Kur var pārbaudīt no Vācijas vesta auto

DyingBride Reģ.: 19.06.2004

Man piedāvā iegādāties 2004 gada auto par saprātīgu cenu, bet ir pamatotas aizdomas par to, ka mašīna ir bijusi pamatīgi sista, apdrošinātāju norakstīta, pēc tam sataisīta un atdzīta uz LV.

Gribētos pēc šasijas numura pārbaudīt auto vēsturi Vācijā. Vai kāds zina, kā to var izdarīt?

 
1 2 3 4 5 6 7
protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

DM rakstīja:

protams rakstīja:

DyingBride rakstīja: Paldies, protams

Nu es it kā zvanīju uz Toyota servisu un gribēju noskaidrot, vai mašīnai ir garantija, bet man teica, ka viņi bez servisa grāmatiņas neko nevar pateikt. Atbildot uz jautājumu - Toyota Corolla hečbeks ar Linea Sol komplektāciju 2004.g.

VIN: JTDKZ20E700063375

Lohi tie servismeņi,ņormālos kantoros pietiek ar vin-a pēdējiem cik tur cipariem.

Nebija pamatojuma ķēpāties, ja man pazvanītu kautkāds sievišķis un prasītu pēkšņi informāciju par kautkādu mašīnu, es arī teiktu, ka neko nezinu.

Vajag ar to konkrēto mašīnu aizbraukt uz to konkrēto servisu, pie reizes uztaisīt diagnostiku un paprasīt (pieprasīt) vēsturi pēc VIN koda.

Kas tur ko ķēpāties?Piezvanu,saku-nopirku auto,gribu apkopties,nosaucu vin,saņemu atbildi par garantiju.

DyingBride Reģ.: 19.06.2004
0 0 Atbildēt

protams rakstīja:

Kas tur ko ķēpāties?Piezvanu,saku-nopirku auto,gribu apkopties,nosaucu vin,saņemu atbildi par garantiju.

Tak saku, ka pazvanīju un teica, ka bez servisa grāmatas nav garantijas. Meģinās kaut ko noskaidrot WessMotors, kad vedīšu uz diagnostiku.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Uz pamata, ka garantijai vajadzēja būt, bet nav, nevar pieprasīt atpakaļ rokas naudu? Tipa mašīnai ražotājs dod 3 gadus ar ko arī rēķinājos, bet te nekā...

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

DyingBride rakstīja:

protams rakstīja:

Kas tur ko ķēpāties?Piezvanu,saku-nopirku auto,gribu apkopties,nosaucu vin,saņemu atbildi par garantiju.

Tak saku, ka pazvanīju un teica, ka bez servisa grāmatas nav garantijas. Meģinās kaut ko noskaidrot WessMotors, kad vedīšu uz diagnostiku.

Latvijas tīleru attieksme-nekāda.

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

DyingBride rakstīja: Man piedāvā iegādāties 2004 gada auto par saprātīgu cenu, bet ir pamatotas aizdomas par to, ka mašīna ir bijusi pamatīgi sista, apdrošinātāju norakstīta, pēc tam sataisīta un atdzīta uz LV.

Gribētos pēc šasijas numura pārbaudīt auto vēsturi Vācijā. Vai kāds zina, kā to var izdarīt?

kapec nevar vienkarshi noskeneet virsbuuvi? Paradiis gan vietas, kas parkrasotas un nav origjinala kraasa, gan to cik biezs mm ir spaktels. Tas maksaa 15-20 LVL.

DyingBride Reģ.: 19.06.2004
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja:

kapec nevar vienkarshi noskeneet virsbuuvi? Paradiis gan vietas, kas parkrasotas un nav origjinala kraasa, gan to cik biezs mm ir spaktels. Tas maksaa 15-20 LVL.

Vēlreiz - mani nesatrauc špaktele, bet gan tas, vai mašīna nav salikta no 2 un riteņi nav avārijas rezultātā aizgājuši tādā līmenī, ka nemaz tehnisko nevar iziet utt. Jo ja kāds ir ieskrējis sānos, tad bēda maza nākotnē, bet ja visa priekša ir bijusi norauta utt, tad nu gan tādas lietas diezin vai tā skenēšana parādīs.

DyingBride Reģ.: 19.06.2004
0 0 Atbildēt

Yonas, tā arī izskatās un tā arī darīšu

ibio, es tak netaisos svešai mašīnai savirzi taisīt

DyingBride Reģ.: 19.06.2004
0 0 Atbildēt

Un tad pie viena varbūt kāds var ieteikt, kur var noskenēt to auto?

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

DyingBride rakstīja: Un tad pie viena varbūt kāds var ieteikt, kur var noskenēt to auto?

Čalis ir?

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

protams rakstīja:

DyingBride rakstīja: Un tad pie viena varbūt kāds var ieteikt, kur var noskenēt to auto?

Čalis ir?

Kārumnieks

DyingBride Reģ.: 19.06.2004
0 0 Atbildēt

Kāpēc jūs domā, ka džeks šajā gadījumā būs gudrāks par mani?

Vai arī kārumnieks...

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

protams rakstīja:

DyingBride rakstīja: Un tad pie viena varbūt kāds var ieteikt, kur var noskenēt to auto?

Čalis ir?

....ŠITAIS LAIKAM VAIRS NAV PAR AUTO

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

...man arī interesē, čalis ir?

DyingBride Reģ.: 19.06.2004
0 0 Atbildēt

DM rakstīja: ...man arī interesē, čalis ir?

Jā...

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

DyingBride rakstīja:

AutoNets rakstīja:

kapec nevar vienkarshi noskeneet virsbuuvi? Paradiis gan vietas, kas parkrasotas un nav origjinala kraasa, gan to cik biezs mm ir spaktels. Tas maksaa 15-20 LVL.

Vēlreiz - mani nesatrauc špaktele, bet gan tas, vai mašīna nav salikta no 2 un riteņi nav avārijas rezultātā aizgājuši tādā līmenī, ka nemaz tehnisko nevar iziet utt. Jo ja kāds ir ieskrējis sānos, tad bēda maza nākotnē, bet ja visa priekša ir bijusi norauta utt, tad nu gan tādas lietas diezin vai tā skenēšana parādīs.

Atvanojiet, bet Jums vajadzetu izguleties.

Nez ka var auto 'salimet' kopa to pec tam nespaktelejot un nekrasojot? Un skeneshana ka reizi paradiis kjimijas rezultata tapushas parvertiibas. Skeneshanas rezultata saprot, kur sists utt un tad jau var domat kas aizgajis skjiibi - jumts, prieksha vai kads no tiltiem.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Ja tevi tas viss satrauc, tad ej uz salonu un pērc jaunu auto. NEVIENAM lietotam auto nav garantijas, ka kaut kas nav sajāts.

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

Un vispār-norakstītas automašīnas nevar piereģistrēt.

Te meitene vienkārši čakarē visiem prātu.

Kukainis Reģ.: 18.08.2003
0 0 Atbildēt

Vari mēģināt salīdzināt izlaiduma gadus stikliem. Ja visi autiņa stikli vēl ir orģinālie, tad gada skaitļa pēdējiem cipariem uz visiem stikliem jābūt vienādiem vienā no stikla apakšējiem stūriem ir tāds marķējuma lauciņš.( dotajā gadījumā būs 04). Ja ir ielikti "kreisie", tad varētu gada skaitļa pat nebūt, ja būs no cita auto, tad varētu būt cits cipars. Parasti gan tirgoņi atrunājas, kad akmentiņš trāpījis un"loboviks" ir bijis jānomaina. Minētājā gadījumā ir vērts uzbraukt uz bedres un apskatīt lonžeronus no apakšas. Tie daudz ko pateiks.Bet ja visi stikli ir ar dažādiem gada pēdējiem cipariem,tad 100% auto ir pabijis uz jumta.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nu un kas ir no tā, ka stikls bijis izsipts?

pabraukt nevar?

velk uz grāvi vai uz korķi?

Kukainis Reģ.: 18.08.2003
0 0 Atbildēt

Tas rada vēlmi "parakties" autiņā dziļāk.Noņemt kaut vai bagāžnieka polsterējumus un paskatīties uz tīriem bleķiem. To pašu var darīt ar haubi, ja ir nopolsterēta. "Atpogāt" salona grīdas tapsējumu gan būs ļoooti sarežģīti, bet aplūkot auto uz pacēlāja vai bedres no apkašas gan vienmēr vajadzētu. Ja nav slinkums, tad ieteiktu pat paskrubināt bleķi vietās, kuras liekas aizdomīgas, pat neskatoties uz pārdevēja iebildumiem.

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

Un to tagad meitene ar saviem supergarajiem nagiem darīs? Plēsīs abšivkas,brauks uz pacēlāja...

tetisizbanotais Reģ.: 06.01.2007
0 0 Atbildēt

interesanti, ja auto ir labi sataisits, turas uz ceļa,vizuali ok,ka sišana var iespaidot jusu bumbierveidigo braukšanu

,nu pastulba tauta par babam nerunajot,

parasti sataisa ta ka krutie' spečuki' novertē un atzist ka esot nesists

senuks Reģ.: 02.02.2006
0 0 Atbildēt

tetisizbanotais rakstīja: interesanti, ja auto ir labi sataisits, turas uz ceļa,vizuali ok,ka sišana var iespaidot jusu bumbierveidigo braukšanu

,nu pastulba tauta par babam nerunajot,

parasti sataisa ta ka krutie' spečuki' novertē un atzist ka esot nesists

Un pēc gada sāk rūsa nākt ārā no visām šķirbām, jo bleķi no Ķīnas un sarūsējuši jau zem "ražotāja" grunts +veicot "kvalitatīvo" remontu parasti nesaliek visu savās vietās ieskaitot elektrības pravodku un tad pastors gļuks būs neatņemama mšīnas sastāvdaļa.

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

DyingBride rakstīja:

DM rakstīja: ...man arī interesē, čalis ir?

Jā...

Značit maini nost

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Pēdējā 10 gadē ražotie auto tiek ražoti no liģēta tērauda (plāns un izturīgs ) un viņa nesošās konstrukcijas nav paredzētas metināšanai (ir par plānu lai veidotu kvalitatīvu šuvi), tapēc jau viņus EU noraksta, par viņu remontēšanu un pārdošanu draud lieli s......

Man iepriekšējam auto pēc neliela bum nākošā 1/2 gada laikā izlīda tik daudz visādu draņķību, plaisa kolektorā, nolūza dzinēja stiprinātāja kronšteins, pārplīsa radiators u.t.t., ka nekad dzīvē neparakstītos pirkt pat nelielu avāriju piedzīvojušu auto.

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti