Vajag elektriķi

Uggga Reģ.: 04.01.2006

Iesakiet kādu labu auto elektriķi. Vēlams, lai varētu maksāt ar pārskaitījumu un nebūtu dīleru izcenojumu.

 
1 2 3 4
Reģ.: 18.04.2024
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Iesakiet kādu labu auto elektriķi. Vēlams, lai varētu maksāt ar pārskaitījumu un nebūtu dīleru izcenojumu.

: Labs.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Iesakiet kādu labu auto elektriķi. Vēlams, lai varētu maksāt ar pārskaitījumu un nebūtu dīleru izcenojumu.

naudu gribi atmazgaat?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

1. Kaimiņu Vasja neder, jo jāremontē firmas mašīna, tāpēc vajag ar pārskaitījumu (Vasjam nemaz konta bankā noteikti nav).

2. Darba daudz, tāpēc pēc dīleru izcenojumiem sanāk ekonomiski nepamatots remonts.

Ir kādi ieteikumi?

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Kas jaadara???

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja: Kas jaadara???

"Nedaudz" pabijis ūdenī (durvju spīkeriem aptuveni līdz pusei).

Uzreiz ir zināms, ka stūres pastiprinātājs nomiris + HVZ, cik citas šaizes Vadības bloks...

Vadi šur tur sakusuši, deg SRS un EPS lampiņas, odometram ne visi cipari deg utt. pilns komplekts slīkonim

P.S. Civic `02

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Arnijs rakstīja: Kas jaadara???

"Nedaudz" pabijis ūdenī (durvju spīkeriem aptuveni līdz pusei).

Uzreiz ir zināms, ka stūres pastiprinātājs nomiris + HVZ, cik citas šaizes Vadības bloks...

Vadi šur tur sakusuši, deg SRS un EPS lampiņas, odometram ne visi cipari deg utt. pilns komplekts slīkonim

P.S. Civic `02

Atliek izteit tikai liidzjuutiibas

Vieglaak buus nopirkt sagaztu auto un visu paarkraameet, nekaa visu vajadziigo sapirkt par diilera cipariem + elektrikja darbs. Vienam auto esmu paarkraameejis degushu provodku + visu paareejo, kas bija nodedzis, bet otreiz neko tmldz negribu uznjemties Un pat atdziiinot shaadu sliikoni ar to beedas veel nebeigsies. Vismaz paaris gadus liidiis aaraa visaadi gljuki un nekontakti Ir veel otrs variants - izjaukt detaljaas. Jo iisti neredzu jeegu no shaada auto celshanas. Tad tam butu jabuut nuu vismaz jaguaaram

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Vajag vismaz uzzināt cenu, lai savestu mašīnu daudz maz normālā kārtībā, bensons pat īsti negrib saukt nekādu ciparu, jo par viņu cenām noteikti nebūšot izdevīgi remontēt.

Kāds var pateikt, cik tāds varētu maksāt rezerves daļās? Motors 1.6

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Vajag vismaz uzzināt cenu, lai savestu mašīnu daudz maz normālā kārtībā, bensons pat īsti negrib saukt nekādu ciparu, jo par viņu cenām noteikti nebūšot izdevīgi remontēt.

Kāds var pateikt, cik tāds varētu maksāt rezerves daļās? Motors 1.6

To ciparu ir iespeejams nosaukt tikai peec darbu izveikshanas! Un aptuveni (stipri aptuveni) tas vareetu buut robezaas no kaadiem 1.5 - 4tk Ls.... Rezerves daljaas? Uzzni, cik par taadu dod srotaa un tad sareizini ar 3! Nu kaut kaa taa! Bet es par taadu auto vnk aizmirstu! Jo tas chakars nebuus veerts ne taa auto, ne iegudiito finanshu.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Cik es saprotu no šefiem, paturēt neviens to netaisās. Jautājums tikkai ir, pārdot tādu kā ir vai mēģināt kaut ko taisīt un tad tirgot?

Reģ.: 18.04.2024
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Cik es saprotu no šefiem, paturēt neviens to netaisās. Jautājums tikkai ir, pārdot tādu kā ir vai mēģināt kaut ko taisīt un tad tirgot?

Tev vēl vajag trīs reizes lai Arnijs uzraksta?? Lai ie tavi 'šefi' lemj!! Atbildi saņēmi? Ko īdi??

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Pēc laiciņa kāds laimīgais pircējs iehavos sajebisj svaigu aparātu.... Līzītē... Uz gadiem sešiem....

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

nu TOYOTA 1,6 l motors ap 97 gadu vienc patz maksaa ap 1600 liidz 2500 EUR. Jaunakie ar VVT tehnologjijas analogu noteikti veel kadu tuukstoti pa virsu. Durvis (plikas) ap 80 -100 Ls gabalaa.

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

kada masina?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

KM rakstīja: kada masina?

Civic `02 1.6 VTEC 5d

elf Reģ.: 15.06.2004
0 0 Atbildēt

Elektriķa darba izcenojumi no 5Ls-15Ls stunda.

Auto jau nedrīkst atdot kamēr nav nauda pārskaitīta,var palikt ilgi gribot!!!!

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

elf rakstīja: Elektriķa darba izcenojumi no 5Ls-15Ls stunda.

Auto jau nedrīkst atdot kamēr nav nauda pārskaitīta,var palikt ilgi gribot!!!!

Bensonā elektriķa izcenojumi 25 Ls/h

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

elf rakstīja: Elektriķa darba izcenojumi no 5Ls-15Ls stunda.

Auto jau nedrīkst atdot kamēr nav nauda pārskaitīta,var palikt ilgi gribot!!!!

Bensonā elektriķa izcenojumi 25 Ls/h

Tikai atceries vienu! Bensona elektrikjis sho darbu izdariis 2x aatraak... Sheit visa fishka ir informaacijaa!

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:

Uggga rakstīja:

elf rakstīja: Elektriķa darba izcenojumi no 5Ls-15Ls stunda.

Auto jau nedrīkst atdot kamēr nav nauda pārskaitīta,var palikt ilgi gribot!!!!

Bensonā elektriķa izcenojumi 25 Ls/h

Tikai atceries vienu! Bensona elektrikjis sho darbu izdariis 2x aatraak... Sheit visa fishka ir informaacijaa!

Piekrītu.

Patreiz sāk rādīties, ka Bensonā vien tiks taisīts. Ir zināms, ka jāmaina SRS un EPS vadības bloki + vadi. Lietotus blokus kaut kur meklēt, cik saprotu, nav īsti jēgas, jo problēmas tikkai radīsies klāt?

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Tieshi blokus ir jeega mekleet lietotus! Jo tieshi tas vieniigais var samazinaat remonta izdevumus. Cita lieta ir, vai izdosies samekleet.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja: Tieshi blokus ir jeega mekleet lietotus! Jo tieshi tas vieniigais var samazinaat remonta izdevumus. Cita lieta ir, vai izdosies samekleet.

Man te stāsta, ka ar lietotiem blokiem esot gemarojs ar pārprogrammēšanu, jo metot laukā vecās kļūdas utt. Ir kādam pieredze ar lietotu bloku uzstādīšanu?

Par atrašanu gan cits stāsts

Jauni maksājot ap 400Ls katrs kopā ar vadiem.

Rudiz Reģ.: 10.04.2003
0 0 Atbildēt

Mani atkal zinkare nomoka, ko jus ar to autinju izdariijaat?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Rudiz rakstīja: Mani atkal zinkare nomoka, ko jus ar to autinju izdariijaat?

Diemžēl viss ir vienkārši. Kolēģe brauca sēņot. Iebrauca peļķē, kas izrādījās dziļāka nekā domāts un iesēdās. Kamēr meklēja, kas viņu izvilks, pielija pilns salons

Pats interesantākais ir tas, ka motors nenoslāpa, pati atbrauca mājās un vakar bez problēmām pielaidām un aizbraucām uz Bensonu.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Pļins, nu gan bijusi peļķe. Un ko jūs ar to dāmu izdarījāt? Mani vienkārši zinātkāre moka.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja: Pļins, nu gan bijusi peļķe. Un ko jūs ar to dāmu izdarījāt? Mani vienkārši zinātkāre moka.

Neko neizdarījām, viņa pati ir galīgi sašutusi, vairs nekad nebraukšot sēņot Žēl jau cilvēku..

Ir gatava arī pati maksāt par remontu.

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Kasko nav?

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti