Kur var pārbaudīt no Vācijas vesta auto

DyingBride Reģ.: 19.06.2004

Man piedāvā iegādāties 2004 gada auto par saprātīgu cenu, bet ir pamatotas aizdomas par to, ka mašīna ir bijusi pamatīgi sista, apdrošinātāju norakstīta, pēc tam sataisīta un atdzīta uz LV.

Gribētos pēc šasijas numura pārbaudīt auto vēsturi Vācijā. Vai kāds zina, kā to var izdarīt?

 
1 2 3 4 5 6 7
Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Nemaz nesaakot runaat par to par kaadu cenu vinji dabu jamos DE, te LV praktiski vienmeer var nokaulet -900 EUR pat vaagjim kursh maksaa -4000 EUR un daaraakiem pat vel varaak.

Tasneko nedos,ka tu tagad te savus pagājušās nakts sapņus apraksti. Jo tas,ko te raksti tagad , ir pilnīgās muļķības. Pilnīga nejēgas teksti par tiem 900 eur,pilnīga.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

Tasneko nedos,ka tu tagad te savus pagājušās nakts sapņus apraksti. Jo tas,ko te raksti tagad , ir pilnīgās muļķības. Pilnīga nejēgas teksti par tiem 900 eur,pilnīga.

Nu tikai nevajag d=st, ja var atljauties autinjus turet gandriiz gadu placii, tad piedod man. Ja tu tirgo auto un tev ir savaadaak OK, ideaali, tas noziime ka tavam biznesam ir perspektiiva un ljoti iespeejams ka arii auto ko tu tirgo ir nomaala vai labaa staavokli. Bet esmu pietiekoshi daudz redzejis kuriem autinji staav. Var par piemeeru njemt kaut vai Pro Vento, jamie gan jau ir iemaaciijushies ka ja kaut ko nepeerk tad taisa "akcijas", bet nu cenas kopumaa ...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

WALA rakstīja: Nemaz nesaakot runaat par to par kaadu cenu vinji dabu jamos DE, te LV praktiski vienmeer var nokaulet -900 EUR pat vaagjim kursh maksaa -4000 EUR un daaraakiem pat vel varaak.

Tasneko nedos,ka tu tagad te savus pagājušās nakts sapņus apraksti. Jo tas,ko te raksti tagad , ir pilnīgās muļķības. Pilnīga nejēgas teksti par tiem 900 eur,pilnīga.

ka var 4k autiņam nokaulēt 900 neticās, bet pats nopirku par 950EUR mazāk kā placī. Placī stāvēja pa 4950EUR, rokoties pa sludinājumiem, atradu to pašu mašīnu, tikai ar citu tel. pa 4200EUR, beigās pa 4k paņēmu.

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Un kur ir DyingBride ziņojums par vakardienas auto pārbaudi Wess servisā?

Vai arī meitene pašreiz sēž CSDD un gaida doķus?

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

DM rakstīja: Un kur ir DyingBride ziņojums par vakardienas auto pārbaudi Wess servisā?

Vai arī meitene pašreiz sēž CSDD un gaida doķus?

Ar pārdevēju restorānā. Vai kur citur.

boliks Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Kā tad beidzās tā epopeja? Sīkums, bet dažreiz taisot autiņus it sevisķi bagāžas nodalījumus, kur tapsējums turas uz vairākām tapēm aizpirstas uzlikt vai arī tās pazūd remonta laikā. Tas arī varētu būt viens no rādītājiem, ka auto ir bijis sists. Ja kāds teiks, ka tapas ir saplīsušas mainot pārdegušās spuldzītes ir absurds, jo vācieši tās paši nemaina un pie dīlera to noteikti aizvietos ar citu.

Vēl viens veids kā nočekot ir vienkārši ar pirkstu pavilkt gar šuv'ju vietām, jo bieži sistie autiņi netiek pārkrāsoti pilnībā.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

deksters rakstīja:

Tasneko nedos,ka tu tagad te savus pagājušās nakts sapņus apraksti. Jo tas,ko te raksti tagad , ir pilnīgās muļķības. Pilnīga nejēgas teksti par tiem 900 eur,pilnīga.

Nu tikai nevajag d=st, ja var atljauties autinjus turet gandriiz gadu placii, tad piedod man. Ja tu tirgo auto un tev ir savaadaak OK, ideaali, tas noziime ka tavam biznesam ir perspektiiva un ljoti iespeejams ka arii auto ko tu tirgo ir nomaala vai labaa staavokli. Bet esmu pietiekoshi daudz redzejis kuriem autinji staav. Var par piemeeru njemt kaut vai Pro Vento, jamie gan jau ir iemaaciijushies ka ja kaut ko nepeerk tad taisa "akcijas", bet nu cenas kopumaa ...

Kā to ņem. Savu auto kad skatijos, tad placī tas stāvēja pa 700 ērikiem dārgāk nekā to tirgoja Rumbulā. Nu bet no Rumbulas cenas tikai knapi 100 tiņu nospiedu lejā.

DyingBride Reģ.: 19.06.2004
0 0 Atbildēt

Tēks...

WALA es nezinu, kur tu izpīpēji, ka es Avensi ņemu, ja es visu laiku par Corollu runāju...

vakar aizbraucu uz diagnostiku - protams sists viņš ir bijis un vairāk nekā gribētos, bet toties sataisīts pamatīgi, tāpēc domāju, ka sitīšu cenu vēl zemāk un ņemšu.

Šodien iešu ar tirgoni TA drošības labad un tad tikai kārtošu doķus.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

OK, sorry, aciimrdzot kaut kur pa vidu buushu ne to salasiijies.

Lai veicas ar to dampi. patiesiiba suudiigaakais kas var buut tam dampim ja ir bijushi izsisti lonzheroni, tad nu pa muusu celjiem aatri saaks viss kas chiikstee un grabeet utt. Vobschem virsbuuvei vairs nebuus nepieciehsmaas stingriibas.

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

DyingBride rakstīja: Tēks...

WALA es nezinu, kur tu izpīpēji, ka es Avensi ņemu, ja es visu laiku par Corollu runāju...

vakar aizbraucu uz diagnostiku - protams sists viņš ir bijis un vairāk nekā gribētos, bet toties sataisīts pamatīgi, tāpēc domāju, ka sitīšu cenu vēl zemāk un ņemšu.

Šodien iešu ar tirgoni TA drošības labad un tad tikai kārtošu doķus.

Nu re sieviešu intuīcija vēlreiz pierādīja savu esamību

boliks Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Gribēju redzēt pārdevēja seju, kad pateica wessa slēdzienu. varbūt, grāmatiņa tagad atradīsies No tās cenas mierīgi meiģini - 2000 nokaulēt, ja ne, tad uzliksi birku', ka autiņš bijis pamatīgi dauzīts.

Ko teica par airbegiem, ja nemaldos, tad šim modelim jau sanos ir aizskars.

DyingBride rakstīja: Tēks...

WALA es nezinu, kur tu izpīpēji, ka es Avensi ņemu, ja es visu laiku par Corollu runāju...

vakar aizbraucu uz diagnostiku - protams sists viņš ir bijis un vairāk nekā gribētos, bet toties sataisīts pamatīgi, tāpēc domāju, ka sitīšu cenu vēl zemāk un ņemšu.

Šodien iešu ar tirgoni TA drošības labad un tad tikai kārtošu doķus.

DyingBride Reģ.: 19.06.2004
0 0 Atbildēt

Nu tas vecis, kas vakar bija atdzinis to mašīnu, vispār visu laiku muldēja kaut ko bezsakarā. Es neatceros neko, ko viņš teica un kādu seju rādīja, jo klausījos, ko stāstīja Wess puisis un tas, kas man bija līdzi. Tiešām besī šī vāvuļošana. Man patīk, ja pārdevējs var normāli iebarot produktu nevis tikai kaut kādu ūdeni liet un cerēt, ka ielies pārliecību par preces kvalitāti iekšā.

Kompis airbegos uzrādīja, ka viss čiki un es arī pīpi paspaidīju, man liekās, ka airbegi ir. tb taure spiedās stingri.

DyingBride Reģ.: 19.06.2004
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja:

Izlasi civillikumu, kuraa rokasnauda ir atrunata. Neko no ta tirgotaja nedabusi, diemzel.

Nu tur ir rakstīts, ka ja es atsakos viņa vainas dēļ, tad es dabūju vissu apakaļ ar visiem izdevumiem, jo tālāk kaut kur civillikumā ir arī rakstīts, ko nozīmē viltus un maldība ja es viņam prasu, vai mašīna ir sista un viņš saka, ka nē pirms rokas naudas parakstīšanas, tad taisnība ir manā pusē principā.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

veelreiz-njem naudu un aizmirsti to megarulzu .

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

DyingBride rakstīja:

AutoNets rakstīja:

Izlasi civillikumu, kuraa rokasnauda ir atrunata. Neko no ta tirgotaja nedabusi, diemzel.

Nu tur ir rakstīts, ka ja es atsakos viņa vainas dēļ, tad es dabūju vissu apakaļ ar visiem izdevumiem, jo tālāk kaut kur civillikumā ir arī rakstīts, ko nozīmē viltus un maldība ja es viņam prasu, vai mašīna ir sista un viņš saka, ka nē pirms rokas naudas parakstīšanas, tad taisnība ir manā pusē principā.

Nesatraucies, viņš droši vien arī nodokļus nemaksā, un nav reģistrējies kā pašnodarbināta persona, tā kā pabaidīt viņu arī var, bet domāju, ja auto sataisīts kvalitatīvi, tad ņem tik ciet un baudi braucienu.

DyingBride Reģ.: 19.06.2004
0 0 Atbildēt

A liecinieks man ir, ka viņš teica. Uz papīra gan nav uzrakstīts, bet gan jau varētu kaut ko zamuķīt, ja gribētu. Enīvei viss cerams drīz būs galā. Un diezgan daudz uzzināju gan no jums visiem, gan arī palasoties un paklausoties apkārt

Marchiks_ protams, ka pilnīgam idiotam vienmēr vieglāk sūdu iebarot.

DyingBride Reģ.: 19.06.2004
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Nekad nevajag iziet uz "par katru cenu nopirkt" vai "par katru cenu pārdot". Vēl joprojām ir sastopami pircēji, kuri mašīnu novērtē pēc krāsas, tonētiem stikliem un ādas beņķiem.

.. arī taisnība..

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

ja Tu pa 13keur biji atveezeejusies uz 'xlamu' kursh Tevi veel 'paimel bi na babki' nevaaji ( a vrbuut nee , loterija ), tad vaj tieshaam nevar jaunu 9 ar garantiju) njemt garaakaa finliizee vaj opliizee

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

iecheko A2 , tur pusliidz godiigi 'mazlietotie' ar garantijaam sastopami.

DyingBride Reģ.: 19.06.2004
0 0 Atbildēt

Nu es par jaunu auto domāšu, ja tiešām par šo izšķiršos, ka neņemšu (vēl jau papīri nav parakstīti )

A par to A2 ir tā - redz tur nav īsti tas, ko man vajag. Tb nebija, kad meklēju un nav arī manīti. Es visas iespējamās lapas izložņāju.

DyingBride Reģ.: 19.06.2004
0 0 Atbildēt

Marchiks_ jā nu bembjus uz katra stūra pakaļ met. Tie ir vairumā. Man tik tie bembji tā īsti nesaista a vot ar mazlietotiem japāni ir problēmas.

DyingBride Reģ.: 19.06.2004
0 0 Atbildēt

Ne mazdas, ne sedanus neskatījos - nemāku spriest.

boliks Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Neaizmirsti beigās pastāstīt ar ko tad viss īsti beidzās.

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

DyingBride rakstīja: Marchiks_ jā nu bembjus uz katra stūra pakaļ met. Tie ir vairumā. Man tik tie bembji tā īsti nesaista a vot ar mazlietotiem japāni ir problēmas.

Tev te kautkas neiet kopā ar parakstu....

Linda?

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

DyingBride rakstīja:

Kompis airbegos uzrādīja, ka viss čiki un es arī pīpi paspaidīju, man liekās, ka airbegi ir. tb taure spiedās stingri.

Vot šis teksts jau atbilst blondīnes domāšanai.

Un- ne viss,ko paspaidi,kļūst ciets. Tas tā,nākotnei...

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti