Kur var pārbaudīt no Vācijas vesta auto

DyingBride Reģ.: 19.06.2004

Man piedāvā iegādāties 2004 gada auto par saprātīgu cenu, bet ir pamatotas aizdomas par to, ka mašīna ir bijusi pamatīgi sista, apdrošinātāju norakstīta, pēc tam sataisīta un atdzīta uz LV.

Gribētos pēc šasijas numura pārbaudīt auto vēsturi Vācijā. Vai kāds zina, kā to var izdarīt?

 
1.. 2 3 4 5 6 7
AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

DyingBride rakstīja:

Kompis airbegos uzrādīja, ka viss čiki un es arī pīpi paspaidīju, man liekās, ka airbegi ir. tb taure spiedās stingri.

Vot šis teksts jau atbilst blondīnes domāšanai.

Un- ne viss,ko paspaidi,kļūst ciets. Tas tā,nākotnei...

Varetu jau meiteni arii veel pashoket, ka ir tadi ljauni autoplachu onkulji, kas ielode izshauto airbak kjedee pretestiibu un nekads kompis nevar diagnosticet, ka tas viss ir 'padgelka'. Reali pateikt to vai airbags ir vai nav ir skatities vai ir bijis sists un nocekot vai ir parsuuts panelis.

DyingBride Reģ.: 19.06.2004
0 1 Atbildēt

Vsjo basta. Rīt brucu slēgt līgumu ar hansa līzingu. Nositu cenu līdz 13000 eur. tehnisko izgāja. gan jau būs bumbās

Nē, Linda nē.

Vēlreiz paldies tiem, kas palīdzēja ar padomu

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

DyingBride rakstīja: Vsjo basta. Rīt brucu slēgt līgumu ar hansa līzingu. Nositu cenu līdz 13000 eur. tehnisko izgāja. gan jau būs bumbās

Nē, Linda nē.

Vēlreiz paldies tiem, kas palīdzēja ar padomu

fuj , ar xanzju , fuj , nagumauceeju kantoris , peeeee , fui

Reģ.: 23.04.2024
0 0 Atbildēt

Klau,Linda vai kā tevi tur sauc...a kā tu pārbaudīji blakussēdētāja airbagu? Arī ar pīpināšanu?? Vai čamdīšanu? Vai ļurināšanu?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Klau,Linda vai kā tevi tur sauc...a kā tu pārbaudīji blakussēdētāja airbagu? Arī ar pīpināšanu?? Vai čamdīšanu? Vai ļurināšanu?

beidz kacinaat nabaga Lindu , vinjai jau taa aarpraac shroc+hanzaliizings ,

viser Reģ.: 06.09.2005
0 0 Atbildēt

Ieliec auto bildes kad iegūsi savu auto.

Citādi tik daudz runāts, tikai neviens nezina par ko....

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

viser rakstīja: Ieliec auto bildes kad iegūsi savu auto.

Citādi tik daudz runāts, tikai neviens nezina par ko....

patin topiku atpakalj , atradiisi , par ko .

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

viser rakstīja: Ieliec auto bildes kad iegūsi savu auto.

Citādi tik daudz runāts, tikai neviens nezina par ko....

Sludinājumu meklē iepriekš

niekalbis Reģ.: 04.11.2002
0 0 Atbildēt

Dumjais dumjais zaķis...pārdoties līzētājiem varēja ar glanci- jauns šitāds grabulis maxā apmēram:

ZZ121TM 1,6 VVT-i Linea Terra 10947 Ls

ZZ121SM 1,6 VVT-i Linea Sol 11549 Ls

kādus lašus 400-500 jau vēl var mazāk sarunāt.

Bet 13000Eur būtu jāmaksā 1 gadu vecam un nesistam.

Var novēlēt tikai ražīgus un labi apmaksātu darbu turpmākos 5 (7?) gadus un patīkamu s.e.k.s.u servisos

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

niekalbis rakstīja: Dumjais dumjais zaķis...pārdoties līzētājiem varēja ar glanci- jauns šitāds grabulis maxā apmēram:

ZZ121TM 1,6 VVT-i Linea Terra 10947 Ls

ZZ121SM 1,6 VVT-i Linea Sol 11549 Ls

kādus lašus 400-500 jau vēl var mazāk sarunāt.

Bet 13000Eur būtu jāmaksā 1 gadu vecam un nesistam.

Var novēlēt tikai ražīgus un labi apmaksātu darbu turpmākos 5 (7?) gadus un patīkamu s.e.k.s.u servisos

TDI jau uzreiz to pašu teica, tā, ka padomā labi meitēn.

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Ja meitene nebūtu mētājusies ar drošības naudām, tad laiakm jau toč par jaunu vajadzēja domāt, bet nu dzīves skola dara savu

Meitenei DyingBride iesaku atcerēties:

Drošības naudu iemaksā TIKAI TAD, ja esi 100% pārliecināta, ka šo mantiņu gribi, un tā ir tā īstā, vienīgā un pareizā, pārbaudīta un tikai tad ja ir bailes, ka to var nopirkt kāds cits, (kamēr Tu gādā naudu, kārto kādus citus papīrus utt) Citādi neredzu jēgu tādai "drošības naudai"

IELEJAM Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: varu pateikt to, ka juridiska persona nepārdos auto iekš DE ar tītu noskrējienu. Tur tagad lieli sodi draud par to, pat ar licenzes anulēšanu... Ja kāds pieķer, ka ir tīts, droši var sūtīt atpakaļ autiņu un pieprasīt summu + kompensāciju

Savukārt pie mums Lietoto automašīnu tirgotāju asociācijas prezidents, kura pirmais uzdevums būtu cīnīties par šīs nozares sakārtotību un labas prakses ievērošanu, acis nemirkšķinot savā Pro Vento placī tirgo kruķītus un ļepītus autiņus tā ka nemetās!

Raser Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: dodies laj es kljuudos , bet Tu domaa nepareizi . ja tas 'seraja mish' izraadiisies ieberziens , tad Tu sapratiisi manu domu . Bet nu laj Teu weicas , no sirc noveelu .

P.S. to ekoimpeksu sen jau esmu ieveerojis , nu aizdomiigi labas cenas vinjiem

Lietuva

Raser Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

DyingBride rakstīja: es visu laiku par Corollu runāju...

vakar aizbraucu uz diagnostiku - protams sists viņš ir bijis un vairāk nekā gribētos

Izcila izvēle paņemt reāli sistu suuudu par 13 000 eur līzingā, nevis piemest klāt papildus ciparus līzes līgumam un paņemt nedaudz dārgāku, bet jaunu un ar garantiju

tetisizbanotais Reģ.: 06.01.2007
0 0 Atbildēt

Raser rakstīja:

DyingBride rakstīja: es visu laiku par Corollu runāju...

vakar aizbraucu uz diagnostiku - protams sists viņš ir bijis un vairāk nekā gribētos

Izcila izvēle paņemt reāli sistu suuudu par 13 000 eur līzingā, nevis piemest klāt papildus ciparus līzes līgumam un paņemt nedaudz dārgāku, bet jaunu un ar garantiju

nu ko jus gribat no durasnoteikti pis ties ari nemak,kur nu vel sukat un parsvarā visas tas jaunās šitadas

1.. 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti