Avensis priekšējās lamapas

Joekid Reģ.: 24.08.2001

99 gada Avensism T22 vajadzētu nomainīt priekšējās lampas. Zinu, ka pēc 2000.gada nak feisliftotais ar dzidrajām lampām. Varbut kāds zin, vai šīs lampas der arī ne feisloftotajam avensism? Spams der saprāta robežās, bet gribas dzirdēt ari ko derīgu

 
Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

aizcapini liidz maskavas 430 (Līksas baaze) tur lukturniekiem pajautaa

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Man domaat ja tev nav luktur mazgaashana par jaunajam - dzidrajaam lampaam vari aizmirst - ja apkjersies CSDD apskatee nelaidiis cauri. Ja pareizi saprotu tad mazliet citas lampinjas jamajos naak iekshaa. Man gan arii ir vecie (98 gada) taapeec iisti preciizi par jaunajiem nepateikshu.

muuris Reģ.: 06.12.2005
0 0 Atbildēt

Da pie kaajas lukturu mazgaashana, taa ir OBLIGAATA Xenonam.

Man ir bijushas visaadas dzidrinaatas lampas ar spuldzitem no H1 lidz H7 un nevienai a/m nav bijusi mazgaashana un ne tapeec ka noshkilta, bet tapeec, ka ruupniicaa neielika.

Joekid Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Man domaat ja tev nav luktur mazgaashana par jaunajam - dzidrajaam lampaam vari aizmirst - ja apkjersies CSDD apskatee nelaidiis cauri. Ja pareizi saprotu tad mazliet citas lampinjas jamajos naak iekshaa. Man gan arii ir vecie (98 gada) taapeec iisti preciizi par jaunajiem nepateikshu.

Mazgātāji ir, bet domāju, ka tam nav nozīmes. Wess man konkrēti nevarēja atbildēt. 2Auto atkal teica,ka vajadzētu varēt nomainīt. Cena esot 30Ls par lampu. A, ir kāds telefons Maskvas 430?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti