Kur var pārbaudīt no Vācijas vesta auto

DyingBride Reģ.: 19.06.2004

Man piedāvā iegādāties 2004 gada auto par saprātīgu cenu, bet ir pamatotas aizdomas par to, ka mašīna ir bijusi pamatīgi sista, apdrošinātāju norakstīta, pēc tam sataisīta un atdzīta uz LV.

Gribētos pēc šasijas numura pārbaudīt auto vēsturi Vācijā. Vai kāds zina, kā to var izdarīt?

 
1 2 3 4 5 6 7
Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

DyingBride rakstīja: Tās mašīnas bildi? Vai kādu bildi tu gribi?

Nu, liec abas. Gan mašīnas, gan savu.

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

Un kas teica,ka es gribu?

DyingBride Reģ.: 19.06.2004
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Vismaz tak bildi ieliec,lai redzams kas un kā.

Nu šis arī lika noprast, ka gribi. Ja negribi, tad neraksti tā, lai liekas, ka gribi.

www.autonet.lv/...

Kāpēc tu domā, ka otra bilde piedāvājumā ir manējā? Varbūt gribu iebāzt savas villas bildi. man tak patīk lielīties...

VIENS Reģ.: 23.11.2003
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja:

deksters rakstīja:

Siksparnis rakstīja: Deks, bet pēc bildēm arī pateiksi vai autiņš ir bījis sists, jeb nav?

Nē, to es nevarēšu gan. Ir tāds iauto 'lietotājs' Pirmais, Tas gan to var izdarīt.

Sori par oftopiku.

Pec bildes likteni var noskaidrot pie3 ekstresensiem

VIENS Reģ.: 23.11.2003
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja:

deksters rakstīja:

Siksparnis rakstīja: Deks, bet pēc bildēm arī pateiksi vai autiņš ir bījis sists, jeb nav?

Nē, to es nevarēšu gan. Ir tāds iauto 'lietotājs' Pirmais, Tas gan to var izdarīt.

Sori par oftopiku.

Pec bildes likteni var noskaidrot pie ekstresensiem

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

mosh es dumsh galiigi , bet nasaprotu jeegu 2,7kls(rupi sakot , bez dinjgjeeshanaas) nepieliizeet un nepanjemt jaunu ?? wot fishkaa nerubiju njemt 'mazlietotu' ja nau 50%skonto

DyingBride Reģ.: 19.06.2004
0 0 Atbildēt

jaunam vajadzēs 4 štukas eiro klāt. Bez tam es domāju bez lieka čakara paņemt līzingu. Lai paņemtu jaunu būtu nepieciešams ņemt kredītu uz vairāk gadiem. Nav tā, ka nauda no debesīm nobirusi.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

dodies laj es kljuudos , bet Tu domaa nepareizi . ja tas 'seraja mish' izraadiisies ieberziens , tad Tu sapratiisi manu domu . Bet nu laj Teu weicas , no sirc noveelu .

P.S. to ekoimpeksu sen jau esmu ieveerojis , nu aizdomiigi labas cenas vinjiem

DyingBride Reģ.: 19.06.2004
0 0 Atbildēt

Es tiešām ticu, ka tev ir taisnība, bet mazliet par vēlu to sapratu. Tagad mana misija ir tikt no tā auto vaļā un vēl rokas naudu paņemt līdzi.

Un paldies! Veiksme man tiešām šodien noderēs

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

ja taa rokas nauda ir ~ ls100,- tad labaak 'norij krupi' un aizmirsti par vinju taa buus leetaak , ja kas .

Weixmes .

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

A uz tās apkopes šiltes nav gadījumā norādīts tas serviss kas veica to apkopi?Vai uz tiem numuru paliktņiem arī nav gadījumā dīlera dati?

DyingBride Reģ.: 19.06.2004
0 0 Atbildēt

protams rakstīja: A uz tās apkopes šiltes nav gadījumā norādīts tas serviss kas veica to apkopi?Vai uz tiem numuru paliktņiem arī nav gadījumā dīlera dati?

Tas enīvei būtu iekš Vāczemes.

quattro Reģ.: 17.06.2001
0 0 Atbildēt

Bet tā cena pēc 1/2 gada būs max 9000 EUR, jo pēc 2 mēn. iznāk jaunais mod. AURIS. Nesaprotu kāpēc pārmaksāt tādu piķi? Vienīgais ja gribas veco modeli, bet arī vecos jaunus pirms AURIS parādīšanās metīs pa sviestmaizi pakaļ....

DyingBride Reģ.: 19.06.2004
0 0 Atbildēt

quattro rakstīja: Bet tā cena pēc 1/2 gada būs max 9000 EUR, jo pēc 2 mēn. iznāk jaunais mod. AURIS. Nesaprotu kāpēc pārmaksāt tādu piķi? Vienīgais ja gribas veco modeli, bet arī vecos jaunus pirms AURIS parādīšanās metīs pa sviestmaizi pakaļ....

hmm šitādas baumas es kaut kur biju dzirdējusi, bet droši nezināju. Redzēs pēc šodienas, kāds būs risinājums. Paldies par info btw.

quattro Reģ.: 17.06.2001
0 0 Atbildēt
protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

quattro rakstīja: apskat: www.amserv.lv/...

Nekas īpašs,par 5 kapeikām savādāks un cits nosaukums.

DyingBride Reģ.: 19.06.2004
0 0 Atbildēt

quattro rakstīja: apskat: www.amserv.lv/...

nebiju pamanījusi šo rakstu. tnx. būs par ko padomāt.

DyingBride Reģ.: 19.06.2004
0 0 Atbildēt

protams rakstīja:

quattro rakstīja: apskat: www.amserv.lv/...

Nekas īpašs,par 5 kapeikām savādāks un cits nosaukums.

kaut kādā bīdī es biju iedomājusies, ka šis ir hibrīds, bet īstenībā ko tu gribēji? Lai riteni no jauna izgudro? Dizains mainās minimāli, bet neteiksim, ka nav simpātisks. Salons čota civic sāk līdzīnāties, vai arī man tik tā šķiet?

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

DyingBride rakstīja: Nē, bet vēl joprojām iet runa par rokas naudas atgūšanu kaut vai principa pēc. Lai varētu piedzīt no tā aizdomīgā tirgoņa kaut ko man nepieciešami kaut kādi pierādījumi par to, ka mašīna ir bijusi sista, bet ja nē, tad esmu gatava viņu pirkt. Es vienkārši gribu zināt visus veidus, kā pārbaudīt, vai ir vai nav sista.

Izlasi civillikumu, kuraa rokasnauda ir atrunata. Neko no ta tirgotaja nedabusi, diemzel.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja:

DyingBride rakstīja: Nē, bet vēl joprojām iet runa par rokas naudas atgūšanu kaut vai principa pēc. Lai varētu piedzīt no tā aizdomīgā tirgoņa kaut ko man nepieciešami kaut kādi pierādījumi par to, ka mašīna ir bijusi sista, bet ja nē, tad esmu gatava viņu pirkt. Es vienkārši gribu zināt visus veidus, kā pārbaudīt, vai ir vai nav sista.

Izlasi civillikumu, kuraa rokasnauda ir atrunata. Neko no ta tirgotaja nedabusi, diemzel.

Es spiestu uz garantiju. Sludinājumā ir teikts, ka ir garantija, arī pēc gadiem vajadzētu būt. Ja Wess vai Amserv saka, ka nav garantijas, tad davaj rokasnaudu atpakaļ.

Kolēģe dabūja rokasnaudu atpakaļ, kad izrādījās, ka mašīna no UK un stūre pārlikta.

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

Lai tak meitene mācās. Dzīve ir dzīve...tieši tas pats,kas ar mentiem-pārkāpi-maksā,nečinksti. Šite ar, freilene nezin ko grib,.no kaut kurienes sadomājusies par 'norakstītu' auto,tagad īd. Samaksāji roķeni,samaksāji,viss OK. Kāpēc tam, pārdevējm jābūt kraiņikam?? MAn viens šitāds reiz Rumbulā iedeve 100 eur,izdzinu auto ārā,pirmdienā zvana-nepirkšot to auto,naudas neesot,lai atdodot naudu. Uzminiet uz kurieni es viņu pasūtīju....

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: MAn viens šitāds reiz Rumbulā iedeve 100 eur,izdzinu auto ārā,pirmdienā zvana-nepirkšot to auto,naudas neesot,lai atdodot naudu. Uzminiet uz kurieni es viņu pasūtīju....

Žēl, ka maz iedeva Draugs tiko pārdeva savu dzīvokli, piercējs iemaksāja 4kLs, a izrādījās šis Creditreformā iekļuvis un banka kredītu negrib dot. Beigās tomēr kaut kā iedeva, bet citādi varētu būt neslikta varka.

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja: Firmas no Vācijas ved tikai sistus auto.

Jā,un viss ir slikti. Un labi nekad nebūs.

Mizx Reģ.: 17.02.2003
0 0 Atbildēt

Neticīgajiem teikšu, ka tā lieta ar datumiem strādā labi un praksē tiek bieži pārbaudīta. Maza atšķirība ir maza atšķirība, bet pat ja stikliņš vien ir bijis sists un tam ir +/- 2 gadi vai vairāk no auto ražošanas, tad kāpēc lai viss buferis nebūtu mainīts? Un spārns? varbūt vēl kas? Piemēram, mātes Volvo pārbaudīju, ka visi lukturu stikli bija pat vienā mēnesī ražoti, izņemot viens, kas bija 1,5 gadus jaunāks. Un pie tā motortelpā vēl pāris plastmasām bija 1,5 gadus jaunāki datumi, bet tikai dažām. Secināju, ka avārija nebija stipra un remonti veikti kā pieklājas jaunam auto droši vien pie oficiālā pārstāvja saliekot atpakaļ pilnīgi visus štruntus, bez kā praktiskie latvieši dzīvotu un nemaz nenojaustu, ka tādiem tur jābūt. Un naudu droši vien, ka maksāja apdrošinātājs, ja reiz salika atpakaļ līdz pēdējam vāciņam. Ražošanas datumi ir ļoti uzticams rādītājs, jo tiem būtu jābūt max ar 1/2 gada nobīdi, ja izjauktu pilnīgi visu automašīnu. Pats strādāju firmā, kas ražo jaunas detaļas automašīnām un šīs lietas ražotāji kontrolē ļoti uzcītīgi -- nebūs iebūvēti nekādi "vecie krājumi", to varu garantēt.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Avensha pirceejai var pateiktu vienu ljoooooooti sliktu lietu par Avensi- to saliek kopaa Lielbritaanijaa, taa ka ja jaunais Auris arii patiik, tad labaak njemt to , protams ja ar rokas naudu viss nokaartojas, vai arii aa bija pietikoshi mazinja lai nespringtu.

Veel gan gribeetu piebilst, ka lielaaka dalja auto tirgonju ir uzskruuvejushi cenas tirgotajiem auto. Nemaz nesaakot runaat par to par kaadu cenu vinji dabu jamos DE, te LV praktiski vienmeer var nokaulet -900 EUR pat vaagjim kursh maksaa -4000 EUR un daaraakiem pat vel varaak.

Un tiem kas shausmiigie auto tirgonji - iemaacieties vienreiz nebaazt batonus ausiis un miers. Un kaadus pircejus dievs devis ar taadiem jaadziivo. Galu gala apkalpojoshaa sfera stradaajat cienitie.

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti