FIAT klubs

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004

nezinu cik te vispaar taadu FIATistu ir bet varbuut vareetu akkopot infu un meeginaat beidzot in LV uztaisiit fiat piekriteejiem ar lapu forumu utt kaadas ir citu domas ieteikumi iebildumi utt _

 
1.. 2 3 4 5 6 7 8 9
Legenda Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

Vispār ja runājam godīgi, tad arbath versija, vismaz stilo modelim ir vienkārši pasaka... Kad paskatos to verķi, tad vismaz dizaina ziņā ( par salonu runājot) jāsaka godīgi labāks gan par golfu gan a3, tik jautājums par skaņas izolāciju un kvalitāti paliek. Savējam fiatam arī fascinē "biezā" salona izolācija... Pagriez mūziku un cik skaļi salonā tik skaļi ārpus tā. Bet arbath versiju gan pats vēlētos, tur pie dizaina riktīgi piestrādāts

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Megānei tak spuldzītes arī pie dīlera jāmaina

Savelkot kopaa raxtiito izskataas, ka KAADI NU LJOTI SLIMO ar t.s. pirkstinjslimiibu!!! TIK GLUPI un stulbi mees ar RLaguna neesam, ka piem. sveces un lampinjas mainiit braucam mainiit uz diilerservisiem. Ir lietas, ko tiesjaam PASJI daraam

Bet peec juusu abu textiem gan vareetu pateikt ka iespeejams esiet 1) kapeiksipeeji, jo vai NAV, vai ir ZJEEL nauda normaalai auto diagnostikai/ekspluataacijai un daudzas lietas dariet pasji uz buij duij/kautkur sagraabstiitu un reizeem absjaubaamu infu; 2) esiet tipa TIK GUDRI, kaa Romas Paavests, un/bet patiesiibaa taa ir taada smilsjukastes puisjelju cjepsteesjana.

P.s. Es pietiekami labi pelnu, lai vareetu atljauties aizdziit savu auto uz servi...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Piebaldzēn - ja jau tu reiz esi tik bagāts, ka 10-20 ls tev ir absolūti nekas [salīdzinājumam - ķīniešu kabelis sliktakajā gadījumā ~tikpat maksās] un tu tos izmet tikai par to, ka piesprauž pie kompja vienu reizi, tad kāpēc tu uz līzes esi paņēmis bezmotora megāni, nevis kaut ko pieklājīgāku, attiecīgi dārgāku? Tie šīs valsts iedzīvotāji, kam patīk mētāties ar naudu, braukā ar svežakiem A6, A8, semakiem, S klasi, vēl varbūt phaetoniem...

P.S. Vēlme par šādu vienkāršu darbību kādam maksāt ir tā pati tava "pirkstiņslimība" - starpība tikai tāda, ka kļūdas nolasīt ir ātrāk un vienkāršāk, nekā spuldzīti nomainīt

windy Reģ.: 13.07.2001
0 0 Atbildēt

msh

Varbūt cilvēkam auto ir pārvietošanās līdzeklis nevis krāniņa kompensātors?)))

Jebkurā gadījumā ir apsveicami, ka ir cilvēki, kas uzņemas šādu autoklubu veidošanu, vienalga, lai tas būtu franču, itāļu vai vāciešu autobūves brīnumiem veltīts. Turklāt vēl apsveicamāk ir veidot _pirmo_ Fiat klubu nevis _n-to_ bmw vai audi apvienību

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Piebaldzēn - ja jau tu reiz esi tik bagāts, ka 10-20 ls tev ir absolūti nekas [salīdzinājumam - ķīniešu kabelis sliktakajā gadījumā ~tikpat maksās] un tu tos izmet tikai par to, ka piesprauž pie kompja vienu reizi, tad kāpēc tu uz līzes esi paņēmis bezmotora megāni, nevis kaut ko pieklājīgāku, attiecīgi dārgāku? Tie šīs valsts iedzīvotāji, kam patīk mētāties ar naudu, braukā ar svežakiem A6, A8, semakiem, S klasi, vēl varbūt phaetoniem...

P.S. Vēlme par šādu vienkāršu darbību kādam maksāt ir tā pati tava "pirkstiņslimība" - starpība tikai tāda, ka kļūdas nolasīt ir ātrāk un vienkāršāk, nekā spuldzīti nomainīt

msh - par tevi JAU kliist legjendas forumistu aprindaas... Un par paareejo - man patiik un es braucu... Nebuut neapd... tos, kas brauc ar daargaakiem auto - lai jau... Bet tavi texti par bezmotoru autinjiem un zimeesjanaas ar veciem sjrotiem un to CIK VARONIIGI esi kautko savam sjrotam nomainijis, kaa arii tavi texti, kur viss iznjemot tavu II/III paaudzes GOLF vai OOOO 90to gadu vidus razjojumu ir pilniigi meesli un tipa bezmotori, ir vienkaarsji gara nabadziiba... Izskataas, ka tu vai nu nemaaki vai vienkaarsji NECIENI savaadaak domojosjus autobrauceejus...

P.s. Man NAV zjeel samaksaat adevaaktu ciparu meistaram, kas ar savu pieredzi un zinaasjanaam SALABO nevis kautko sakjiimikjo mana autinjam!!!

windy Reģ.: 13.07.2001
0 0 Atbildēt

Fakts. Ja man personīgi nepatīk franču auto, tad es neeju pie viņiem klubos viņus aplikt un dot padomus "lai tak nopērk beidzot vienu kartīgu golfu"

Katram ir tiesības pašam izvēlēties sev tīkamu marku un ne jau vienmēr noteicošais ir cena vai prestižs

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Piebaldzēn - ja jau tu reiz esi tik bagāts, ka 10-20 ls tev ir absolūti nekas [salīdzinājumam - ķīniešu kabelis sliktakajā gadījumā ~tikpat maksās] un tu tos izmet tikai par to, ka piesprauž pie kompja vienu reizi, tad kāpēc tu uz līzes esi paņēmis bezmotora megāni, nevis kaut ko pieklājīgāku, attiecīgi dārgāku? Tie šīs valsts iedzīvotāji, kam patīk mētāties ar naudu, braukā ar svežakiem A6, A8, semakiem, S klasi, vēl varbūt phaetoniem...

P.S. Vēlme par šādu vienkāršu darbību kādam maksāt ir tā pati tava \"pirkstiņslimība\" - starpība tikai tāda, ka kļūdas nolasīt ir ātrāk un vienkāršāk, nekā spuldzīti nomainīt

nu var jau pelnutrauku izbērt braukt pie Dīlera, bet KLUBU tādiem taisīt manuprāt nevaidzētu gan...

ai da lai tie renaultklubisti vārās tālāk savā sulā savā forumā, ķipa www.renaultclub.lv/... vai www.renaultclub.lv/...

ir par ko ierēkt vismaz

p.n.

nav nekādu iebildumu, ja kāds taisa kādu klubu, fiatisti vai renaultisti, bet lai taisītu klubu ir jābūt \"misijas paziņojumam\" kāda deputāta pēc tāds klubs ir vaidzīgs....

renaultistiem sanāca prikolistu klubiņš, kas reklamē euroauto servisa apmeklējumu , moš fiatisti mācīsies no renaultistu kļūdām

p.p.n.

moš klubisti varētu vispirms apmeklēt kādus citus latvijas klubus un pasmelties pozitīvo pieredzi un arī pamācīties no kļūdām....

piemēram vecais sābistu klubs labi spēj nopozicionēt to, ka sābus savulaik taisīja pavisam atšķirīgus no pārējām mašīnām.... jaunais sābistu klubiņš manuprāt īsti klubs nav

mersedesistus derētu apciemot, bet vai antīkie fiati vēl kaut viens kopā turās?

bemberistu klubus varētu patresīt....

da kautvai latvijas populārāko dažādu marku fanu autoklubu NSNF

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

katrā gadījumā sābistiem, mersistiem un citiem klubiem regulāri notiek kautkādi pasākumi, kā piemēram salidojumi, sanākšanas, sacensības utttt...

piemēram mazdisti jau kuro dagu rīko starpklubu boulinga turnīrus...

ja paprasi mersedesukluba mājas lapā kautkādu sakarīgu jautajumu, tur diskusijās uzreiz netiek ierakstīts \"tu esi santīmjāklis, pelnutrauks jābrauc izbērt uz domeniku pie kiju spečukiem\"

atsaldētajiem bemberistiem vispār ir sadaļa, kur sponsora speciālisti atbild uz pašiem stulbājakiem jautājumiem bez spama un neviens viņus tur nelamā ar vārdiem \"da pie manis pagalmā ir lētāk\"

www.bmwlife.lv/...

windy Reģ.: 13.07.2001
0 0 Atbildēt

Par FIATistiem ir tā, ka kluba veidošanas iniciatīvas neveiksmīgas ir bijušas vismaz 2. Tomēr, skatoties uz "braļukām" kuriem ir pat 2 FIAT klubi, un laiku pa laikam, meklējot kādu infu, apmeklējot alfistus (itāļi vien ir) arvien biežāk jūtās nepieciešamība pēc sava stūrīša. Kaut vai eiro auto servisa fanu līmenī. Arī tāds ir vajadzīgs

Ar citu klubu novērošanu ir tā, ka pats regulāri apmeklēju Alfistus un BMWLife (brālis pa laifu ņemas). Man var būt savas domas par to, kā jāizskatās autoklubam, kadam citam tās var būt pavisam savādākas. Tātad tas, kā izskatīsies gala rezultātā klubs, būs atkarīgs no cilvēkiem, kuri savāksies. Pats neorganizēju to pasākumu, pagaidām esmu tikai atbalstītājs Sākumā mans atbalsts ir foruma uzlikšana projektam ( www.fiatistiem.balticorder.eu ) varbūt vēlāk, ja redzēšu potenciālu, iesaistīšos dziļāk

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

īsumā mans jautājums ir tāds pats, kā renaultklubistiem...

"kāds ir kluba dibināšanas mērķis?"

vienkārši ietusēt? padalīties informācijā par to, ka tev ir fiats? iegūt apstiprinājumu, ka neesi savā nelaimē viens? nodrist citus fiatu īpašniekus?

kad būs atbilde uz šo jautājumu, tad arī var domāt ko tālāk darīt.... taisīt forumu, netaisīt... moš specializēto fiatu šrotu atvērt... vai arī jaunu detaļu tirgotavu.... varbūt specializēts serviss ir vajadzīgs....

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

msh - par tevi JAU kliist legjendas forumistu aprindaas... Un par paareejo - man patiik un es braucu... Nebuut neapd... tos, kas brauc ar daargaakiem auto - lai jau... Bet tavi texti par bezmotoru autinjiem un zimeesjanaas ar veciem sjrotiem un to CIK VARONIIGI esi kautko savam sjrotam nomainijis, kaa arii tavi texti, kur viss iznjemot tavu II/III paaudzes GOLF vai OOOO 90to gadu vidus razjojumu ir pilniigi meesli un tipa bezmotori, ir vienkaarsji gara nabadziiba... Izskataas, ka tu vai nu nemaaki vai vienkaarsji NECIENI savaadaak domojosjus autobrauceejus...

P.s. Man NAV zjeel samaksaat adevaaktu ciparu meistaram, kas ar savu pieredzi un zinaasjanaam SALABO nevis kautko sakjiimikjo mana autinjam!!!

Nu, sākam ar spamu [ ]. Zini piebaldzēn, kurā brīdī motors ir motors? Nu, teiksim, 140 vai 150 ņūtonmetri uz tonnu Pats tak reiz izrādīji, ka tu gribētu kaut ko stiprāku - kad pirmais piedāvāja savu kreiso čipšķūningu, prasīji, vai nevar kaut ko uzčipsot Vēl jau arī šitādi "braucēji" diezgan krīt uz nerviem ar savu vilkšanos un sēņošanu - gan var saprast - ja pedālim gājiens ir varens, bet tas izmaina tikai graboņas zem kapota skaļumu, priekš kam tad spiest... Pārsvarā samierinos, ja kaut kur jāsteidzas, eju garām.

Par tiem savādāk domājošiem - ir arī tāda kategorija - saucas "savādāk nedomājosji". Piemēram, izskaidro, kāpēc tev ir tieši megāne, nevis peža, citrons, micuks, kujdajs vai kaut kas cits? Un kāpēc tā tur šujmašīna, kas tev tur ir, nevis kaut kāds 1.8, 2.0, 1.9D, 2.0D?

Ak, un vēl par zīmēšanos - baidos ka nu jau manam "sjrotam" ir lielāks ekstru saraksts, nekā tavai megānei. Traki, ne?

Tagad pārejam pie nopietnās daļas Tātad - kur tur ir kāds adekvāts cipars - 10 - 20 ls par to, ka piesprauž kabeli pie tava reņa un palaiž progu?

Bet par pieredzējušajiem meistariem - es baidos, ka to skaits ir ļoti mazs

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Eu, pirmais, a kāpēc tu sevi pie reņuklubistiem neskaiti?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

renaultisti reiz štukoja, ka viņu mērķis ir uzbliezt vīna degustācijas pasākumu kopā ar Andrē Liburelu un Karlosu Gosnu vai Luisu Šveizeru

tagad jau Andrē vietā ir Paskāls, bet ielūgumu vēl neesmu dabūjis

windy Reģ.: 13.07.2001
0 0 Atbildēt

Pirmais

Es zinu, ko es gribu no kluba. Tomēr klubu neveido 1 cilvēks, tikai sanākot kopā vairākiem varēs redzēt kurš moments interesēs vairākumu un kurš būs interesants tikai 2 no visiem

Nekad jau tā nebūs, ka TIPO īpašniekam būs tādas pat intereses kā BARCHETTA saimniekam, tomēr šis tas kopīgs būs gan

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Eu, pirmais, a kāpēc tu sevi pie reņuklubistiem neskaiti?

es uzskatu, ka renaultisti ar savām tačkām brauc un viņiem nav nepieciešamības pačupoties un paraudāt citam renaultistam uz pleca.... (tobiš renaults nav iemesls lai iepazītos)

antīko renaultu latvijā nav.... (ja kādam kādreiz būs, tad tas bez problēmām iesaistīsies jebkurā klubā ja gribēs)

un pat tagadējie renaultkluba aktīvisti uzskata, ka viņu renaultam drīkst logu mazgājamo šķidru pieliet tikai Dīleris.... (tobiš vienīgais iemesls ietusēt klubiski manuprāt būtu iespēja pašam ielīst lācītim vēderā)

vot kad būs atbalstīts tas manis ieteiktais vīna pasākums, tad es ar prieku uzupurēšos renault altārī

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

windy rakstīja: Pirmais

Es zinu, ko es gribu no kluba.....

tad pasaki to skaļi!!!!

un ja vēl kāds fiatists fribēs to pašu, tad klubs izveidosies pats no sevis

p.n.

es reiz čehijā redzēju kautkādas viņu antīkās automarkas tusiņu.... no kroga nāca ārā puiši melnos ancukos smuku garkājainu zaķu pavadībā, sēdās savās smukajās melnajās mašīnās (to tačku bija pāri par 10) un viņu šoferīši viņus veda tusēt tālāk

vot to es saptotu, tas tiešām reāli ir klubs....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

au, tūlīt būs sniegs vai vismaz ledus......

davaj uztaisam renaultistu un fiatistu apvienoto sacensību 333 trasē....

sabrauc pilsoņi ar saviem renaultiem un fiatiem, izgāž pāris apļus uz laiku ar savu fiatu vai renaultu..... pie reizes renaultisti iepazīstās ar smukām fiatistēm un otrādāk

p.n.

kāpēc fiatistes????

nu fiatus tak dāvāja šarmantajām dāmam

windy Reģ.: 13.07.2001
0 0 Atbildēt

Dāmas fiatā visbiežāk var redzēt pie stūres jaunajam FIAT 500

Par to skaļi pateikto mērķi ir tā, ka ne par visu ir jābļaustās skaļi Man visvairāk no kluba interesē tusiņi, citu FIAT modeļu lietotāju objektīvs sava auto novērtējums ar plusiem un mīnusiem, servisu un veikalu vērtējums, diskusijas par tēmu "vai ir vērts manam autiņam likt ....... , vai būs adekvāts rezultāts" un tamlīdzīgi.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

manaa skatiijumaa klubs ir klubs, ja var nolasiit vismaz 20 masiinas no katras paaudzes...

latvijaa jau ir 2 volvoklubi...vienaa runaa latviski, otraa krieviski pa lielaakai daljai...

abi klubi nekam neder, jo galvenaa informaacija seko par tusinjiem, reizeem kaadu muļķiigu probleemu vai to pie kura servisa labaak fanot...MM vai Signaala

a pa visu Latviju labi ja 50 dziivu fiatu braukaa...

kaapeec jums nemesties kopaa ar alfistiem ne ar ko radikaalu taču tie itaalji viens no otra neatskjiras

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

windy rakstīja: Dāmas fiatā visbiežāk var redzēt pie stūres jaunajam FIAT 500

Par to skaļi pateikto mērķi ir tā, ka ne par visu ir jābļaustās skaļi Man visvairāk no kluba interesē tusiņi, citu FIAT modeļu lietotāju objektīvs sava auto novērtējums ar plusiem un mīnusiem, servisu un veikalu vērtējums, diskusijas par tēmu "vai ir vērts manam autiņam likt ....... , vai būs adekvāts rezultāts" un tamlīdzīgi.

un prieks tam ir jaadibina jauna partija

klubs ir vaboleem, poršiem bija, saabiem bija un meršiem ir...

a tas....a tas buus bmwlaifa garaa...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt
windy Reģ.: 13.07.2001
0 0 Atbildēt

Fiati latvijā ir stipri vairāk nekā tu domā

Par Alfistiem - kamēr nav savs, tikmēr tur iegriežos, tomēr alfa ir alfa un fiats ir fiats

tad jau jātaisa apvienotais "Opel-audi-vw-bmw-mercedes klubs"

ne ar ko radikālu tak tie vācieši viens no otra neatšķiras

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

fiats taču no opeļiem atdalījās jau pirms gadiem trijiem

fiatisti varētu ar žigulistiem kopā tusēt

p.n.

nu kā tad būtu ar renaultistu un fiatistu tusiņu 333 trasē

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Piebaldzens rakstīja:

msh - par tevi JAU kliist legjendas forumistu aprindaas... Un par paareejo - man patiik un es braucu... Nebuut neapd... tos, kas brauc ar daargaakiem auto - lai jau... Bet tavi texti par bezmotoru autinjiem un zimeesjanaas ar veciem sjrotiem un to CIK VARONIIGI esi kautko savam sjrotam nomainijis, kaa arii tavi texti, kur viss iznjemot tavu II/III paaudzes GOLF vai OOOO 90to gadu vidus razjojumu ir pilniigi meesli un tipa bezmotori, ir vienkaarsji gara nabadziiba... Izskataas, ka tu vai nu nemaaki vai vienkaarsji NECIENI savaadaak domojosjus autobrauceejus...

P.s. Man NAV zjeel samaksaat adevaaktu ciparu meistaram, kas ar savu pieredzi un zinaasjanaam SALABO nevis kautko sakjiimikjo mana autinjam!!!

Nu, sākam ar spamu [ ]. Zini piebaldzēn, kurā brīdī motors ir motors? Nu, teiksim, 140 vai 150 ņūtonmetri uz tonnu Pats tak reiz izrādīji, ka tu gribētu kaut ko stiprāku - kad pirmais piedāvāja savu kreiso čipšķūningu, prasīji, vai nevar kaut ko uzčipsot Vēl jau arī šitādi "braucēji" diezgan krīt uz nerviem ar savu vilkšanos un sēņošanu - gan var saprast - ja pedālim gājiens ir varens, bet tas izmaina tikai graboņas zem kapota skaļumu, priekš kam tad spiest... Pārsvarā samierinos, ja kaut kur jāsteidzas, eju garām.

Par tiem savādāk domājošiem - ir arī tāda kategorija - saucas "savādāk nedomājosji". Piemēram, izskaidro, kāpēc tev ir tieši megāne, nevis *******, citrons, micuks, kujdajs vai kaut kas cits? Un kāpēc tā tur šujmašīna, kas tev tur ir, nevis kaut kāds 1.8, 2.0, 1.9D, 2.0D?

Ak, un vēl par zīmēšanos - baidos ka nu jau manam "sjrotam" ir lielāks ekstru saraksts, nekā tavai megānei. Traki, ne?

Tagad pārejam pie nopietnās daļas Tātad - kur tur ir kāds adekvāts cipars - 10 - 20 ls par to, ka piesprauž kabeli pie tava reņa un palaiž progu?

Bet par pieredzējušajiem meistariem - es baidos, ka to skaits ir ļoti mazs

msh - nu gan tu puisjel cjugunu lej... Runaa taa itkaa tev buutu mega KRUTAA automeha izgliitiiba un tavas istabas sienas rotaa nevis tapetes, bet gan dazjaadu profesionaalo auto mehu kursi un buutu baigasi auto guru...

Zinaam, jau zinaam par tevii - kliist legejndas ka esi taads izcili leciigs puisjelis ap gadiem 20, kuram zinaasjanas ir taadaa LJOTI vidueeja lauku autoamatiera liimenii, un vairumaa gadiijumu savos textos tikai stapi kraanu ar saviem griezes/berzes momentiem un baarsties ar uz ielas vai aluglaazes saklausiitiem textiem...

Un veel man auto ir domaats brauksjanai nevis kaa tev kraana staipiisjanai un savas zemaas pasjapzinjas celsjanai...

Sorry paareejiem par offtopiku

Pirmais - iisteniibaa, ja tu sjo ideju izteiktu nopietni, tas buutu interesants pasaakums...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tiem, kas mani nepazīst personīgi varu atgādināt - Pirmais nekad nejoko

par fiatistiem un renaultistiem neko nezinu, bet autoklubs "Dažādu Marku Mīļotāju VIP korporācija NSNF" noteikti ir ar mieru piedalīties šādā pasākumā 333 trasē!

1.. 2 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti