Eesti CP HELP!

Bastardo Reģ.: 21.07.2003

Aizbraucu ar savu auto uz Narvu.Braucu caur Valgu.Izbraucot no Valgas pilseetas, redzu taalumaa ziimi ~150-200m un logjiski laizhu no kalninja auto neitraalajaa (nu jau vairs ne uz 50 km/h).BET... 30 m pirms ziimes "pilseetas beigas" kruumos staav CP.Aptur mani,runaa krieviski,luudz sekot uz vinju auto.Es parasu lai raada radaru, shis nefiga, tikai pasaka ka man esot bijis aatrums 79+-3km/h.sodu vinjsh varot uzlikt uz vietas 1300 EEK (~55ls),ja es nepiekriitu varu rakstiit pretenziju un tad sho parkapumu izskatiis VALGAS perfektuuras shefs Kaimar Karm.Taa arii izdariju.(uzrakstiju ka nebija man aatrums lielaaks par 70 km/h,netika uzraadiits radars, un hvz kaapeec konstabls uz vietas izdomaaja uzlikt sodu tieshi 1300 EEK.)

Tagad man atnaaca e-mails, tjipa ar soda kviiti Igaunju valodaa, kur iet runa par 1800 EEK (~80ls) un terminju 02.01.2007.Man tas liekaas peec "izreekjinaashanaas" par mutes palaishanu.nu tjipa ja tu letinj te daudz spreegaasi - maksaasi vairaak!

Luudzu iesakiet kaa man shajaa situaacijaa apstriideet netaisniigo sodu?Varbuut ir kaads cilveeks zinaams, kas par sapraatigu naudu pakonsulteetu?

un kas notiks tajaa gadiijumaa ja es vienkaarshi nesamaksaashu sodu.

Paldies jau ieprieksh!

 
1 2 3 4 5
Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Nu redzi nu - policis piesprieda 21,6 no atļautajiem 50 fine unitiem

Par to, ka džeks lecās piesprieda 30 fine unitus jebšu 30 X 60 = 1800 EEK, var iekaķīt līdz 3000. Kas tur nepareizi?

Tākā maksimālais sods NAV uzlikts.

Un, gribi teikt, ka mūsu policija reizēm nepaņem priekšā kātu ārvalstnieku mūsu valstī, uz savējiem palūrot caur pirkstiem?

Bastardo Reģ.: 21.07.2003
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Nu redzi nu - policis piesprieda 21,6 no atļautajiem 50 fine unitiem

Par to, ka džeks lecās piesprieda 30 fine unitus jebšu 30 X 60 = 1800 EEK, var iekaķīt līdz 3000. Kas tur nepareizi?

Tākā maksimālais sods NAV uzlikts.

Un, gribi teikt, ka mūsu policija reizēm nepaņem priekšā kātu ārvalstnieku mūsu valstī, uz savējiem palūrot caur pirkstiem?

nu bet kaapeec nevareeja cilveeciigi BRIIDINAAT, ka sheit ir taada un taada ziime un luudzu brauciet uzmaniigaak...

un kaapeec nevareeja paraadiit radaraa cik bija mans aatrums?man nav tiesiibu uzzinaat paarkaapuma pieraadiijuma patiesumu?

tuncis Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu ko tu te vari gaudot!!! Kapēc viņi to, kapēc viņi šito?! Kapēc tu pats nevarēji braukt ar atļauto ātrumu, ko???

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Bastardo rakstīja:

nu bet kaapeec nevareeja cilveeciigi BRIIDINAAT, ka sheit ir taada un taada ziime un luudzu brauciet uzmaniigaak...

un kaapeec nevareeja paraadiit radaraa cik bija mans aatrums?man nav tiesiibu uzzinaat paarkaapuma pieraadiijuma patiesumu?

79 km/h - 3 km/h = 75 km/h

Klausies - kā tev šķiet - cik pienākās par +30 km/h pilsētā?

Latvijā par šādu ātruma pārkāumu apszīvotā vietā pilsētā, ja nemaldos par to dod 1 soda punktu un kādus Ls 20 soda naudas (pie mums soda naudu apmērs ir mazākais Eiropā)...

Manuprāt viss ir korekti.

Pabrauc Berģos uz līdz +30 km/h līdz Rīgas robežai un pavaicā policim, kur var apstrīdēt viņa lēmumu.

Tevi vēl uz tehnisko aizdzīs, lai pārbaudītu vai logi nav pārāk notonēti, kā arī ugundzēšamo paprasīs uzrādīt, tālāk jau pēc pilnas programmas...

Bastardo Reģ.: 21.07.2003
0 0 Atbildēt

tuncis rakstīja: Nu ko tu te vari gaudot!!! Kapēc viņi to, kapēc viņi šito?! Kapēc tu pats nevarēji braukt ar atļauto ātrumu, ko???

kad uzrausies pats saaksi gaudot.un ne jau es speciaali paarkaapu aatrumu, es vienkaarshi nezinaaju kaads ir atljautais aatrums konkreetaa vietaa, kur nebija nekaadas apdziivotiibas paziimes....

Bastardo Reģ.: 21.07.2003
0 0 Atbildēt

79 km/h - 3 km/h = 75 km/h

Klausies - kā tev šķiet - cik pienākās par +30 km/h pilsētā?

Latvijā par šādu ātruma pārkāumu apszīvotā vietā pilsētā, ja nemaldos par to dod 1 soda punktu un kādus Ls 20 soda naudas (pie mums soda naudu apmērs ir mazākais Eiropā)...

Manuprāt viss ir korekti.

Pabrauc Berģos uz līdz +30 km/h līdz Rīgas robežai un pavaicā policim, kur var apstrīdēt viņa lēmumu.

Tevi vēl uz tehnisko aizdzīs, lai pārbaudītu vai logi nav pārāk notonēti, kā arī ugundzēšamo paprasīs uzrādīt, tālāk jau pēc pilnas programmas...

vispaar jau 79-3=76... bet ne jau par to ir shis staasts!

Jaa es cereeju, ka manu lietu izskatiis LV un sodu piespriediis peec LV likumiem, t.i. 1 punkts un 20 LVL, nu nejau 80LVL......

ir starpiiba...!

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Uzraksti savu bankas konta Nr.

Citādi tauta nezin, kur naudu pārskaitīt.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Bastardo rakstīja:

vispaar jau 79-3=76... bet ne jau par to ir shis staasts!

Jaa es cereeju, ka manu lietu izskatiis LV un sodu piespriediis peec LV likumiem, t.i. 1 punkts un 20 LVL, nu nejau 80LVL......

ir starpiiba...!

Saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksu pie administratīvās atbildības pēc šī kodeksa var saukt tikai par pārkāpumiem, kas izdarīti Latvijas Republikas teritorijā.

Starp citu, vakar Saeimas Juridiskā komisija piekrita paaugstināt administratīvos sodus arī par ātruma pārsniegšanu. Par +30km/h būs jau 60 Ls!!! Nu gandrīz kā ziemeļu kaimiņiem.

Par radara uzrādīšanu domāju, ka viņiem līdzīgi kā pie mums radara mērījumu obligātu uzrādīšanu normatīvie akti neparedz. Lai gan pēc būtības tas ir diezgan pretrunīgi, jo pārkāpējam taču ir tiesīabs iepazīties ar visiem lietas materiāliem un pierādījumiem, savukaºt ātruma mērīšanas ierīce ir viens no pierādīšanas instrumentiem jeb iegūšanas veidiem.

tuncis Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Bastardo rakstīja:

kad uzrausies pats saaksi gaudot.un ne jau es speciaali paarkaapu aatrumu, es vienkaarshi nezinaaju kaads ir atljautais aatrums konkreetaa vietaa, kur nebija nekaadas apdziivotiibas paziimes...

Vecīt, NED!RS!!!

Speciāli priekš tevis iepostēšu tava topika pirmo teikumu, ja nu esi piemirsis!

Bastardo rakstīja: Izbraucot no Valgas pilseetas, redzu taalumaa ziimi ~150-200m un logjiski laizhu no kalninja auto neitraalajaa (nu jau vairs ne uz 50 km/h)...

Valgas pilsēta parasti neatstāj apdzīvotas vietas pazīmi! Ļoti labi zināji, kāds ir atļautais ātrums, tīšām pārkāpi, dabūji par to sodu un tagad te pinkšķi jau kuro dienu! Nākamreiz pamēģini vakarā aiziet uz Maskačku, pieej pie kāda jauniešu bariņa, iesper vienam pa pēcpusi un nosauc viņus par stulbajiem krieviem! Tad būs iemesls uzcept jaunu topiku - "Kapēc viņi nevarēja mani no sākuma tikai pabrīdināt?!"

P.S.

Kas attiecas uz mani, ja es pārkāpju, tad samaksāju sodu un braucu tālāk, nevis piegaudoju visu i-netu.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Bastardo rakstīja:

Jaa es cereeju, ka manu lietu izskatiis LV un sodu piespriediis peec LV likumiem, t.i. 1 punkts un 20 LVL, nu nejau 80LVL......

ir starpiiba...!

Muahahahahaaaa!!! Gada Pērle Es vārtos pa grīdu

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

Bastardo rakstīja:

Jaa es cereeju, ka manu lietu izskatiis LV un sodu piespriediis peec LV likumiem, t.i. 1 punkts un 20 LVL, nu nejau 80LVL......

ir starpiiba...!

Muahahahahaaaa!!! Gada Pērle Es vārtos pa grīdu

tas gan. Būtu labāk cerējis, ka lietu skatīs pēc Kirgīzijas likumiem - X Kirgīzijas somi jeb Ls 0,50

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Sinn rakstīja:

Bastardo rakstīja:

Jaa es cereeju, ka manu lietu izskatiis LV un sodu piespriediis peec LV likumiem, t.i. 1 punkts un 20 LVL, nu nejau 80LVL......

ir starpiiba...!

Muahahahahaaaa!!! Gada Pērle Es vārtos pa grīdu

tas gan. Būtu labāk cerējis, ka lietu skatīs pēc Kirgīzijas likumiem - X Kirgīzijas somi jeb Ls 0,50

Būs vien jāemigrē uz Kubu vai kādu citu tālu salu, un jāprasa poplitiskais patvērums

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

vari mēģināt nemaksāt.

ir gan viena nianse, kādu dienu tev var atnākt cedele no creditreform

tur summa būs jau 2x lielāka.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Bastardo rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Nu redzi nu - policis piesprieda 21,6 no atļautajiem 50 fine unitiem

Par to, ka džeks lecās piesprieda 30 fine unitus jebšu 30 X 60 = 1800 EEK, var iekaķīt līdz 3000. Kas tur nepareizi?

Tākā maksimālais sods NAV uzlikts.

Un, gribi teikt, ka mūsu policija reizēm nepaņem priekšā kātu ārvalstnieku mūsu valstī, uz savējiem palūrot caur pirkstiem?

nu bet kaapeec nevareeja cilveeciigi BRIIDINAAT, ka sheit ir taada un taada ziime un luudzu brauciet uzmaniigaak...

un kaapeec nevareeja paraadiit radaraa cik bija mans aatrums?man nav tiesiibu uzzinaat paarkaapuma pieraadiijuma patiesumu?

radāru gan viņiem nevajag uzrādīt... a vot to kā šīs radars ir sertificēts un kad viņam jāiziet nākošo pārbaudi - to gan varēja painteresēties.... interesanti vai to viņiem ir tiesības nerādīt????

Bastardo Reģ.: 21.07.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

radāru gan viņiem nevajag uzrādīt... a vot to kā šīs radars ir sertificēts un kad viņam jāiziet nākošo pārbaudi - to gan varēja painteresēties.... interesanti vai to viņiem ir tiesības nerādīt????

par radaru bija sheit -

Kiirus fikseeritud seadmega STALKER SP006854.

Menetlusalune isik rikkus seega Liikluseeskirja § 124 p. 1 nõudeid, pannes sellega toime väärteo, milline on kvalifitseeritav Liiklusseaduse § 74'22 lg. 2 järgi.

LUCKY itkaa solijaas paliidzeet ar tulkoshanu.

tunci - neuztver personiski.ja tev patiik maksaat sodus, taa ir tava izvele.un nevajag te di*st ka visiem taa jaadara.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Bastardo rakstīja:

tunci - neuztver personiski.ja tev patiik maksaat sodus, taa ir tava izvele.un nevajag te di*st ka visiem taa jaadara.

Puika, cik tev gadu?

Droši vēl ka ar tēta mašīnu šo varoņdarbu paveici...

Vai kāmi pabaroji?

Bastardo Reģ.: 21.07.2003
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Bastardo rakstīja:

tunci - neuztver personiski.ja tev patiik maksaat sodus, taa ir tava izvele.un nevajag te di*st ka visiem taa jaadara.

Puika, cik tev gadu?

Droši vēl ka ar tēta mašīnu šo varoņdarbu paveici...

Vai kāmi pabaroji?

tu tas kaamis buutu?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Bastardo rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Bastardo rakstīja:

tunci - neuztver personiski.ja tev patiik maksaat sodus, taa ir tava izvele.un nevajag te di*st ka visiem taa jaadara.

Puika, cik tev gadu?

Droši vēl ka ar tēta mašīnu šo varoņdarbu paveici...

Vai kāmi pabaroji?

tu tas kaamis buutu?

Igauņu policists

avaldman Reģ.: 28.01.2002
0 0 Atbildēt

Vajag atrast Igaunju likumu kuraa ir teikts kaadaa veidaa paarkaapeejs tiek informeets par tiem sodiem vai leemumiem. 100 punktu ka vinjiem ir sisteema ka suuta pa pastu peec dziivesvietas. Gan jau vieteejiem tas straadaa bet uz aarzemeem noteikti kautkaadi liigumi starp pastiem nav ... nu bardakam jaabuut noteikti.

Ja taa ir tad var gaidiit to Creditreform veestuli un nemaksaat lai ved uz tiesu un tiesaa balstiities uz to likumu. Saki ka neesi bijis informeets noteiktaa kaartiibaa.

Tas taa manas fantaazijas par teemu

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

avaldman rakstīja: Vajag atrast Igaunju likumu kuraa ir teikts kaadaa veidaa paarkaapeejs tiek informeets par tiem sodiem vai leemumiem. 100 punktu ka vinjiem ir sisteema ka suuta pa pastu peec dziivesvietas. Gan jau vieteejiem tas straadaa bet uz aarzemeem noteikti kautkaadi liigumi starp pastiem nav ... nu bardakam jaabuut noteikti.

Ja taa ir tad var gaidiit to Creditreform veestuli un nemaksaat lai ved uz tiesu un tiesaa balstiities uz to likumu. Saki ka neesi bijis informeets noteiktaa kaartiibaa.

Tas taa manas fantaazijas par teemu

Kad uzbrauks kādam tavam radiniekam kāds piedzēries tips - gribu redzēt cik Tu būsi priecīgs, kad vainīgais sāks meklēt procesuāla veida ieganstus, lai izvairītos no atbildības un pelnīta soda...

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

braucu julija no haapsalu,neviena menta nebija (viens cels bija noslegts un bija alko parbaude,visus parbaudija).. atrums tika turets 150-200km/h! ja butu meginajusi stadinat,tad domaju,ka ari nestatos

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

gribeju teikt,ka ta parbaude bija pie pasas robrzas,braucot turpcelja..atrums netika ipasi parkapts.

Bastardo Reģ.: 21.07.2003
0 0 Atbildēt

KM rakstīja: braucu julija no haapsalu,neviena menta nebija (viens cels bija noslegts un bija alko parbaude,visus parbaudija).. atrums tika turets 150-200km/h! ja butu meginajusi stadinat,tad domaju,ka ari nestatos

...nu ja to sauc par "atrums netika ipasi parkapts", tad jau tieshaam mani vareeja vienkaarshi nestaadinaat...

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

turpcelja braucu mierigi,ne atrak par 120km/h,bet redzot,ka nav cp atpakalj jau atrak

alus_veeders Reģ.: 11.07.2005
0 0 Atbildēt

Džekiņ, par zādzību šariata valstīs ir rokas nociršana, vai tiešām, tādā gadījumā, spiedīsi uz savas valsts likumiuem, lai tiktu pie nosacītā - īsāk sakot - pēc kuras valsts likumiem esi pārkāpis - pēc tās arī maksā ...

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti