Eesti CP HELP!

Bastardo Reģ.: 21.07.2003

Aizbraucu ar savu auto uz Narvu.Braucu caur Valgu.Izbraucot no Valgas pilseetas, redzu taalumaa ziimi ~150-200m un logjiski laizhu no kalninja auto neitraalajaa (nu jau vairs ne uz 50 km/h).BET... 30 m pirms ziimes "pilseetas beigas" kruumos staav CP.Aptur mani,runaa krieviski,luudz sekot uz vinju auto.Es parasu lai raada radaru, shis nefiga, tikai pasaka ka man esot bijis aatrums 79+-3km/h.sodu vinjsh varot uzlikt uz vietas 1300 EEK (~55ls),ja es nepiekriitu varu rakstiit pretenziju un tad sho parkapumu izskatiis VALGAS perfektuuras shefs Kaimar Karm.Taa arii izdariju.(uzrakstiju ka nebija man aatrums lielaaks par 70 km/h,netika uzraadiits radars, un hvz kaapeec konstabls uz vietas izdomaaja uzlikt sodu tieshi 1300 EEK.)

Tagad man atnaaca e-mails, tjipa ar soda kviiti Igaunju valodaa, kur iet runa par 1800 EEK (~80ls) un terminju 02.01.2007.Man tas liekaas peec "izreekjinaashanaas" par mutes palaishanu.nu tjipa ja tu letinj te daudz spreegaasi - maksaasi vairaak!

Luudzu iesakiet kaa man shajaa situaacijaa apstriideet netaisniigo sodu?Varbuut ir kaads cilveeks zinaams, kas par sapraatigu naudu pakonsulteetu?

un kas notiks tajaa gadiijumaa ja es vienkaarshi nesamaksaashu sodu.

Paldies jau ieprieksh!

 
1 2 3 4 5
alus_veeders Reģ.: 11.07.2005
0 0 Atbildēt

alus_veeders rakstīja: Džekiņ, par zādzību šariata valstīs ir rokas nociršana, vai tiešām, tādā gadījumā, spiedīsi uz savas valsts likumiuem, lai tiktu pie nosacītā - īsāk sakot - pēc kuras valsts likumiem esi pārkāpis - pēc tās arī maksā ...

doma bij, ka tu gribi sodu pēc Latvijas sodusistēmas īstenotā

avaldman Reģ.: 28.01.2002
0 0 Atbildēt

Lai nu kaa bet dazhus metrus pirms ziimes kjert uz aatrumu ir kretiinisms. buutu gaajushi labaak meeriit aatrumu pie skolaam vai beernudaarziem daudz lietderiiaak tas ir.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

to derētu ieteikt arī mūsu CP,

bet likums paliek likums...

avaldman Reģ.: 28.01.2002
0 0 Atbildēt

Tur jau ir taa lieta ka likumaa ir noteikts ka uzliekot sodu tiek njemti veeraa daudzi apstaaklji un no tiem ir atkariigs cik liels ir sods taapeec arii sods parasti ir no ..liidz..

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

avaldman rakstīja: Tur jau ir taa lieta ka likumaa ir noteikts ka uzliekot sodu tiek njemti veeraa daudzi apstaaklji un no tiem ir atkariigs cik liels ir sods taapeec arii sods parasti ir no ..liidz..

Nu bet tam puņķēdājam taku nelika pēc pilnas likuma bardzības maksāt 3000 EEK, bet tikai 1800 EEK - nedaudz virs puses!

Kur problēma?

Palaist nesodītu šitādu ņergu būtu nepareizi, jo likumam ir jānodrošina arī preventīva iedarbība - nākamreiz neskries!

Tikai to kontu tā arī nav publicējis- kurp pabalstu aizskaitīt, lai pelnīto sodu var nomaksāt...

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Kolēģis, kas strādā Igaunijas filiālē bij reiz tā krietni gāzis uz tikšanos ar kautkādu tur ūber klientu; redz no pakaļas mentūra šim pakaļ. Kolēgam parāva mīsli (sods laikam tiktu piemērots ap 50 LVL), šis ierāva mežā. Pēc pusstundas izbrauca ārā un klientam taisnojās par kavēšanos Nekādas sankcijas pēcāk piemērotas netika. Tā arī tas sods kautkur planē pa gaisu....

endr4 Reģ.: 31.05.2004
0 0 Atbildēt

es ikaunju mentus pasuutiju vnk nakuj.

pateicu vainu lai njem 50eur vai lai iet nosveerties (man bija ~ +90 apdziivotaa vietaa).

tiesiibas vinjiem speciaali nedevu ar domu ka sliktaakajaa gadijumaa doshu draivaa un tiishu vagu.

shie peec ilgas domaashanas pakasija galvu un panjeema.

ar tekstu: daroga zhe njipazvaljaajet tak jehatj

coupenator Reģ.: 15.11.2004
0 0 Atbildēt

endr4 rakstīja: es ikaunju mentus pasuutiju vnk nakuj.

pateicu vainu lai njem 50eur vai lai iet nosveerties (man bija ~ +90 apdziivotaa vietaa).

tiesiibas vinjiem speciaali nedevu ar domu ka sliktaakajaa gadijumaa doshu draivaa un tiishu vagu.

shie peec ilgas domaashanas pakasija galvu un panjeema.

ar tekstu: daroga zhe njipazvaljaajet tak jehatj

Nu un tagad baigais varonis esi, vai ne?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Esmu prieciigs, ka Latvijaa pamazaam virzaas uz priekshu stacionaaro fotoradaru ievieshanas projekts. 160 fotoradari - tas buus patiikami.

Uudensputns Reģ.: 24.05.2004
0 0 Atbildēt

Pajāt.

Rācija un pilnīgs relax...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Esmu prieciigs, ka Latvijaa pamazaam virzaas uz priekshu stacionaaro fotoradaru ievieshanas projekts. 160 fotoradari - tas buus patiikami.

Nu tak vajag mums pārspēt angļus vismaz šajā jomā - gan jau izdosies mūsu tirliņiem vēl lielāku naudas izspiešanas mašinēriju izdomāt. Ar satiksmes drošību gan šim projektam nav nekāda sakara.

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Esmu prieciigs, ka Latvijaa pamazaam virzaas uz priekshu stacionaaro fotoradaru ievieshanas projekts. 160 fotoradari - tas buus patiikami.

Kāds tev no tā labums? nu un lai vinji ir, aizej sev arī samaini galvas blīvi, ne tik savam vecajam opelim

Skardnieks Reģ.: 13.12.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Esmu prieciigs, ka Latvijaa pamazaam virzaas uz priekshu stacionaaro fotoradaru ievieshanas projekts. 160 fotoradari - tas buus patiikami.

Džeimsa bonda cienīgs auto uzlabojums (nomaināma nummura zīme) un pajāt uz radariem....

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

tadsjautues rakstīja:

VWfans rakstīja: Esmu prieciigs, ka Latvijaa pamazaam virzaas uz priekshu stacionaaro fotoradaru ievieshanas projekts. 160 fotoradari - tas buus patiikami.

Kāds tev no tā labums? nu un lai vinji ir, aizej sev arī samaini galvas blīvi, ne tik savam vecajam opelim

35% no iekasētās soda naudas ies fotoradaru saimniekam-firmačam, varbūt FansWW ir no ta kantora

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: 160 fotoradari - tas buus patiikami.

Vot mazohists Apskati jau laicīgi vietas, kur tiks izvietoti fotoradari un kāds tiem sakars ar satiksmes drošību. neogeo.lv/...

Ak nē... tomēr paskatījies? tagad tu esi tikpat sliktskā visi pārējie.

Salaboti un rekonstruēti Latvijas ceļi - tas būtu patīkami... ak pietiek sapņot....

Uudensputns Reģ.: 24.05.2004
0 0 Atbildēt

A paņem karti,paskati tuvāko grunts ceļu un velc,cik tava ķerra ļauj,tur toč neviena nebūs,pārbaudīc...Tupeles gan vaig labas un amīšus ar.

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

A kā ar foto radariem

Igaunija

Lietuva

Vacija

Nāk sodi jau uz LV. It ka nekas liels nav bijis, bet nu dažād valstīs varētu ievākt nelielu kartotēku. Pagaidām gan nekas vēl nav atnācis.

Reiz pat braucu ar kolēgu un rādu uz fotoradaru, ka pirms mēneša mani nofočēja, un maita atkal nolēma mani nofočēt.

Veiga Reģ.: 25.09.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Ar satiksmes drošību gan šim projektam nav nekāda sakara.

Saprotams, ka izteikt tādu apgalvojumu ir ļoti stilīgi un tauta to novērtē. Tomēr gribas domāt, ka kaudze ar rēķiniem par ātruma pārkāpšanu agrāk vai vēlāk pārliecinās arī prastāko urloīdu bišķi piebremzēt.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Veiga rakstīja:

Seene rakstīja: Ar satiksmes drošību gan šim projektam nav nekāda sakara.

Saprotams, ka izteikt tādu apgalvojumu ir ļoti stilīgi un tauta to novērtē. Tomēr gribas domāt, ka kaudze ar rēķiniem par ātruma pārkāpšanu agrāk vai vēlāk pārliecinās arī prastāko urloīdu bišķi piebremzēt.

Te vēl derēja klāt sankcijas par atkārtotu CSN pārkāpšanu. Piemēram, gada laikā tevi reizes piecas noķer par ātruma pārsniegšanu, uzliekam sodu - braukt ar zīmi 80 logā. Ja pieķer vēlreiz pārkāpjam ātrumu, tad pravas uz gadu nost. Papildus stimulācijai var ierubīt auto konfiskāciju.

p.s. ja auto īpašnieks nezina, kas ar viņa auto vizinās, tad minētās sankcijas vēršam pret auto īpašnieku, tāteikt, atmiņas uzlabošanai...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Veiga rakstīja:

Seene rakstīja: Ar satiksmes drošību gan šim projektam nav nekāda sakara.

Saprotams, ka izteikt tādu apgalvojumu ir ļoti stilīgi un tauta to novērtē. Tomēr gribas domāt, ka kaudze ar rēķiniem par ātruma pārkāpšanu agrāk vai vēlāk pārliecinās arī prastāko urloīdu bišķi piebremzēt.

Nē - vienkārši tev acīmredzot nav nekādas nojausmas, ar ko atšķiras fotoradaru izmantošana naudas kāšanai (UK un tagad arī LV modelis) no to izmantošanas satiksmes drošības uzlabošanai (tā kā tas ir izdarīts PL, DE u.c. saprātīgās zemēs).

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Apskatīsimies pēc gadiem 3, kā tā satiksme būs strauji "uzlabojusies". Ātrums varbūt samazināsies, bet ne jau avāriju skaits vai sodu apjoms. Jā cietušo būs mazāk, bet tīri dēļ pasīvās drošības uzlabošanās un mazākas satiksmes.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Zinaatniski ir pieraadiits, ka pie mazaaka videejaa satiksmes aatruma ir mazaak avaarijaas cietusho.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Zinaatniski ir pieraadiits, ka pie mazaaka videejaa satiksmes aatruma ir mazaak avaarijaas cietusho.

Jautājums - kādās vietās (adresēs/kilometros) novērots vislielākais soda naudu iekasēšanas apjoms - vietās kur ir visvairāk avārijas - "melnajos punktos", vai vietās kurās avāriju gandrīz nav nemaz?

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Palaidnieks tēmē uz to, lai vietās, kur avārijas nenotiek , tiktu atcelti CSN?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Zinaatniski ir pieraadiits, ka pie mazaaka videejaa satiksmes aatruma ir mazaak avaarijaas cietusho.

Nē, zinātniski ir pierādīts kas cits - vismazāk ir avāriju, ja ir pēc iespējas vienmērīgāks plūsmas ātrums - t.i. nav "izlecēju" ne uz vienu ne otru galu (tātad arī tādu lēnbraucēju, kā tu) un konkrēto ātrumu noteiktā posmā visprecīzāk var noteikt empīriski - pēc plūsmas datiem, ja šajā posmā atceļ ierobežojumus - tas ir max ātrums, kurā izvēlas iekļauties 80% vadītāju.

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti