Pārdodu Audi 100

Peksiic Reģ.: 07.11.2003

Pārdodu sievas autiņu Audi 100, 92g. Automāts 2.4 benziina motoriņš. Klimatkontrole, el. spoguļi, utt.utjp. Skate līdz 27/04/2007. Latvijā bijuši 2 saimnieki (Mana sieva un onka gados no kur nopirkām). Protams autiņam nepieciešams ieguldīt naudu (eļļas maiņa, riepas, dažas gumijas).

Kāpēc pārdodu? 1) Nav kur autiņu likt, sieva ar viņu tikpatkā nebrauc (ja būtu kur likt, tad nepārdotu, jo pašam šis autiņš patīk). 2) Naudas nekad nav bijis par maz

Bildes būs vēlāk, taču ja gribat redzēt dzīvajā, zvaniet, rakstiet 2 6334366 riteks2@apollo.lv Raitis

 
1 2 3 4
Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

Mahsiina no treilja, apdroshinaashanu panjeemu, taksh to viss chikiniekaa. Teh apskate, 5dienu laikaa no pirmaas regjistraacijas.

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Peksiic rakstīja:

DM rakstīja:

Peksiic rakstīja:

markss rakstīja: kautkas jau neštimē.Kādēļ pirki jaunu,ja jau šis nav vajadzīgs un stāv tikai ? Kolekcionārs

esmu palicis par santiimpis.... nopirku diizeli. Tamdeelj arii negribaas kustinaat to benziinnieku audi.

A ko bezdarbniekam padariisi...

Nav darba, nav naudas benzīnam priekš Audi, nesanāk signalizācijai un KASKO priekš "jaunā" dīzeļa....... sviests kautkādc

kur es teicu ka nesanaak nauda KASKO un signalkai??? Vakardien tik 17. no csdd izbraucu, zinot ka autinjsh pa nakti staav apsargaajamaa garazjaa zem maajas, tad iipashi iesviist uz to nevajadzeeja

Tu teici "A ko bezdarbniekam padariisi... " tāpēc arī sapratu ka pašam naudas nav, protams ja sieva labi nopelna (laikam strādā tik daudz, ka nav laika ar mašīnu braukt) tad var arī nestrādāt

Labi labi, es tik tā paķircinu

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Peksiic rakstīja:

ursis rakstīja: un kur ir bildes? jaunaa auto

panjeemu A6 1.9TDI (riktiigi vareeshu sanjus iep... vismaz ceru) 2000g. Tiko no "Vaacijas", "nav" sists Standarta komplektaacija (elektronjika, kondishns, automaats, utt.utjp.)

njuss LAI LABI RIPO !

veco njemu pa 1000 eiro.

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

Peksiic rakstīja:

ursis rakstīja: un kur ir bildes? jaunaa auto

panjeemu A6 1.9TDI (riktiigi vareeshu sanjus iep... vismaz ceru) 2000g. Tiko no "Vaacijas", "nav" sists Standarta komplektaacija (elektronjika, kondishns, automaats, utt.utjp.)

njuss LAI LABI RIPO !

veco njemu pa 1000 eiro.

laupiishana gaishaa dienas laikaa!!!!

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Peksiic rakstīja:

ursis rakstīja:

Peksiic rakstīja:

ursis rakstīja: un kur ir bildes? jaunaa auto

panjeemu A6 1.9TDI (riktiigi vareeshu sanjus iep... vismaz ceru) 2000g. Tiko no "Vaacijas", "nav" sists Standarta komplektaacija (elektronjika, kondishns, automaats, utt.utjp.)

njuss LAI LABI RIPO !

veco njemu pa 1000 eiro.

laupiishana gaishaa dienas laikaa!!!!

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

DM rakstīja:

Peksiic rakstīja:

DM rakstīja:

Peksiic rakstīja:

markss rakstīja: kautkas jau neštimē.Kādēļ pirki jaunu,ja jau šis nav vajadzīgs un stāv tikai ? Kolekcionārs

esmu palicis par santiimpis.... nopirku diizeli. Tamdeelj arii negribaas kustinaat to benziinnieku audi.

A ko bezdarbniekam padariisi...

Nav darba, nav naudas benzīnam priekš Audi, nesanāk signalizācijai un KASKO priekš "jaunā" dīzeļa....... sviests kautkādc

kur es teicu ka nesanaak nauda KASKO un signalkai??? Vakardien tik 17. no csdd izbraucu, zinot ka autinjsh pa nakti staav apsargaajamaa garazjaa zem maajas, tad iipashi iesviist uz to nevajadzeeja

Tu teici "A ko bezdarbniekam padariisi... " tāpēc arī sapratu ka pašam naudas nav, protams ja sieva labi nopelna (laikam strādā tik daudz, ka nav laika ar mašīnu braukt) tad var arī nestrādāt

Labi labi, es tik tā paķircinu

Da es latvietis, videejais, krediteetais Lai gan ja buutu gaidiijis kad ieskaitiis man to krediita naudu, pie mashiinas buutu ticis tikai aatraakais shodien vakaraa.

Nu vispaar jau veel straadaaju, bet nu pazinjojis esmu ka eju prom, taapeec arii teicu ka bezdarbnieks

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

taatad, paardodu audi 100 Cena 2150EUR

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Peksiic rakstīja:

DM rakstīja:

Peksiic rakstīja:

DM rakstīja:

Peksiic rakstīja:

markss rakstīja: kautkas jau neštimē.Kādēļ pirki jaunu,ja jau šis nav vajadzīgs un stāv tikai ? Kolekcionārs

esmu palicis par santiimpis.... nopirku diizeli. Tamdeelj arii negribaas kustinaat to benziinnieku audi.

A ko bezdarbniekam padariisi...

Nav darba, nav naudas benzīnam priekš Audi, nesanāk signalizācijai un KASKO priekš "jaunā" dīzeļa....... sviests kautkādc

kur es teicu ka nesanaak nauda KASKO un signalkai??? Vakardien tik 17. no csdd izbraucu, zinot ka autinjsh pa nakti staav apsargaajamaa garazjaa zem maajas, tad iipashi iesviist uz to nevajadzeeja

Tu teici "A ko bezdarbniekam padariisi... " tāpēc arī sapratu ka pašam naudas nav, protams ja sieva labi nopelna (laikam strādā tik daudz, ka nav laika ar mašīnu braukt) tad var arī nestrādāt

Labi labi, es tik tā paķircinu

Da es latvietis, videejais, krediteetais Lai gan ja buutu gaidiijis kad ieskaitiis man to krediita naudu, pie mashiinas buutu ticis tikai aatraakais shodien vakaraa.

Nu vispaar jau veel straadaaju, bet nu pazinjojis esmu ka eju prom, taapeec arii teicu ka bezdarbnieks

Visi mēs tādi, kreditētie kurš vairāk, kurš mazāk, banku marketings strādā

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Es arī savu pārdodu!!! Nesen atklāju, ka manu darba fordiņu, 3 gadus vecu maina nost marta mēnesī un ir šance nopirkt. Kā nekā tikai no manis jāts autiņš, ja naudas pietiks, jāgrābj nost, vēl pāris gadus būs drāžams uz nebēdu. Līdz tam pat domas uz večiņas pārdošanu nenesās, tāpēc tam gan eļļas, tosols, gan siksnas nomainītas, visi ritošās gultņi, apakšējie moldingi priekšējām durvīm. Koroče, 91 gads, 2,0 monoinžektors (nemotors, bet esot baigi labi uz gāzi pārtaisīt, tā ursis teica), apskate līdz decembra beigām. Komplektā otrus diskus iedošu. Un par šitādu brīnumvāģi tikai kaut kādi 2600 eiro!!!! Nepalaid garām vienreizējo izdevību !

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: Es arī savu pārdodu!!! Nesen atklāju, ka manu darba fordiņu, 3 gadus vecu maina nost marta mēnesī un ir šance nopirkt. Kā nekā tikai no manis jāts autiņš, ja naudas pietiks, jāgrābj nost, vēl pāris gadus būs drāžams uz nebēdu. Līdz tam pat domas uz večiņas pārdošanu nenesās, tāpēc tam gan eļļas, tosols, gan siksnas nomainītas, visi ritošās gultņi, apakšējie moldingi priekšējām durvīm. Koroče, 91 gads, 2,0 monoinžektors (nemotors, bet esot baigi labi uz gāzi pārtaisīt, tā ursis teica), apskate līdz decembra beigām. Komplektā otrus diskus iedošu. Un par šitādu brīnumvāģi tikai kaut kādi 2600 eiro!!!! Nepalaid garām vienreizējo izdevību !

cena es ar par savu gribu :4000 eiro

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

viktors1961 rakstīja: Es arī savu pārdodu!!! Nesen atklāju, ka manu darba fordiņu, 3 gadus vecu maina nost marta mēnesī un ir šance nopirkt. Kā nekā tikai no manis jāts autiņš, ja naudas pietiks, jāgrābj nost, vēl pāris gadus būs drāžams uz nebēdu. Līdz tam pat domas uz večiņas pārdošanu nenesās, tāpēc tam gan eļļas, tosols, gan siksnas nomainītas, visi ritošās gultņi, apakšējie moldingi priekšējām durvīm. Koroče, 91 gads, 2,0 monoinžektors (nemotors, bet esot baigi labi uz gāzi pārtaisīt, tā ursis teica), apskate līdz decembra beigām. Komplektā otrus diskus iedošu. Un par šitādu brīnumvāģi tikai kaut kādi 2600 eiro!!!! Nepalaid garām vienreizējo izdevību !

cena es ar par savu gribu :4000 eiro

gribēt nevienam nav liegts , diemžēl manējā laikam nav tik laba kā tavejā

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: Es arī savu pārdodu!!! Nesen atklāju, ka manu darba fordiņu, 3 gadus vecu maina nost marta mēnesī un ir šance nopirkt. Kā nekā tikai no manis jāts autiņš, ja naudas pietiks, jāgrābj nost, vēl pāris gadus būs drāžams uz nebēdu. Līdz tam pat domas uz večiņas pārdošanu nenesās, tāpēc tam gan eļļas, tosols, gan siksnas nomainītas, visi ritošās gultņi, apakšējie moldingi priekšējām durvīm. Koroče, 91 gads, 2,0 monoinžektors (nemotors, bet esot baigi labi uz gāzi pārtaisīt, tā ursis teica), apskate līdz decembra beigām. Komplektā otrus diskus iedošu. Un par šitādu brīnumvāģi tikai kaut kādi 2600 eiro!!!! Nepalaid garām vienreizējo izdevību !

Jā, vienreizēji !!! mašīnai tika 16 gadi un "Un par šitādu brīnumvāģi tikai kaut kādi 2600 eiro!!!! "

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

DM rakstīja: Jā, vienreizēji !!! mašīnai tika 16 gadi un "Un par šitādu brīnumvāģi tikai kaut kādi 2600 eiro!!!! "

nesaprotu, par ko Tu brinies ir tachu dazhadi auto, kas dazhadi maksa

Es pats nesaprotu, ko es brīnos? TAS TAČU AUDI!

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: Es arī savu pārdodu!!! Nesen atklāju, ka manu darba fordiņu, 3 gadus vecu maina nost marta mēnesī un ir šance nopirkt. Kā nekā tikai no manis jāts autiņš, ja naudas pietiks, jāgrābj nost, vēl pāris gadus būs drāžams uz nebēdu. Līdz tam pat domas uz večiņas pārdošanu nenesās, tāpēc tam gan eļļas, tosols, gan siksnas nomainītas, visi ritošās gultņi, apakšējie moldingi priekšējām durvīm. Koroče, 91 gads, 2,0 monoinžektors (nemotors, bet esot baigi labi uz gāzi pārtaisīt, tā ursis teica), apskate līdz decembra beigām. Komplektā otrus diskus iedošu. Un par šitādu brīnumvāģi tikai kaut kādi 2600 eiro!!!! Nepalaid garām vienreizējo izdevību !

Pa dārgu. paziņa meklē A100 ar rokas kārbu, a tā peksīša auto varētu skatīties. Ar 2l monošprici tas fiksums so, so. Bundža smaga. Sory par spamu.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

tauta savu vārdu ir teikusi Tauta vienmēr saka taisnību Vispār jau man tā nopārdošana nemaz tik aktuāla nav, to fordfokusu tāpat diez vai pavilkšu, bez mašīnas palikt arī nevaru. Šito es jau esmu iztaustījis, zinu, ko gaidīt, bet ņemt citu tādu pat uz pāris gadiem jaunāku???? - laikam jau naf prāta darbs. Vienīgi žēl tos, kas tādu izdevību garām palaida

P.S. ja kāds gribēs, martā varu uzmesties par stapnieku trīs gadus veca hečbekfokusa iegādei, nobraukums 62kkm uz doto brīdi, balts, bez kondiškas. Sists (un pat skrāpēts, tfu,tfu,tfu) nav, uz doto brīdi piekare vēl baigi labā stāvoklī.

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: tauta savu vārdu ir teikusi Tauta vienmēr saka taisnību Vispār jau man tā nopārdošana nemaz tik aktuāla nav, to fordfokusu tāpat diez vai pavilkšu, bez mašīnas palikt arī nevaru. Šito es jau esmu iztaustījis, zinu, ko gaidīt, bet ņemt citu tādu pat uz pāris gadiem jaunāku???? - laikam jau naf prāta darbs. Vienīgi žēl tos, kas tādu izdevību garām palaida

P.S. ja kāds gribēs, martā varu uzmesties par stapnieku trīs gadus veca hečbekfokusa iegādei, nobraukums 62kkm uz doto brīdi, balts, bez kondiškas. Sists (un pat skrāpēts, tfu,tfu,tfu) nav, uz doto brīdi piekare vēl baigi labā stāvoklī.

Tas tak tāds mājsaimnieču noskrējiens firmas mašīnai pa 3 gadiem Viss atkarīgs no cenas! Veiksmīgu tirgošanu!

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Peksiic rakstīja: taatad, paardodu audi 100 Cena 2150EUR

A sieva vispār zin,ka viņas auto tiek tirgots?

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

protams rakstīja:

Peksiic rakstīja: taatad, paardodu audi 100 Cena 2150EUR

A sieva vispār zin,ka viņas auto tiek tirgots?

nu informeeta vinja ir bet auto taapataas ir uz mana vaarda

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: Es arī savu pārdodu!!! Nesen atklāju, ka manu darba fordiņu, 3 gadus vecu maina nost marta mēnesī un ir šance nopirkt. Kā nekā tikai no manis jāts autiņš, ja naudas pietiks, jāgrābj nost, vēl pāris gadus būs drāžams uz nebēdu. Līdz tam pat domas uz večiņas pārdošanu nenesās, tāpēc tam gan eļļas, tosols, gan siksnas nomainītas, visi ritošās gultņi, apakšējie moldingi priekšējām durvīm. Koroče, 91 gads, 2,0 monoinžektors (nemotors, bet esot baigi labi uz gāzi pārtaisīt, tā ursis teica), apskate līdz decembra beigām. Komplektā otrus diskus iedošu. Un par šitādu brīnumvāģi tikai kaut kādi 2600 eiro!!!! Nepalaid garām vienreizējo izdevību !

Čota es no Viķkas ņefiga nerubīju? Ko tad tu īsti tirgo? Sākumā manu darba fordiņu, 3 gadus vecu maina nost), Pēc tam (Koroče, 91 gads) ???

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Peksīts arī te kautkādu fufeli laiž! Bezdarbnieks ar A6 kurš tirgo sievas mašīnu, ar kuru ir nobraukuši 2000 km ar vasaras riepām un izdauzītām gumijām, jo bija daudz naudas bet negribēja mainīt un pats vēl nezin vai ir stūres lifts un pilnais panelis un jātirgo nost, jo viņa ir lieka, bet liekās vietā jau ir cita.Varēji labāk uzreiz uzrakstīt: ETO ŅE MOJ MOTOROĻĻER, JA TOĻKO POSTAVIL OBJAVU!

Cartman_626 Reģ.: 14.07.2002
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: Es arī savu pārdodu!!! Koroče, 91 gads, 2,0 monoinžektors. Un par šitādu brīnumvāģi tikai kaut kādi 2600 eiro!!!! Nepalaid garām vienreizējo izdevību !

Ko jūs galīgi locekļus pārsūkājušies esat? Pat pagājušā gadu tūkstoša, 15 gadus veciem širpotreba autiņiem prasīt virs 100 EUR? Un kāds ārpus Preiļiem pērk arī?

Cartman_626 Reģ.: 14.07.2002
0 0 Atbildēt

Cartman_626 rakstīja:

viktors1961 rakstīja: Es arī savu pārdodu!!! Koroče, 91 gads, 2,0 monoinžektors. Un par šitādu brīnumvāģi tikai kaut kādi 2600 eiro!!!! Nepalaid garām vienreizējo izdevību !

Ko jūs galīgi locekļus pārsūkājušies esat? Pat pagājušā gadu tūkstoša, 15 gadus veciem širpotreba autiņiem prasīt virs 100 EUR? Un kāds ārpus Preiļiem pērk arī?

Es domāju 1000 EUR.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Cartman_626 rakstīja:

Cartman_626 rakstīja:

viktors1961 rakstīja: Es arī savu pārdodu!!! Koroče, 91 gads, 2,0 monoinžektors. Un par šitādu brīnumvāģi tikai kaut kādi 2600 eiro!!!! Nepalaid garām vienreizējo izdevību !

Ko jūs galīgi locekļus pārsūkājušies esat? Pat pagājušā gadu tūkstoša, 15 gadus veciem širpotreba autiņiem prasīt virs 100 EUR? Un kāds ārpus Preiļiem pērk arī?

Es domāju 1000 EUR.

Sākumā pareizi uzrakstīju, vairāk par 100 ārpus Preiļiem nedod.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja: Pārdots!

Nopirki?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

pielika klāt 2 vecus ledusskapjus un tolmets paņēma pa 200 ērikiem

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti