 1) es ar savu dīzeli pret viņa benzīnu... 2) es ar viņa bezmoru pret viņu ar manu dīzeli

Miezis_69 Reģ.: 01.12.2012
0 0 Atbildēt

šodien +3. un itāļu šrotmobīļi arī parādās ielās. atkusuši

1.. 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti