Kur var pārbaudīt no Vācijas vesta auto

DyingBride Reģ.: 19.06.2004

Man piedāvā iegādāties 2004 gada auto par saprātīgu cenu, bet ir pamatotas aizdomas par to, ka mašīna ir bijusi pamatīgi sista, apdrošinātāju norakstīta, pēc tam sataisīta un atdzīta uz LV.

Gribētos pēc šasijas numura pārbaudīt auto vēsturi Vācijā. Vai kāds zina, kā to var izdarīt?

 
1 2 3 4 5 6 7
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: sorry par offtpoiku - bet paziņa grib no Vācijas vest auto... vienīgi raustās no tā ka tur samaksās auto cenu ar PVN - bet šeit mūsēji atkal pa jaunām apliks ar PVN , tipo atsūtīs no VIDa rēķinu par PVN atmaksāšanu... tipo 2000.gadā ta bija ar atvesto auto no Vācijas...

Pašam saskarsmes at it ka nebija- no Belģijas atveda..pirkuma līgumā ierakstīja manus datus... un vairāk nekādus rēķinus par nodokļu apmaksu nesaņēmu...

Neko neesi dzirdeejis par ES aka EU, kura sastaavaa mees eesam. Nezini gan vai reaali tas taa vairs darbojas, bet bija laix kad apkjeeriigi darbonji no frichiem paprasiija nonjemt PVNu Vaacijaa, un LV protams peec EU iestaajas nekas ievedot nav jaamaskaa.

KIPOS Reģ.: 15.10.2002
0 0 Atbildēt

Cik man bija darīšana tad Vācijā ja pirku kā privāt persona tad PVN bija jāmaksā uz reiz Vācijā arī invoce tas parādijās , bet ja pirku kā juridiska persona tad PVN nebija jāmaksā, tas pēc tam jāmaksā šeit Latvijā laikam gada beigās. Vienīgais pirku kuterus varbūt ar auto ir savādāk..., bet principā jau transportlīdzeklis ir un paliek transportlīdzeklis vai ūdens vai zemes.

JPSL Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

ir tak vel neatkarigie experti ar visadam uzpariktem kas noskanee blekjus.dazadas auto vietas-tipa ja ir parmetinats tad vins piikst kad nav no viena metaala.

DyingBride Reģ.: 19.06.2004
0 0 Atbildēt

Mēģināšu stāstīt vēlreiz..

Tātad - bija birka iekš to motortelp, bet pēdējā apkope veikta 2005 gadā un nobraukums bija 6000 km.

Pie kompja gribēju likt, bet termiņi rokas naudas līgumam spiež, tāpēc šodien vedīšu uz Wess, lai ātrajā servisā vismaz apskatās.

bamperā sensori ir!

Par lietus sensoriem nepārdzīvoju, bet fakts kā tāds liek aizdomātie- tb kāpēc viņu nav. Paldies tam, kas ieteica paskatīties logu datumus - pārbaudīšu šodien

Un tas, kas man ieteica BMW, Audi vai MB, tad nu tas ir gaumes jautājums...

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

DyingBride rakstīja: Mēģināšu stāstīt vēlreiz..

Tātad - bija birka iekš to motortelp, bet pēdējā apkope veikta 2005 gadā un nobraukums bija 6000 km.

Pie kompja gribēju likt, bet termiņi rokas naudas līgumam spiež, tāpēc šodien vedīšu uz Wess, lai ātrajā servisā vismaz apskatās.

bamperā sensori ir!

Par lietus sensoriem nepārdzīvoju, bet fakts kā tāds liek aizdomātie- tb kāpēc viņu nav. Paldies tam, kas ieteica paskatīties logu datumus - pārbaudīšu šodien

Un tas, kas man ieteica BMW, Audi vai MB, tad nu tas ir gaumes jautājums...

Tikai neaizmirsti pēc tam uzraksīt kā gāja Wess, utt.

pelekais Reģ.: 23.12.2002
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja:

DyingBride rakstīja: Man piedāvā iegādāties 2004 gada auto par saprātīgu cenu, bet ir pamatotas aizdomas par to, ka mašīna ir bijusi pamatīgi sista, apdrošinātāju norakstīta, pēc tam sataisīta un atdzīta uz LV.

Gribētos pēc šasijas numura pārbaudīt auto vēsturi Vācijā. Vai kāds zina, kā to var izdarīt?

kapec nevar vienkarshi noskeneet virsbuuvi? Paradiis gan vietas, kas parkrasotas un nav origjinala kraasa, gan to cik biezs mm ir spaktels. Tas maksaa 15-20 LVL.

Eu! Pastāst sīkāk, kas tas par zvēru, kā un kur tas notiek?

DyingBride Reģ.: 19.06.2004
0 0 Atbildēt

DM rakstīja:

Tikai neaizmirsti pēc tam uzraksīt kā gāja Wess, utt.

OK Vai nu šodien vakarā var gaidīt vai rīt, kad būsu darbā.

DyingBride Reģ.: 19.06.2004
0 0 Atbildēt

Es zinu VINU un gribu zināt, kur var apskatīties. Tu vari apskatīties? VINs norādīts kaut kur 1. lpp.

Kāda vēl regulējamā piekare?

DyingBride Reģ.: 19.06.2004
0 0 Atbildēt

Ā mēs tagad par VITO runājam...

Mizx Reģ.: 17.02.2003
0 0 Atbildēt

Visu bija slinkums pārlasīt, bet visām detaļām jābūt ar ražošanas datumu. Varbūt visām tas nebūs redzamā vietā, bet ļoti daudzām būs. Attiecīgi var izpētīt, vai visi lukturi ir vienalicīgi uzstādīti, vai līdzīgā laikā citas detaļas motortelpā, bagāžniekā utt. 15 min laikā iespējams atrast pietiekami daudz datumu, lai rastos viedoklis un aizdomas par kādām mainītām detaļām. Uzstādīt "pareizos" datumus ir praktiski neiespējami.

DyingBride Reģ.: 19.06.2004
0 0 Atbildēt

Mizx rakstīja: Visu bija slinkums pārlasīt, bet visām detaļām jābūt ar ražošanas datumu. Varbūt visām tas nebūs redzamā vietā, bet ļoti daudzām būs. Attiecīgi var izpētīt, vai visi lukturi ir vienalicīgi uzstādīti, vai līdzīgā laikā citas detaļas motortelpā, bagāžniekā utt. 15 min laikā iespējams atrast pietiekami daudz datumu, lai rastos viedoklis un aizdomas par kādām mainītām detaļām. Uzstādīt "pareizos" datumus ir praktiski neiespējami.

Nu jau man sāk patikt, ka cilvēki sāk stāstīt konstruktīvus ieteikumus Paldies! Mēģinās pārbaudīt.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

lukturu ražošanas datums

kāds no jums pats ir šitās muļķības kādreiz realizējis?

DyingBride Reģ.: 19.06.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: lukturu ražošanas datums

kāds no jums pats ir šitās muļķības kādreiz realizējis?

Es neesmu, bet esmu gatava pārbaudīt un rīt noziņot, kā būs izgājis

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

DyingBride rakstīja:

anonimikis rakstīja: lukturu ražošanas datums

kāds no jums pats ir šitās muļķības kādreiz realizējis?

Es neesmu, bet esmu gatava pārbaudīt un rīt noziņot, kā būs izgājis

Izskrūvē tos lukturus un pamēģini atrast tos datumus. Pat oriģinālie stikli ne vienmēr ir viena gada uzstādīti. Kāds no sānu stikliem var būt arī iepriekšējā gada,it sevišķi,ja tas ir gada sākumā salikts auto. Vot sadod te visādi pepiņi gudros padomus, tagad cilvēks jās gan sev gan tam pārdevējam prātu.

Pareizi būtu,ja tas pārdevējs pasūtītu tevi uz margrietiņu pļavu bebrus slaukt.

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

Tfu, nevis vienā gadā uzstādīti, bet uzstādīti ne viena gada izlaiduma...

DyingBride Reģ.: 19.06.2004
0 0 Atbildēt

Varētu jau moš gadīties, ka mašīna ir `04, bet stikli `05. Tad gan būtu interesanti.

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

DyingBride rakstīja: Varētu jau moš gadīties, ka mašīna ir `04, bet stikli `05. Tad gan būtu interesanti.

Tā nevarētu gadīties no rūpnīcas.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tu tak esi saspiedusies!

tu ko, pērc auto par pēdējo naudu un taisies ar to braukt visu atlikušo mūžu ???

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: tu tak esi saspiedusies!

tu ko, pērc auto par pēdējo naudu un taisies ar to braukt visu atlikušo mūžu ???

Ne tak,viņa grib pateikt,ka pērk GANDRĪZ JAUNU AUTO. Nu tā,lai visi zin. Pēc tam ieliks savu bildi.

DyingBride Reģ.: 19.06.2004
0 0 Atbildēt

Nē, bet vēl joprojām iet runa par rokas naudas atgūšanu kaut vai principa pēc. Lai varētu piedzīt no tā aizdomīgā tirgoņa kaut ko man nepieciešami kaut kādi pierādījumi par to, ka mašīna ir bijusi sista, bet ja nē, tad esmu gatava viņu pirkt. Es vienkārši gribu zināt visus veidus, kā pārbaudīt, vai ir vai nav sista.

DyingBride Reģ.: 19.06.2004
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

Ne tak,viņa grib pateikt,ka pērk GANDRĪZ JAUNU AUTO. Nu tā,lai visi zin. Pēc tam ieliks savu bildi.

ēm tas nu gan bija nevietā... Es vienkārši negribu ieberzties... Un ja tu tā uzskati, tad ko vispār komentē šitādas zoss (manis tipa) rakstītos postus?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ieberzīsies tu jebkurā gadījumā.

ar šitādu attieksmi.

ja nepaņemsi šito, tad būsi ieberzusies uz trambuli

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

DyingBride rakstīja:

deksters rakstīja:

Ne tak,viņa grib pateikt,ka pērk GANDRĪZ JAUNU AUTO. Nu tā,lai visi zin. Pēc tam ieliks savu bildi.

ēm tas nu gan bija nevietā... Es vienkārši negribu ieberzties... Un ja tu tā uzskati, tad ko vispār komentē šitādas zoss (manis tipa) rakstītos postus?

Tev tak esot Puisis...viņš nav tas,modernais, sapņu puisēns? Nu,kurš neko nejēdz no tehnikas un viņa draudzene ( tu) vairāk ko saprot?? Pamet tak viņu,ja šis pat nav spējīgs nokārtot tavā vietā ar auto saistītas sarežģītas lietas...

Manuprāt tu te pārāk sastresojies...kāds pamats domāt,ka bijis sists....un tev jau no sākuma teica- paņem un aizbrtauc uz kantori kādu,kur taisa autiņus un lai profi paskatās. Viss. Bezjēdzīgi te diskutēt...

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

DyingBride rakstīja:

deksters rakstīja:

Ne tak,viņa grib pateikt,ka pērk GANDRĪZ JAUNU AUTO. Nu tā,lai visi zin. Pēc tam ieliks savu bildi.

ēm tas nu gan bija nevietā... Es vienkārši negribu ieberzties... Un ja tu tā uzskati, tad ko vispār komentē šitādas zoss (manis tipa) rakstītos postus?

Kāpēc nevietā? Vismaz tak bildi ieliec,lai redzams kas un kā. ož nemaz neesi tik 'blonda'....

DyingBride Reģ.: 19.06.2004
0 0 Atbildēt

Tās mašīnas bildi? Vai kādu bildi tu gribi?

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti