rigbors shodien 9%

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003

forshi, ne?

 
1 2 3 4 5 6 7 ..14
Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

P.N.

a kaa iisti tur ir-kad sleedz liigumu, tad atrunaa, ka likme var izraadiities mainiiga

Reģ.: 18.05.2024
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: P.N.

a kaa iisti tur ir-kad sleedz liigumu, tad atrunaa, ka likme var izraadiities mainiiga

Protams. Pats izvēlies- mainīga vai nemainīga.

Reģ.: 18.05.2024
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Neticu, ka kaut kas kritiisies....

Kursh ir redzeejis, ka kaut vai rimii vai maksima atsakaas no savas eventuaalaas pelnjas

Parasti tirgu regulee pieprasiijums un dempingotaaji...Ja visas kaadas 8 bankas izdomas tureet augstu, tad arii turees...kameer kaads nepalaidiis lejaa...

taads mans mamuta viedoklis....

Tad atceries un paskaties pēc kāda laiciņa,cik būs.

Reģ.: 18.05.2024
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja: Tas ir tāpat kā līgumā par Dienvidu tiltu. Ierēķina inflāciju. ;-D

Salīdzināji ar...tilta būvi ar starpbanku indeksu...

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

arba rakstīja:

Kamikadze rakstīja:

arba rakstīja: Pirmo kredītu ņēmu bankā , kad bija 13-15 % gadā, izturējām tad , izturēsim arī tagad

kad vareeja njemt krediitu par 13-15% gadaa, ta arii cenas iipashumam bij pavisam citas

Tad arī algas bija pavisam citas

algas bij citas, bet ja man alga pieaugusi 2x saliidzinot ar "tiem" laikiem tad nekustamaa iipashuma cenas kaadas 10x vismaz

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

Ozz rakstīja: P.N.

a kaa iisti tur ir-kad sleedz liigumu, tad atrunaa, ka likme var izraadiities mainiiga

Protams. Pats izvēlies- mainīga vai nemainīga.

Jebkurā gadījumā, bank sebja v abidu ņe dast

Paņemsi fiksēto likmi, no paša sākuma iešķiebs lielāku % nekā ir uz šodienu.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

teorētiski var iestāties labi daudz sarkanas zvaigznītes .

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: teorētiski var iestāties labi daudz sarkanas zvaigznītes .

Jā, un tas man ne īpaši patīk un pats labākais, ka neviens par to nenesīs atbildību, šķēlīte savu vekseli apmazgās un vainīgs būs aksjonoks, jo aizgaaja no riigas domes

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: P.N.

a kaa iisti tur ir-kad sleedz liigumu, tad atrunaa, ka likme var izraadiities mainiiga

Parasti ir fiksētā + Rigibors.

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

Ozz rakstīja: P.N.

a kaa iisti tur ir-kad sleedz liigumu, tad atrunaa, ka likme var izraadiities mainiiga

Protams. Pats izvēlies- mainīga vai nemainīga.

Jā tikai "fiksētās" likmes līgumā ir noteikts ka specifiskos gadījumos to var mainīt. Tā ka ja rigibor būs ilgstoši augšā - arī fiksētās likmes pieaugs.

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Sliktākais notikumu pavērsiens dotajā momentā.

RIGIBORS turās augsts ilgstošu laiku. Pieaug mēneša maksājumi LS kredītiem (piem. pie tagadējā RIGIBOR līmeņa, ja kredīts 40k Ls tad maksājuma pieaugums ~130 ls) Diezgan daudziem, kuru kredītu maksajumi pa max - tas nav pa kabatai vairs - kā nekā ne jau vienreizēji izdevumi, bet ikmēneša - cik daudziem katru mēnesi paliek pāri kaut cik ievērojama naudas summa?

Ja eur kurss stablis - tauta metās parkreditēties uz EUR, pieaug pieprasījums un LB nākas pacelt EUR kursu - tipa atmazka - aziotāža.

Līdz ar to arī EUR kredītu nēmēji nevar maksāt savus kredītus....

Viss - sen paredzētā nekustamā īpašumu tirgus burbuļa plīšana ir klāt!!!

Domājams lieli sūdi sāksies jau tad, kad 5 - 10 % nespēs maksāt kredītus .

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

latvietis praktiskais jau kopā ņemot esot parādā ārzemju bankām summu, kas vienāda ar valsts budžetu

tā kā tas piķis nav pelnīts iekš LV, tad naudas ieplūšana no ārpuses taisa inflāciju, ceļ cenas un pataisa latu mazāk vērtīgu

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

droshi vien buus gana daudz cilveeku, kuri gribees "briivdienas"

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja:

Kamikadze rakstīja: droshi vien buus gana daudz cilveeku, kuri gribees "briivdienas"

Tad būs īstās kredītu brīvdienas. Nebūs ne kredīta, ne īpašuma, tikai neliela atsauce kredītreformas listē.

Turklāt kredīts ir uz 110% no īpašuma tagadējās cenas, a īpašumam cena krītas uz 30% un bankrotē arī bankas, tālāk rimi, maximas, jo neviens neko nepērk, ķēdes reakcija. . .

Es domāju nevajag steigties ar robežlīgumu ar PSR, lai varam uzreiz pievienoties atpakaļ un sākt visu no sākuma.

Smieklīgi? Man nez kāpēc ne

FAR Reģ.: 21.05.2004
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja: Tikai jātur rokas uz pulsa un jābūt klāt pie degšanas.

Reģ.: 18.05.2024
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja:

_PN_ rakstīja:

Kamikadze rakstīja: droshi vien buus gana daudz cilveeku, kuri gribees "briivdienas"

Tad būs īstās kredītu brīvdienas. Nebūs ne kredīta, ne īpašuma, tikai neliela atsauce kredītreformas listē.

Turklāt kredīts ir uz 110% no īpašuma tagadējās cenas, a īpašumam cena krītas uz 30% un bankrotē arī bankas, tālāk rimi, maximas, jo neviens neko nepērk, ķēdes reakcija. . .

Es domāju nevajag steigties ar robežlīgumu ar PSR, lai varam uzreiz pievienoties atpakaļ un sākt visu no sākuma.

Smieklīgi? Man nez kāpēc ne

Pesimists?

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Fufelis ir visas tās kredītu brīvdienas, ko jums bankas uz ausīm karina. Kādi tad ir tie varianti:

a) kādu laiku nemaksāt un visi % tev rēķinās klāt pie p/s

b) kādu laiku maksāt tikai %

Jebkurā gadījumā sanāk atmaksāt to pašu naudu un vēl vairāk dēļ izstieptāka maksājuma + vēl banka paņem savu komisiju (vai arī pieskaita to klāt pamatsummai) par to, ka kāds bugaltieris patērējis veselas 5 minūtes, lai jums pārtaisītu grafiku.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

saka, ka pesimists esot labi informeets optimists

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

nu bet labaak briivdienas nekaa dziivot uz ielas

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Kaut gan no otras puses- uz ielas jau banka diez vai izmetiis...ko vinji dariis ar to apsaubaamaa labuma dziivokli panelmaajaa pasi tirgosdiez vai

visticamaak, ka panjems to krediita njeemeeju taa stingri aiz jašiem,paarskatiis liigumu uz veel +10 gadiem un mociis, mociis, mociis

kaut kaadu pikji jamais maksaas un ilgi..tas ir labaak, nekaa realizeet visaadas kakas

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Bet tu zini, cik ir tā komisija?

Nekāda mazā vis nav - un tiem nabaga cilvēkiem kuriem likmes maiņa iekrīt šonedēļ var tikai novēlēt veiksmīgi izkulties no šitiem dūsiem. Tie, kuriem ir ilgāk par 3mēn. var tikai novēlēt vieglas smiltis - mežonīgs prieks turpmāko gadu maksāt par 4% vairāk procentos dēļ dažiem apsviedīgiem valūtas dīleriem.

Man šķiet, ja Kalvītim izdosies viņus atrast, tad nekāda tiesa nesanāks - turpat pa esplanādi zarnas izritinās.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Domaa, ka Kalviitis kaut ko pasaaks

var jau buut, ka ir panesusues "inflaacijas apkarosanas kampanja", ka brutaali visa t.s. liekaa nauda iepluudis nevis veikalos, bet atpakalj bankaas....

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

viagris

Turklāt kredīts ir uz 110% no īpašuma tagadējās cenas, a īpašumam cena krītas uz 30% un bankrotē arī bankas, tālāk rimi, maximas, jo neviens neko nepērk, ķēdes reakcija. . .

Es domāju nevajag steigties ar robežlīgumu ar PSR, lai varam uzreiz pievienoties atpakaļ un sākt visu no sākuma.

Smieklīgi? Man nez kāpēc ne

Ja īpašuma cenas krītas tad banka var pierasīt papildus kredīta garantu. Ja tāda nav - banka pārdod īpašumu un atlikušo summu tu vēl paliec bankai parādā... Katrā ziņā banka necieš. Cieš cilvēks....

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nav tik vienkārši.

banka ir iedevusi kredītu projekta attīstītājam, procentiem kāpjot un visam aizejot pa pieskari, attīstītāja projektu neviens nepērk. rezultātā banka paliek ar nevienam nevajadzīgu māju, jo kredītu tās pirkšanai neviens nevar atļauties

vol Reģ.: 21.02.2003
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Bet tu zini, cik ir tā komisija?

Nekāda mazā vis nav - un tiem nabaga cilvēkiem kuriem likmes maiņa iekrīt šonedēļ var tikai novēlēt veiksmīgi izkulties no šitiem dūsiem. Tie, kuriem ir ilgāk par 3mēn. var tikai novēlēt vieglas smiltis - mežonīgs prieks turpmāko gadu maksāt par 4% vairāk procentos dēļ dažiem apsviedīgiem valūtas dīleriem.

Man šķiet, ja Kalvītim izdosies viņus atrast, tad nekāda tiesa nesanāks - turpat pa esplanādi zarnas izritinās.

Es tevi tā "mīļi" gribētu nosaukt,ja tu domā ka tieši kalvītis nav tas kas šos sūdus savārijis.

1 2 3 4 5 6 7 ..14
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti