Vajag elektriķi

Uggga Reģ.: 04.01.2006

Iesakiet kādu labu auto elektriķi. Vēlams, lai varētu maksāt ar pārskaitījumu un nebūtu dīleru izcenojumu.

 
1 2 3 4
Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

protams rakstīja: Kasko nav?

Ir, bet ūdens nav apdrošinājuma gadījums. Protams, iesniegums tika uzrakstīts, bet nav lielu cerību, ka kaut kas tiks izmaksāts. Policijas arī nebija.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

protams rakstīja: Kasko nav?

Ir, bet ūdens nav apdrošinājuma gadījums. Protams, iesniegums tika uzrakstīts, bet nav lielu cerību, ka kaut kas tiks izmaksāts. Policijas arī nebija.

Interesanti kas tas par KASKO kad H20 nav apdroshinaashanas gadiijums?!?!? Brauca tak taa daamiite pa celju ne jau pa purvu.

Pie reizes pastaasti kas par apdroshinaataaju, lai visis zina "labo" kantori ar kura polisi peljkjees aizliegts braukt. Es domaaju nevienam nav nosleepums par varenajaam pelkjeem tepat Riigaa.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

Uggga rakstīja:

protams rakstīja: Kasko nav?

Ir, bet ūdens nav apdrošinājuma gadījums. Protams, iesniegums tika uzrakstīts, bet nav lielu cerību, ka kaut kas tiks izmaksāts. Policijas arī nebija.

Interesanti kas tas par KASKO kad H20 nav apdroshinaashanas gadiijums?!?!? Brauca tak taa daamiite pa celju ne jau pa purvu.

Pie reizes pastaasti kas par apdroshinaataaju, lai visis zina "labo" kantori ar kura polisi peljkjees aizliegts braukt. Es domaaju nevienam nav nosleepums par varenajaam pelkjeem tepat Riigaa.

Apdrošinātājs ERGO

Citāts no noteikumiem:

9.pants. Izņēmumi.

Ar šī apdrošināšanas līguma parakstīšanu puses ir vienojušās, ka

sekojoši zaudējumu rašanās gadījumi netiek atzīti par apdrošināšanas gadījumiem, ja riska iestāšanos un/vai zaudējumu rašanos, vai apdrošinātā, apdrošinājuma ņēmēja, vai transportlīdzekļa tiesīgā lietotāja darbību vai bezdarbību, pirms vai pēc riska iestāšanās raksturo sekojoši faktiskie apstākļi:

.

.

.

9.12. apdrošinātā riska iestāšanās saistīta ar ūdens iekļūšanu

transportlīdzekļa dzinējā;

Vēl jau nevar teikt, ka neko nemaksā, jo atteikuma vēl nav bet es īpaši neceru, ka kaut kas varetu izdoties.

Kā man brokeris pastāstīja, kad Rīgā bija "lielie" plūdi, BTA esot maksājis tiem, kas stāvējuši stāvvietās un applūduši, bet tiem, kas centās izmēģināt spēkus peļķu pārvarēšanā, nemaksāja neviens.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

jautājums - vai bija pareizi nenoslāpēt motoru, kursh darbojas tik dziljaa udenī?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: jautājums - vai bija pareizi nenoslāpēt motoru, kursh darbojas tik dziljaa udenī?

Viennoziimiigi shaja situaacija nedriiksteejs slapeet dzineeju preteejaa gadiijuma vairs ar vilceeju tikai vareetu ko liidzeet, par pasha speekiem aizkljuushanaa liidz Riigai vareetu aizmirst.

Principaa ja slapee motoru tad jau arii jaatvieno akja klemmes un peec tam ilgi un dikti jaazhaavee viss ko var. Nezinu kaa to H20 ar dubljiem peec tam no izpuuteeja veel dabuut laukaa.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Tieši tā - ja pats lauzīsi savu auto, tad neviens to par velti nelabos.

Intersants formuleejums pats lauziisi - tipa ko man tagad katrai pelkjei ar dziljummeeriitaaju jaastaigaa vispirms jaaizmeera un tad driikstu taja iebraukt. IMO taa ir apdroshinaataaju izlaidiiba - tas viennoziimiigi ir apdroshinaashanas gadiijums. Jo tikpat labi braucot kaads var pamatiigu shalti uzgaazt autinjam virsuu un ar nav nekur teikts ka kaut kas no elektriibas shaja situaacijaa nesaies deelii.

150zs Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

Man jau liekas ja taa pieiet, tad motoraa cik saprotu nav uudens, uudens ir satrumeejis vadiibas blokus, bet tas manupraat vairs naf dzineejs! Jeb ko mees un vinji saprot ar dzinēju??

Iisteniibaa var palauziit galvu sev advokaatiem, apdrossinaataajiem u8n tiesnessiem kas lietu vareetu izlemt ja nu doma ir iet liidz galam!

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Nu HVZ par to apdrošināšanu. Atkarīgs no tā, kā interpretē jēdzienu motors.

Pirmā un lielākā kļūda bija tā, ka netika izsaukta kāda no speciālajām vienībām (CP vai ugunsdzēsēji), bez tiem aprošinātājs maksājot līdz 300Ls. Šodien experts aizbraukšot apskatīt "pacientu", pēc tam jau redzēs kas un kā, bet bensonā iesaka norakstīt

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Nebūs tur nekas.

PiepZz Reģ.: 08.05.2004
0 0 Atbildēt

WALA: nu tev i logjika. Es gan vinju noslaapeetu un ljautu, lai aizvelk + izzhaaveetu normaali, nevis visu liiksmi salaistu uz iiso, ar prieciigu apzinju - re! un pats veel uz maajaam tieku!

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Es nesaprotu ka var iebraukt tik dziljaa peljkjee???

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

PiepZz rakstīja: WALA: nu tev i logjika. Es gan vinju noslaapeetu un ljautu, lai aizvelk + izzhaaveetu normaali, nevis visu liiksmi salaistu uz iiso, ar prieciigu apzinju - re! un pats veel uz maajaam tieku!

logjika vienkaarsha - ja noslaapeesi un aatri neatvienosi akji nosvilinaasi taapat, ja ne tad taa ir liela veiksme. Veel ja noslaapeesi ir iespeeja ieraut uudeni arii motoraa piem. ja izpuuteejs arii atrodas zem uudens.

kaspx Reģ.: 08.04.2005
0 0 Atbildēt

Manuālī jābūt rakstītam cik dziļā peļķē var (lēni) braukt, pārsniedzot to šaizes būs neizbēgamas. Manam autiņam piemēram noteikts 30 cm

WALA rakstīja:

Marchiks_ rakstīja: Tieši tā - ja pats lauzīsi savu auto, tad neviens to par velti nelabos.

Intersants formuleejums pats lauziisi - tipa ko man tagad katrai pelkjei ar dziljummeeriitaaju jaastaigaa vispirms jaaizmeera un

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja:

WALA rakstīja: Veel ja noslaapeesi ir iespeeja ieraut uudeni arii motoraa piem. ja izpuuteejs arii atrodas zem uudens.

Un kāds pārdabisks spēks tad pierautu pilnu izpūtēju ar ūdeni? Viņš var tikai lēnām piesmelties līdz peļļkes līmenim, bet lai piesmeltu motoru, haubei jābūt gandrīz zem ūdens.;

mulkjibas, nemaz daudz nevajag. atliek saraut ieksha filtra kastee un chau rasma...

PiepZz Reģ.: 08.05.2004
0 0 Atbildēt

Iisteniibaa jau izskaidrojums vienkaarsh - sieviete pie stuures Normaali nezinaamaas peljkes buutu jaaforsee leeni un pa malinju, nevis aizmiegtaam aciim.

Reģ.: 25.04.2024
0 0 Atbildēt

Vienīgais elektriķis ,kas te kaut ko jēdz, ir Yonas!!

Paprasiet viņam,viņš visu pateiks. Visticamāk-nebija kārtīgi sazemēt vai arī izolatori ieplaisājuši.

Vai ne,Janka?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Es reiz ar essiiti pie Liicu sunjupatversmes atkusnja laikaa forseeju vienu pelkji...

Peev tam essiisha iipasnieks saka-

Klau-a kas tajos lukturosNav uudens

Un bija! Pilnas faaras piesmeelu

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Reaali bija taa, ka kaajas bija uudenii

Essiitis laba mašīna.....Gribeetu sev vienu sveetdienai

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Yonas, teikshu tev skaidri un gaishi - izēd d'i.r.su!

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Update situācijai. Apdrošināšanas eksperts bija apskatīt mašīnu, pēc viņu domām esot jānomaina tikai dažas detaļas. Bensonā paliek pie sava, ka tādas mašīnas neremontējot. Gaidam pilnu oficiālo tāmi no Bensona.

Bīt vēl kaut kāds eksperts brauc skatīt nelaimīgo peļķi.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Bīt=Rīt

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

autoservisā bija uzcelts augšā Audi A6 un šim ģenerators iemontēts sprīdi no asfalta

nez, ja ar tādu iebrauc peļkēe kur ūdens pāri sliekšņiem smeļas, arī nav jānoslāpē

Jeeper Reģ.: 06.01.2003
0 0 Atbildēt

specs Ediks pazvani 29658132. Man līdzēja

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Jeeper rakstīja: specs Ediks pazvani 29658132. Man līdzēja

Tev bija līdzīga situācija kā man vai tikkai kaut kas aizliets?

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Jeeper rakstīja: specs Ediks pazvani 29658132. Man līdzēja

Tev bija līdzīga situācija kā man vai tikkai kaut kas aizliets?

gan jau bija aizlietas acis un tas specs bija ediks kursh sisteemu sleedz gailezera s;limniicaa klaat..

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti