IV golf gti

hugo21 Reģ.: 18.10.2006

Padalieties pieredzē ar IV golf 1.8 gti 98-2000 gadam.

r vērts pirkt? un kā ar rezerves daļām?

 
Tominjsh Reģ.: 31.03.2003
0 0 Atbildēt

nu noteikti ka rezerves detaljas dabuut nevar.

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

Nē,šim rezerves daļu nav vispār. Es pat nezinu vai to iekš CSDD maz re;gistrēs. Tie dīzeļdzinēji tak ir baisi sarežģīti mehānismi un kur ta nu tik jaunu Golpu kāds spēs remontēt. Latvijā kādi 2 tādi tik ir. Viens Rēzeknes piena savākšanas punkta direktoram un otrs tiek slēpts.

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

Ja ir līki pirksti un pazudušas acenes, tad

www.iauto.lv/...

hugo21 Reģ.: 18.10.2006
0 0 Atbildēt

a es runāju par benzīnu nevis dīzeli? kā tad ir ar gti?

FAR Reģ.: 21.05.2004
0 0 Atbildēt

hugo21 rakstīja: a es runāju par benzīnu nevis dīzeli? kā tad ir ar gti?

Vēl ļaunāk...

p.s. ta ko tieši tu gribi par to golpu zināt Golps kā jau golps.. kantaina kaste. Jāpiekrīt deksteram par rezerves daļām. Pasaki, kuram auto mūsdienās var teikt, ka ir problēmas ar tām 68' mustangam varbūt.. ne jau nu prastam golpam. Bet es tik un tā nepirktu golpu, bet izlietotu $ lietderīgāk.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Nē,šim rezerves daļu nav vispār. Es pat nezinu vai to iekš CSDD maz re;gistrēs. Tie dīzeļdzinēji tak ir baisi sarežģīti mehānismi un kur ta nu tik jaunu Golpu kāds spēs remontēt. Latvijā kādi 2 tādi tik ir. Viens Rēzeknes piena savākšanas punkta direktoram un otrs tiek slēpts.

začots

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

Nejaukt kombinātu ar PUNKTU.

hugo21 Reģ.: 18.10.2006
0 0 Atbildēt

kā tas var būt?

ka 4 golfam nav rezerves?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

hugo21 rakstīja: kā tas var būt?

ka 4 golfam nav rezerves?

jauna autoražotāju politika, kas virzīta uz lietotu auto tirgus iznīdēšanas....

vairāk tipo pirksiet jaunus auto

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Kolēgam ir laikam 2litrīgais šitāds. No štatiem nācis. Sākumā bij starā, tagad grasās nopārdot, pārāk jājot prātu. Nu HVZ, moš amerikāņu iepaidā. Iet jau kā raķete, bet servisos atstāto $$$ īpatsvars esot lielāks, nekā braukšanas prieks.

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

hugo21 rakstīja: kā tas var būt?

ka 4 golfam nav rezerves?

Ta viņi tevi āzē

Brālis nesen iegādājās tādu golpu. 1.8 Turbo ceļ tā tīri neko. Par rezerves daļām nesatraucies - ritošā ir nemērā lēta un praktiski nekas tur neplīst. Par ritošo varu tā teikt tāpēc, ka pašam ir oktavia, kurai ir 1:1 tāda pati ritošā. 30k km nobraukti. Kad nopirku pašā sākumā nomainīju stūres pirkstu. Maksāja kapeikas. Nekas vairs nav plīsis. Motors tas pats, kas audi. No benzīnniekiem golfam šitais ir jēdzīgākais motors.

hugo21 Reģ.: 18.10.2006
0 0 Atbildēt

nu tad kā tur īsti ir-kam lai tic?

viens saka sūd ,otrs ir ok!!!

Vincents Reģ.: 08.10.2001
0 0 Atbildēt

Golfs kā golfs nav ne vainas

1.8 gti no benzīna motoriem ir manuprāt sakarīgākais dinamikas/degvielas patēriņa attiecībā - bračkam tāds ir.

Pašam ir tdi - arī labi.

Piekare tiešām ir ļoti izturīga.

Pilnīgākai info ieej www.vwmotion.lv tur atradīsi daudz vairāk info

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

hugo21 rakstīja: nu tad kā tur īsti ir-kam lai tic?

viens saka sūd ,otrs ir ok!!!

Katrs vērtē pēc savas mērauklas. Vienam 30 lati ir liela nauda, otram kapeikas. Vienam, ja jānomaina šarnīrs, kas maksā 30 lati ir pupumizas, otram katastrofa. Tie otrie arī saka, ka gofs ir dārgs remontā un slikts.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti